moda, ciuchy etc...

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 grudnia 2013 11:19
dziewczyny szukam taka kurtkę - granatową taniej niz na allegro, może ktos spotkał w jakims sklepie internetowym?
http://allegro.pl/zara-plaszcz-granat-zlote-dodatki-l-40-taliowany-i3763536871.html

Mój nowy obiekt pożądania:


Wkręciłam się w kupowanie dresów. Niedługo chyba wszystkie moje spodnie zastąpią dresy  😂.
Jak wam się widzi taka sukienka studniówkę? Niestety, poszukiwania długiej spełzły na niczym, więc zostałam przy krótkiej...
http://www.zalando.pl/tfnc-zoe-sukienka-koktajlowa-niebieski-tf121c03u-k00.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 grudnia 2013 06:59
Moim zdaniem super  😀 I cena fajna, brałabym od razu.
[quote author=Euforia_80 link=topic=168.msg1942562#msg1942562 date=1386155952]
dziewczyny szukam taka kurtkę - granatową taniej niz na allegro, może ktos spotkał w jakims sklepie internetowym?
http://allegro.pl/zara-plaszcz-granat-zlote-dodatki-l-40-taliowany-i3763536871.html

[/quote]
Warto dac za nia nawet rynkowa.cene. Chodze w niej od miesiaca i jestem zachwycona.🙂!
smarcik, myślałam, żeby ubrać do niej beżowe szpilki i... No właśnie, nie wiem co dalej  😁 Kompletnie się nie znam na dodatkach...
Wkręciłam się w kupowanie dresów. Niedługo chyba wszystkie moje spodnie zastąpią dresy  😂.
Jakie buty do nich nosisz przy niższych temperaturach?
PonPon, no właśnie z butami mam największy problem...
Zazwyczaj do dresów w tenisówkach a'la vansy chodzę, ale przy takiej pogodzie jak dzisiaj, to jest już ciężko.

Przekopywałam internet wczoraj szukając inspiracji i widziałam kilka stylizacji z Emu.
Sisisa ja też mam dużo dresów na szczęście mam też kilka par emu/ugg i przy tych temperaturach taki zestaw baaardzo mi pasuje 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 grudnia 2013 07:48
rtk dzieki  😉
wczoraj zamówiłam  😀

edit:
gdzie mogłabym kupić jakiś fajny komin do tej kurtki z mojego linku na początku strony?
dzisiaj darmowa wysyłka w Orsayu 😉
jaki kolor rajstop najlepiej wybrać na rozdanie dyplomów?  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
06 grudnia 2013 10:45
Ale to zależy do czego. Czarne zawsze się sprawdzą.
Gillian   four letter word
06 grudnia 2013 12:56
zamawialiście kiedyś ze strony http://goodlookin.pl ? fajne kurtki mają, ale po aferze z RetroBut jakoś nie mam zaufania.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 grudnia 2013 12:57
hanexxx, jeśli będziesz miała odkryte ramiona (albo rękaw 3/4), to czarne odpadają. Wtedy tylko cieliste.
emptyline   Big Milk Straciatella
06 grudnia 2013 13:30
Facella, gdyż ponieważ bo? 🙂
karesowa   Rude jest piękne!
06 grudnia 2013 13:35
zamawialiście kiedyś ze strony http://goodlookin.pl ? fajne kurtki mają, ale po aferze z RetroBut jakoś nie mam zaufania.

Ja zamawialam dwa razy. Wysylka ekspresowa, kontakt super a rzeczy kupowalam raczej do chodzenia po domu wiec za niewielka cenę ale w zadowalającej jakości jak za takie pieniadze.Kurtki tez mi sie podobaja ale mimo wszystko nie mialam odwagi. Jesli sie zdecydujesz to daj znac jak dotrze czy warto.
PonPon, no właśnie z butami mam największy problem...
Zazwyczaj do dresów w tenisówkach a'la vansy chodzę, ale przy takiej pogodzie jak dzisiaj, to jest już ciężko.

Przekopywałam internet wczoraj szukając inspiracji i widziałam kilka stylizacji z Emu.

jeszcze się zastanawiałam nad krótkimi traperami - coś w tym stylu:


brać/nie brać? dresy jednolicie szare, prawie eleganckie 😉
PonPon, moim zdaniem pasują, ale w sumie to ja na modzie się nie znam...

Są na sali inne dziewczyny noszące dresy? Jakie buty nosicie?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
06 grudnia 2013 17:51
Udało sie upolować kolejna rzecz Isabel Marant pour H&M - bomber jacket 😍
I to taniej niż oryginalna cena 🙂
Jest dwustronna🙂
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
06 grudnia 2013 18:10
Są na sali inne dziewczyny noszące dresy? Jakie buty nosicie?


Ja noszę dresy z EMU teraz. Latem trampki albo skate'owe adidasy.
Gillian   four letter word
06 grudnia 2013 18:33
karesowa, kurtki w sumie w dobrych cenach, więc jak będzie jakiś grosz to zakupię 🙂
Dostałam prezent od Mikołaja, podobno wszystkie się wyprzedały a ta czekała na mnie, na wieszaczku, samotna, z 30% rabacikiem. Tu słabo widać ale ma suwak idący przez całe plecy  😍
Czy pepitka to ponadczasowy wzór? Spodobała mi się tunika w pepitkę, ale jej cena (firma NN) jest trochę wygórowana, szkoda wydawać mi kasy na ubranie, które założę kilka razy, a później odłożę bo będzie nie modne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2013 10:42
Facella, gdyż ponieważ bo? 🙂

Bo mnie nauczono, że tak jest elegancko, tak wypada i tak należy  😁 Ale osobiście uważam, że jak ktoś ma odkryte ramiona i rajstopy w kolorze innym niż cielisty, to wygląda to brzydko i nienaturalnie.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
07 grudnia 2013 16:51
Mój nowy obiekt pożądania:
Wkręciłam się w kupowanie dresów. Niedługo chyba wszystkie moje spodnie zastąpią dresy  😂.


Sisisa, skąd te dresy, można wiedzieć?  :kwiatek:
Bee., z ASOS. Chciałam wczoraj kupić i już ich nie mogę znaleźć 🙁.
Jej w koncu znalazłam sukienkę na studniówkę!! Tylko sie zastanawiam czy jednak nie doszyc ramiączek zeby zabezpieczyć ja przed spadaniem xd jeszcze dowiedziałam sie ze sa jakies slikony które sie przykleja zamiast stanika. Ktoś cos wie na ten temat? 👀
To takie silikonowe wkładki, które się przykleja. Nie wiem jak z komfortem w czasie ich noszenia, ale moja kuzynka miała takie na studniówce i nie narzekała 🙂
Heh no tyle juz sie dowiedziałam. Miałam na myśli bardziej czy na przykład pomagają trzymać sukienkę i czy sie nie zsuwaja itp
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się