POMOC finansowa dla Romana Śmigielskiego!

zrobiłam przelew - dopiero  🙁  ale zawalona jestem innymi problemami
wątek zamknięty
a ode mnie poszło zlecenie stałe. W kupie siła!
wątek zamknięty
Super 🙂

To tak, żeby kolejne osoby nie musiały przeglądać całych dwóch stron 😉, poniżej dane do przelewu:

nr 08 1020 5200 0000 4902 0027 9893

Śmigielski Roman
87-720 Ciechocinek
ul.Słońsk Górny 17a m8
wątek zamknięty
My też zrobiliśmy jakiś czas temu.
Podpinamy się tez pod pomysł comiesięcznego przelewu w kwocie 5-10 zł. W grupie siła 🙂.
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc!!!! Przepraszam was, ale nie zaglądałam tutaj gdyż ostatnio nie wyrabiam się ze wszystkim. Niebawem będzie utworzone wydarzenie na facebooku muszę tylko do tego przysiąść i jakoś sensownie to zrobić. Kiedy będzie gotowe dam wam znać tutaj. Wtedy można będzie łatwo rozesłać to po znajomych. Chce tam wstawić wszystkie artykuły, filmy itd. z kariery Pana Romka. Dlatego muszę to wszystko pościągać na swój komputer, poprzerabiać itd.
POZDRAWIAM!
wątek zamknięty
[size=10pt][font=Verdana]Pomyślałam, że na okoliczność Świąt warto przypomnieć temat. Może serducha bardziej miękkie przy zastawionym stole, więc revoltowiczki, revoltowicze, pomagamy Panu Romanowi  😀[/font][/size]
wątek zamknięty
Choć nie znam tego pana to również dopisuję się do comiesięcznych drobnych wpłat 🙂 MR36 co z tym wydarzeniem na FB?
wątek zamknięty
Ja dziś przeczytałam, na pewno też pomogę... Biedny człowiek. Szacunek dla takich, jak on, za to, że nadal ma w sobie tyle pogody ducha...
wątek zamknięty
[glow=red,2,300]Tak z uporem maniaka będę Wam przypominać, żeby poświęcić tych kilka złotych miesięcznie na pomoc dla Pana Romana. Gdzieś tam będzie Wam policzony ten dobry uczynek. Nikogo 5, 7, czy 10 zł nie zuboży, a w kupie siła! 🙂[/glow]

nr 08 1020 5200 0000 4902 0027 9893

Śmigielski Roman
87-720 Ciechocinek
ul.Słońsk Górny 17a m8
wątek zamknięty
Dobrze że przypominasz. Bo ja miałem coś wrzucić i zapomniałem. Dziś przypadkowo znów trafiłem na ten wątek, a że właśnie robię przelewy, to i tu wpłacę.

🏇
wątek zamknięty
Dobrze że przypominasz. Bo ja miałem coś wrzucić i zapomniałem. Dziś przypadkowo znów trafiłem na ten wątek, a że właśnie robię przelewy, to i tu wpłacę.

🏇


No taki był cel przypominania  😀
Super! Jedna osoba więcej! Dzięki  :kwiatek:

Ale jak się wątek trochę wyżej umiejscowi, to może ktoś jeszcze się zdecyduje 🙂
wątek zamknięty
A co trzeba zrobić, zeby wątek się wyżej umiejscowił?
wątek zamknięty
A co trzeba zrobić, zeby wątek się wyżej umiejscowił?


