Czy ktoś z was wybiera sie na Cavaliade /CSI do Poznania? 7-9.12.2013?

Hej, mam do odsprzedania dwa bilety na dziś, od 17.30 będe na targach, jeśli jest ktoś chętny to proszę o info :kwiatek:
odkupie 2 bilety VIP/wejściówki zawodnika....na sob i niedz! pilne!
chętnie kupię dwa bilety na niedzielę 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 grudnia 2013 16:25
Będę o 20 jutro, jak pociągi będą kursowały. Biletu nie mam, ale liczę, że mam już załatwiony :P
Dobra, oddam za darmo, w końcu są mikolajki:P kto pierwszy, itp ... 💃
ja nie wiem czy w ogóle jutro dojadę... wszyscy jadą 40km/h nie wiem czy ryzykować i jechać z Bydgoszczy czy nie.. znacie jakieś prognozy na jutro??
No właśnie.. Bydgoszcz cała biała
a jak wygląda droga do Poznania i sam Poznań?
pluję sobie w brodę, że sprzedałam karnet 🙁 tak więc ma ktoś wolny bilet na sobotę lub niedzielę? będę na rękach nosić za niego  👀
Juz nieaktualne😉
jak dotrzeć z dworca PKP na Zawody??
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 grudnia 2013 18:22
potrzebna pilnie wejsciowka/bilet na niedziele  :kwiatek:
Jednak mam na sprzedaż bilety na sobotę - sport, najchętniej dla osoby z Poz ,najchętniej odsprzedam przy wejściu na targi.
Amelia poszło PW. Jakby co to bardzo chętnie odkupię 2 bilety na sobotę.
Edit: jest w ogóle jakaś szansa, że sprzeda mi ktoś bilet przy wejściu?
Edit 2: nieaktualne, kupione  💃
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
06 grudnia 2013 21:55
Czy ktoś z okolic Olsztyna/Olsztynka/Ostródy wybiera się jutro bądź w niedzielę?
Chodzi o zabranie ze sobą siodła, więc nie miejsce siedzące potrzebne 😉
Dlaczego nie dają opasek na rękę dla Karnetów  😤 za każdym razem jak się chce iść na targi, albo po coś do picia czy jedzenia to trzeba przechodzić przez te głupie barierki... sprzedali wszystkie bilety na zawody, a nie mogli wydać paru zł na opaski  😤
[ciach]
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum
sei   . let's grow old together & die at the same time .
07 grudnia 2013 14:14
czy jakaś dobra dusza powie mi w jakich cenach są takie torebki na targach?  :kwiatek:
Sei z tego co pamiętam to ok120pln... Czy ktoś mógłby mi kupic jedna rzecz? Nie mam biletu na dzis wiec mogę podejść pod kasy i czekać z kasa na pad w ręce... Please!
Może ktoś tu wpisać program na dziś? Ale nie link - bo te mi się nie otwierają. Ale w kilku sliwach co będzie po 17.00 i w jakich godzinach.
Program na dzisiejsze popołudnie i wieczór:

17😲0 VOLKSWAGEN Halowy Puchar Polski w Zaprzęgach Parokonnych pod patronatem Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego, o nagrodę Volkswagen Group Polska
18😲0 Spektakl „Hell & Heaven” w wykonaniu Teatru Cabriola Spektakl sponsorowany przez firmę Wechta S.A.
19:30 CAVALIADA FUTURE - sztafeta dzieci na kucach o nagrody SKO i firmy Over Horse
20:30 - 22:30 CSI3*-W Konkurs nr 9– Speed & Music, wys. 145 cm (Longines Rankings)pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, o nagrodę firmy Wechta S.A.

Wszystko w pawilonie 5.
Ma ktos jeden bilet na odsprzedania na dzis? moj nr tel 792508211
Dzięki za program
speed&musicma poslizg. rozpocznie sie o 21.

a teraz pytanie klucz,  gdzie Was, voltowiczow uda sie namierzyc?  👀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 grudnia 2013 19:54
Napiszcie jak tam na Cavaliadzie  🙂 Może jakieś zdjęcia. Dzisiaj widziałam tylko na TVP Sport potęgę skoku
buyaka, gdzie się nie ruszysz kogoś spotkasz 😉
ogurek, no jakos nebaldzo 🍴
Ha, ja tez nikogo nie czaję. Oprócz Baszni i ogurka.
mnie wypatrzyła baffinka a armarze (chyba) dwa razy kłaniałem się w pas
ale ja nikogo więcej nie znam
MAM JEDEN BILET NA JUTRO, BĘDĘ W POZNANIU KOŁO 9-10. 😉 Może ktoś potrzebuje. 😉  👀
Proszę o kontakt jedynie telefoniczny 693931007, najlepiej sms. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 grudnia 2013 21:30
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=92256.msg1945992#msg1945992 date=1386446064]
Napiszcie jak tam na Cavaliadzie  🙂 Może jakieś zdjęcia. Dzisiaj widziałam tylko na TVP Sport potęgę skoku
[/quote]
Bo w TV była tylko potęga. Wszystko jest online na stronie Świata Koni.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się