Święta/Boże Narodzenie/Prezenty pod choinkę

opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 grudnia 2013 11:11
kujka, ooo fajny pomysł, muszę tylko wymyślić, jak to wykonać (jakieś kleje czy inne bajery, które są do tego potrzebne).

espana, no to tanio, za taki format w fotojokerze musiałabym zapłacić dwa razy tyle. Poszperam i poszukam, gdzie jeszcze to można zrobić. Dzięki za radę 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 grudnia 2013 11:23
Musiałabym skrobnąć maila, albo zadzwonić, czy wysyłają 🙂 Dzięki
Monny   bez odbioru .
03 grudnia 2013 13:59
Ja umre do świąt! Musze wszystko już popakować, bo nie wytrzymam i pokaże wszystko i z niespodzianek nici bedą :P
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 grudnia 2013 09:38
A mnie święta w tym roku dobijają - w sensie jeżeli chodzi o prezenty... Zawsze mam największy problem co kupić tacie, dla calej reszty mam pomysły. W tym roku wiem TYLKO co kupić tacie, a dla całej reszty nie mam kompletnie pomysłu. I jakoś tak mi przykro z tego powodu jak mam być szczera.. 🙁
ja nigdy nie wiem, do tego z kasą jak zwykle średnio - grudzień najwiecej wydatków (bo i kosmiczne ubezpieczenie auta i inne) a wpływów stałych brak.
postanowiłam więc cos zrobić - pokupowałam półprodukty - pojemniki, zegary fajne, koniki dla koniarzy i bede je malować 🙂
w zeszłym roku np. malowałam dla rodziców na szkle (naczynia użytkowe)
Jak ktoś nie ma pomysłu, to polecam ten filtr:



Kupiłam rodzicom i sobie i jestem zachwycona 🙂
Dzionka, faktycznie fajny - moi rodzice juz mają 🙁
Filtr też mam, już 6 chyba bo wcześniejsze rozwalił kot 😉 U nas w rodzinie chyba wszyscy mają go już od lat.

Ja już ogarnęłam prezenty dla dzieci, prawie wszystko mam. Dla reszty też. Mąż mi został ale chyba zrobimy sobie jakiś wspólny prezent do domu.

I chyba zorganizuje Wigilię w tym roku u siebie 💃
Ja wczoraj popakowałam, jeszcze tylko został Konkubent, nie mogę się zdecydować co mu w końcu wybrać...
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 grudnia 2013 17:40
[quote author=maleństwo link=topic=94.msg1939145#msg1939145 date=1385831523]... przyjaciółka - z narzeczonym dostaną tę książeczkę "84" - Empik ma takie książki, które wspominają konkretny rok, wydarzenia. A oni oboje rocznik '84.[/quote]

Kurcze, świetny pomysł! Szkoda tylko, ze dostępne jest jedynie kilka roczników i to w dodatku takich, których ja zupełnie nie potrzebuję 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 grudnia 2013 19:33
Pierwszy raz w życiu mam już prawie wszystkie prezenty. Zostały mi obie babcie i dziadek. Dla jednej szukam ładnego fartuszka, a dla drugiej nie mam pomysłu. Z dziadkiem też mam niemały problem.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 grudnia 2013 20:15
[quote author=maleństwo link=topic=94.msg1939145#msg1939145 date=1385831523]... przyjaciółka - z narzeczonym dostaną tę książeczkę "84" - Empik ma takie książki, które wspominają konkretny rok, wydarzenia. A oni oboje rocznik '84.

Kurcze, świetny pomysł! Szkoda tylko, ze dostępne jest jedynie kilka roczników i to w dodatku takich, których ja zupełnie nie potrzebuję 🙁
[/quote]

i szkoda, że miało być gotowe na dziś, a pan mówi, ze nie wie, kiedy będzie :/
Czy może ktoś polecić jakąś fajną biografię?
Polecam biografię Che Guevary autorstwa Jon`a Lee Andresona, głównie ze względu na mozolną pracę, jaką wykonał autor w celu zdobycia materiałów oraz neutralność w opisie Che. Sprawnie napisana, nie jest lekka no i objętościowo zadowoli wytrawne mole książkowe 😉
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/53899/che-guevara
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2013 13:16
Znacie jakieś sklepy, które mają jakieś ładne stroiki na drzwi? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 grudnia 2013 13:19
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 grudnia 2013 14:12
Jak któraś z Was nie ma pomysłu na fajną koszulkę, to są w Pepco za 29,99zł w takiej fajnej tubie koszulki z TOP GEAR ze Stigiem 😀 oryginalne. Ja dziś zakupiłam dwie 🙂 moim zdaniem są przefajne :P
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2013 15:16
JARA , coś takiego http://home-you.com/pl/403-wianki-i-stroiki