pisać 🙂
wątek zamknięty
Zrobiłam przelew - jakby  było trzeba na coś konkretnego, to dawaj Frairla, znać. Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zrobiłam przelew - jakby  było trzeba na coś konkretnego, to dawaj Frairla, znać. Dzięki  :kwiatek:


ewabe, dzięki  :kwiatek:
Tylko mnie będzie trudno dawać znać o konkretnych przypadkach. Nie znam osobiście Pana Romana. O obecnej sytuacji pewnie więcej będzie mogła powiedzieć MR36, bo to ona założyła wątek. Mnie zwyczajnie poruszyła ta historia. Trochę poczytałam, porozmawiałam ze znajomymi, według mnie jest prawdziwa, smutna i niesprawiedliwa. Pan Roman potrzebuje wsparcia. A od kogo ma ją otrzymać, jeśli nie od nas koniarzy. Szczególnie, że (jak katarynka powtarzam 😉 ), kilka złotych miesięcznie nikogo z nas nie zuboży.
wątek zamknięty
Dokładnie, a przynajmniej niektórych z nas.. 🙂
wątek zamknięty
Przypominajcie co jakiś czas. Nie mogę zrobić stałego zlecenia przelewu, więc jak raz w miesiącu pojawi mi się ten temat, w nieprzeczytanych odpowiedziach, to mi się przypomni i znów coś puszczę.  🏇
wątek zamknięty
Przypominamy o panu Romanie🙂
wątek zamknięty
Pan Roman się na r-v ostatnio pojawił z podziękowaniami- jakoś tak nie zauważony, nick Viritim
wątek zamknięty
Poszło i coś ode mnie
Rzadko pomagam w ten sposób ludziom (raczej zwierzętom), ale jakoś wyjątkowo smutno zrobiło mi się po przeczytaniu historii Pana Romana 🙁
wątek zamknięty
O! I dobrze, że przypomnieliście.
wątek zamknięty
Pan Roman się na r-v ostatnio pojawił z podziękowaniami- jakoś tak nie zauważony, nick Viritim


tak? w którym miejscu?🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
04 lutego 2014 10:10
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nie widziałam.. fajnie, że nasza pomoc dociera i choć trochę ułatwia Panu Romanowi życie🙂
wątek zamknięty
Czy możnaby przykleić nr konta w pierwszym poście?
i tak mi przyszło do głowy - troche juz późno, może dałoby radę ugryźć z jakąś fundacją zbieranie 1% dla pana Romka?
ktoś się orientuje jak to ugryźć?
wątek zamknięty
poszło i ode mnie 🙂
wątek zamknięty
Czy możnaby przykleić nr konta w pierwszym poście?
i tak mi przyszło do głowy - troche juz późno, może dałoby radę ugryźć z jakąś fundacją zbieranie 1% dla pana Romka?
ktoś się orientuje jak to ugryźć?



Myślałam i pisałam o tym wcześniej, ale jakoś pomysł został zbojkotowany. Teraz na współpracę z fundacją i zbieranie 1% z podatków zeszłorocznych jest już za późno.
wątek zamknięty
choliwa. MUSIMY dopilnować przyszłego roku.
a na pewno jest za późno? jakby robic dopisek że dla p.Romana to fundacja powinna móc zliczyc ile zeszło na ten cel...
mogłabym w sklepie dać banerek z procentem dla p. Romka.
większość ludków z mojego otoczenia to na ostatnia chwilę sie rozlicza, w kwietniu.
Frairla wiesz do jakiej fundacji można uderzyć? bo ja to tylko te końskie znam, a tu by trzeba coś pro-ludzkiego chyba..
wątek zamknięty
Hej,

Tu katarynka - przypominacz 😉 Większość już ma pewnie czas po wynagrodzeniu za ciężką pracę poprzedniego miesiąca, toteż żeby miały za co Wam się "gdzieśtam" plusiki za dobre uczynki odkładać, uprzejmie donoszę, że nic się w temacie nie zmieniło i nadal nikt z nas nie zubożeje na okoliczność wsparcia finansowego koniarza, któremu rzeczywistość pokrzyżowała plany życiowe. Miłego popołudnia  :kwiatek:

nr 08 1020 5200 0000 4902 0027 9893

Śmigielski Roman
87-720 Ciechocinek
ul.Słońsk Górny 17a m8
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.