Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

crazy te hilfi chodziły za mną cały sezon wiosenno-letni - są przecudne 😍

Ja w ogóle lubię tą markę, zwłaszcza za espadryle zapinane wokół kostki - wysokość całkowita 12 cm, a całe lato w nich śmigam, pasują do wszystkiego, są wygodne jak kapcie domowe i na nodze wyglądają WOW 😜 a ja rzadko chodzę w obcasach..
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2013 17:34
No i już mam, prosto od kuriera. 😀 Kolor w rzeczywistości trochę bardziej oczodojany. 😉



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 grudnia 2013 18:36
Skąd zamawiałaś?  😉
crazy te hilfi chodziły za mną cały sezon wiosenno-letni - są przecudne 😍
..


Wlasnie przyszly, sa cudowne, extra ! Mam sporo butow TH i naprawde wszystkie sa wspaniale i wygodne i dlugoooo je mecze
Pursat   Абсолют чистой крови
04 grudnia 2013 19:50
Dziewczyny, pomóżcie. Gdzie znajdę zamszowe (generalnie byle nie lakierowane, błyszczące), beżowe szpilki z platformą i na cienkiej szpilce? Albo jestem ślepa, albo wszystkie zniknęły  😁

Edit. dopisek.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 grudnia 2013 13:21
Dziewczyny, nie trafily sie Wam gdzieś przypadkiem te oto butki?
Były ostatnio w outlecie na sequinshoes, ale już wykupione..
Tamtam, dziękuję!  :kwiatek: Od tych wszystkich butów dostawałam oczopląsu... Te z drugiego linku są świetne!
yga- widziałam je na allegro w rozm. 37
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 grudnia 2013 14:52
niestety ja mam kopyto w rozm 39  😉
jakiś czas temu szukałam kozaków z łączonych materiałów i znalazłam  🙂 
przyszły 2 dni temu, są świetne, chociaż to bardziej kalosze  😉


Babi, gdzie je dorwałaś? Świetne !  😀
to UGG Australia, model Korynne  😉
zamawiałam z amerykańskiego Ebay, bo na stronie UGG niestety zostały już tylko brązowe w rozmiarze 39  😉

jeszcze marzą mi się te:
[img]http://demandware.edgesuite.net/sits_pod21/dw/image/v2/AAFF_PRD/on/demandware.static/Sites-UGG-EUROPE-Site/Sites-masterCatalogUgg/en/v1386435716789/images/zoom2/1004235-BLK_2.jpg?sw=1093&sh=722&sm=fit[/img]

ale niestety nie ma już mojego rozmiaru  🙁
Kto wie czy w jakiejś gazecie nie znajdę zniżek do VENEZIA?
Poważnie zastanawiam się nad jednymi kozakami.
Na e-obuwie jest teraz -30% na buty Venezii, gdy podasz kod rabatowy ,,mikołajki30".
Orientujecie się gdzie znajde jakieś buty nadające się na zimę w stylu oficerek? 😉
Byleby nie pożarły mojego portfela  😀
wiedźma, dzięki 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 grudnia 2013 16:16
Pialotta, ja cierpię na te:
[img]http://static.e-stradivarius.net/5/photos2/2013/I/1/1/p/9225/241/040/9225241040_1_1_3.jpg?timestamp=1376660950954[/img]
ale nie wiem czy one się na zimę nadają, nawet ich nie macałam... Stradivarius, 199,90zł.
Śliiiczne, dziękuje  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 grudnia 2013 17:52
Nie ma sprawy. Moja niekońska koleżanka kupiła sobie gumiaczki jeździeckie z Fouganzy i chodzi w nich do szkoły, ale chyba są nieocieplane.
ja latam w kaloszach fouganzy, nie sa ocieplane ale mi i tak w nich ciepło, bez żadnych skarpetek. Są super, może nie na zimę, ale na taką pogodę jak teraz jak najbardziej - i to za taką kase 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
09 grudnia 2013 22:38
Ja w tamtym roku śmigałam w Hunterach i ciepłych skarpetkach. Tak do -5 stopni. 😁
ja do swoich Hunter'ów bardzo chciałam dokupić takie skarpetki http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-47601-Skarpety-HUNTER-Welly-Socks-S23658-BLK.html jednak zrezygnowałam bo jednak trochę sporo kosztują jak na takie ocieplacze i nie wiem czy warto ponieważ nie znam ani jednego posiadacza takich skarpet
skoro juz mowimy o kaloszach, to ja nabylam do chodzenia te http://www.decathlon.pl/buty-schooling-podszewka-id_8241272.html sa ocieplane i jestem w nich absolutnie zakochana 🙂 mój P ostatnio jak sie ocieplilo zobaczyl mnie w sztybletach i podsumowal "myslalem, ze do lata ich nie sciagniesz" 😉
hanexx widziałam ocieplacze do kaloszy w decathlonie chyba za ok 30 zł... w różnych kolorach, łącznie z takimi z futerkiem... na stoisku jeździeckim... a jeśli nie chcesz skarpet (też jestem ciekawa jak się one sprawdzają) to polecam najzwyklejsze ocieplane wkładki... Ja np. mam z Matessa i są rewelacyjne...

Kaktus mierzyłam te kalosze tylko wydawało mi się, że bardzo trudno je włożyć na nogę bo są strasznie obcisłe? zdzwiło mnie to bo mam raczej chudą łydkę. Przez to zrezygnowałam z kupna... Twoje też tak ciężko wchodzą?
Prib właśnie one są wąskie, ale ja mam bardzo chudą nogę, więc na mnie za szerokie. Ale wsadzam skarpetę i  😅
Dziewczyny gdzie bezpiecznie i w miarę po okazyjnych cenach można dostać Emu, ugg ? I to najlepiej w polskim sklepie.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 grudnia 2013 00:05
Antoś ja ostatnio w Tk maxxie widziałam emu  😍
Nie pamiętam ceny ale coś koło 200.
efeemeryda   no fate but what we make.
13 grudnia 2013 05:31
no ale to chyba nie oryginalne ? Chyba że te ukala...
Ja bym szukała okazji na allegro, tylko ostrożnie żeby na podróbę nie trafić.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się