jeszcze z innych kolekcji są http://home-you.com/pl/303-wianki-i-stroiki


a jak się montuje takie stroiki na drzwi? U rodziców w domu mamy taki haczyk przykręcony na stałe i do  tego montuje się stroiki wielkanocne, bożonarodzeniowe itp.
W nowym domu wolałabym nic nie przykręcać do drzwi.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2013 15:25
U rodzicow na drzwiach mam tabliczkę z nazwiskiem,  u siebie goździk wbity,  ale na przyssawke taka do akwarium tez powinno dac radę.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2013 15:35
JARA, oooo przyssawka! dzięki!! Muszę koniecznie kupić 🙂
Poszukuję golarki z trymerem dla Mężczyzny😉 Może mi ktoś coś doradzić? Dziękuję  :kwiatek:
A może coś klasycznego? Na faceteria.pl jest sporo fajnych rzeczy dla facetów.

espana - dzięki! Biorę to pod uwagę jak najbardziej  :kwiatek:
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 grudnia 2013 08:43
Uff, Empik się sprężył i książka doszła. Już zapakowana, jutro zabiorę ją do Warszawy i wręczę przyjaciółce.
Prezenty popakowane (tylko nadal dla teściów nic nie mam...), kartki wypisane. Jutro w Warszawie obiecałam mamie seans "Love Actually", jak za starych, dobrych czasów. No i udekorowałam domek:



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 grudnia 2013 19:09
Taki sobie kupiłam stroik 🙂
http://allegro.pl/show_item.php?item=3760083950
estena   Wariat nad wariaty.
07 grudnia 2013 03:48
A ja zafundowałam rodzicom wyjście do operetki, o której mama marzyła już od dłuższego czasu, tylko zawsze zabiegana nie miała jak pomyśleć nad biletami i jeszcze opłaciłam im do tego kolację. Myślę, że będą zaskoczeni, jak zobaczą pod choinką prezent, tym bardziej, że żadnej akcji prezentowej w tym roku nie planowaliśmy w domu. Już nie mogę się doczekać, aż zobaczę ich zaskoczone miny..  🏇 Cieszę się ogromnie bo po ostatnich przejściach jakie ich spotkały należy im się coś od życia w końcu.
jakiś pomysł na prezent dla pary, która ma małe mieszkanko więc bibeloty do zbierania kurzu odpadają? Myślałam o jakiś ładnych słodkościach w stylu torcik wedlowski, ale w czasie świąt chyba każdy ma powyżej uszu słodkiego...
U nas będą pierwsze święta w nie komplecie, nie ma już mojego dziadka ze strony taty...
Będą łzy i smutne miny mojej babci.
Co do prezentów, kajam się ale mam tylko 2/10, dla moich rodziców  😅 Kupiłam im właśnie foto-książki ze zdjęciami ich nowych rodzin, bo teraz mam dwie rodziny. Taty i mamy. A że w wakacje latałam z lustrzanką to grzechem by było ich nie wykorzystać.
Dla babci pewnie będą kosmetyki, dla dziadka w tym roku e-fajka. Niech już nas nie zaczadza tym dymem. Dla ciotek, wujków i sióstr pewnie będzie coś z Empiku i Decathlonu. Tam nowy śpiwór, tu książka, tam płyta a jeszcze dalej pewnie będzie zrzutka na łyżwy 🙂

Rul
zależy ile chcesz wydać. Ja w zeszłym  kupiłam bardzo oryginalne ramki(drzewko) i od razu włożyłam zdjęcia, ale niektórym może wydać się mało oryginalne, może jakiś dzbanek do herbaty, albo jakiś fajny gadżet praktyczny, w Wawie mamy Tigera, ja się tam zaopatruje w różne cudeńka.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 grudnia 2013 21:13
Hellgirl wiem, co możesz czuć... w marcu 2008 roku zmarł mój ukochany dziadek, nie pamiętam totalnie świąt z tego okresu.

U mnie dalej jedna wielka niewiadoma odnośnie teściów- zwłaszcza, że zastanawiamy się nad urządzeniem sobie wigilii we trójkę- ja, Konrad i Rajka. Albo ewentualnie urządzić dla odmiany wigilię u nas- tylko nie wiem, czy podołam z wszystkimi potrawami 😉
I na prezenty dalej nie mam pomysłu. Konradowi najprawdopodobniej sprawię elektronicznego fajka, a teściom kupi się jakieś praktyczne drobiazgi. Pozostaje prezent dla malutkiej, chciałabym jej coś naprawdę fajnego i interesującego dla niej sprawić!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 grudnia 2013 21:21
Czarownica, zawsze możesz zrobić Wigilię u siebie, ale podziel gotowanie na zaproszonych 🙂 U mnie tak jest co roku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się