Howrse gra :)

napisz do mnie na pl , na  karla158  🙂
tylko jedna osoba ? uu cienko , na zachęte ,  ChemiK  dostała klacz jednorozca z  kf i zharmonii nieużytym i takimi tam 🙂
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=17905593

edit: sorry za nie edytowanie wczesniejszego postu ale coś mi sie zacieło .
Potwierdzam, potwierdzam🙂 Maść i tło wybrałam sama 🙂i mam trofeo w rogach bo tej rasy mi brakowało 🙂
karla158, jak mikołaj to mikołaj, to może ja coś dostanę? Na pl Deni, na com. Zapałka1 :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2013 12:08
calore masz mikołajka na com 😀
łał! dzięki 😉 też ci coś wystawiłam, chociaż bez szału 😉
Co kon Duch przynosi od Ow? Moj wlasnie dzis poszedl pierwszy raz
Watrusia  na com czeka kf na wymianach 🙂
a na pl już do ciebie pisze priv 🙂 wybierzesz sobie
ChemiK ja mam Ducha jeszcze za czasów pierwszej promocji  z dynią. do tej pory wybrał się RAZ  😵 i przyniósł mi rzepę :P
rozdaje prezenty , dziń dobroci , a odezwały się tylko 2 osoby ;/  🤔 🤔 aż dziwne , myslałam ze ze 2 strony wyskoczy ,  żeby na siłe ludziom prezenty wciskać i to nie byle jakie ;p pf
hi hi
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2013 12:48
dzięki calore, mogę teraz trenować drugiego konia 😀

No nie byle jakie  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 grudnia 2013 13:35
Karla, bo pisałaś, że 1 osoba na com a jedna na pl.
Jak chcesz się jeszcze czegos pozbyć na pl to ja z chęcią przyjmę na Misskiedis 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 grudnia 2013 13:38
Ja na swoim koncie nie mam wymian wolnych, więc się nie odzywam na wymiany  🙁
ale dopisałam ze piszcie bo nudzi mnie , i mam kilka wymian wolnych a duzo rzeczy , i koni
Dementeka na pl czy na com ?

a Misskiedis  wystawiam konika

edit:  w sumie to racja , mogłam napisać ze daje kilka prezentów , no ale cóż ;/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 grudnia 2013 13:57
Karla, dziękuję bardzo! :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
06 grudnia 2013 14:15
karla158 skoro masz dzień dobroci i rozdajesz prezenty, to ja z chęcią jeden od Ciebie przyjmę na .com  :kwiatek: Nick avirra.r  :kwiatek:
karla158 jak masz coś do oddania czy coś na PL to możesz mi przesłać/wymienić za coś. Nick ten sam co tutaj 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2013 14:23
jakiś troll mi napisał, że kupi mojego konia za max 50 tys. 😀 konie wystawione po 100 tys. :P Dziwne, jakoś inny kupowali za taką cenę. 😁 kuń

karla158 - jeśli można to i ja bym o coś prosiła 😉 Na pl na Nefra01 (:

A chciałby ktoś za friko harmonię na com? 🙂
Karla tez jestem chętna na pl :kwiatek: nick: lyrosi
konirka, no kto 😁 odwdzięczę się na pl, jak tylko wpadnie mi coś fajnego 😉
Chętnie przyjmę PD :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2013 15:15
Jak coś jest rozdawane to, ja też się zgłoszę.  😜
MiyakoKuchiki na pl 😀
zrobmy moze mini liste kto co by chcial/co potrzebuje. osoby ktore moga, poprostu to wysla 🙂

e: tylko wiadomo jakies drobnostki a nie ze ktos sobie wymysli wyzwanie tytanow czy nyks...
To fajny pomysł  🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
06 grudnia 2013 16:43
zrobmy moze mini liste kto co by chcial/co potrzebuje. osoby ktore moga, poprostu to wysla 🙂

e: tylko wiadomo jakies drobnostki a nie ze ktos sobie wymysli wyzwanie tytanow czy nyks...


niestety sporo jest takich matołów...  😤
calore - wystawiona 😉
konirka, dzięki! :kwiatek:

ooo, w poniedziałek wejdzie już promocja na com. coś mi świta, że w zeszłym roku zbierało się prezenty pod choinkę i otwierało się je dopiero 25.12. dobrze kojarzę? na boskiego się nie nastawiam ani trochę, ale na prezenty to i owszem 😁 może kolejny Grani wpadnie. a jeśli potem będą eliksiry, to jestem uzbrojona po zęby ;p

jeśli chodzi o przedmioty, to ja zawsze zbieram na com muśnięcia, pięty albo coś z posejdona 😉
Jaka bd następna loteria?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się