Howrse gra :)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 grudnia 2013 18:28
Calore, sprawdź wymiany na com 🙂
Jaka bd następna loteria?


dawałam parę dni temu rozpiskę, będzie plansza z prezentami
to samo co rok temu, by zdobyć boskiego poszło 40 kuponów
jeeeny, dzięki dziewczyny za prezenty! :kwiatek: :kwiatek: przez 3 dni będę je odbierać, bo mam limity 😁
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 grudnia 2013 19:35
ale dopisałam ze piszcie bo nudzi mnie , i mam kilka wymian wolnych a duzo rzeczy , i koni
Dementeka na pl czy na com ?


Na pl.

Jestem zła, bo nic ciekawego mi nie wpadło w promocji (oprócz OM).
calore - jeszcze ja coś podeślę dla Ciebie i wystaw mi konika za 1 kupon, to dostaniesz na mikołajki 🙂
Cierp1enie, jesteś wielka! :kwiatek:
Ty mi pomagasz, więc to moje małe podziękowanie  :kwiatek:
dementek- mi za to wpadło 2x OM oraz: Zestaw Posejdona, Harmonii, Bonusowy i inne dość dobre rzeczy, niestety na razie nie zapowiada się na uzupełnienie jakiejkolwiek kolekcji oprócz przywileju piramidy, bo takową już posiadam 🙂 Ogółem, na howrse u mnie nie jest źle. Coraz więcej lepszych koni, rożków oraz equus, rzeczy z CR i co najważniejsze podnoszę się w rankingu, mam 92 dni stażu, ale grać na tym koncie zacząłem od około 75 😉
Bartekl1, jaki masz nick? 🙂
calore- mój nick to Dara1, kiedyś miałem o takim samym nicku, od mojej pierwszej klaczy ^^ 😀 Wiem, że trochę damskie i sugeruje płeć żeńską, ale trudno 🙂
Sprzedam 2xObjęcia za 4 kupony. Ktoś chętny?
2 x kamień filozoficzny
1 x róg obfitości
1 x chmurka
3 x promień heliosa
8 x puszka pandory
7 x woda młodości
2 x zestaw posejdona

interesuje coś kogoś ?
Klacz jakiej rasy kupić żeby po pokryciu tym koniem dała dobrego źrebaka?
dar co za RO?

a ja się cieszę, bo brakowało mi jednej srebrnej do Nyxa i dzisiaj dostałam za logowanie  😅 chciałam wymieniać, ale brakuje mi jeszcze kilku srebrnych i nie wiedziałam, czy mi się trafi, a tu taka niespodzianka 😀
Ja też nie narzekam, zdobyłam boskiego, brakuje mi tylko 2 diamentowych, jedna to chyba dzikus (też przydałby się) ale ogólnie jestem zadowolona.
Ozyrys mi szaleje, od 4 dni daje diamenty 🙂
Jak myślicie zachować ? Chcę ją pokryć tym. Da dobre źrebaki? Czy lepiej sprzedać, tylko za ile (kupiłam za 14 000)?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 grudnia 2013 11:35
nie opłaca, mają słabe pg. lepiej zainwestuj w źrebaka i wtedy baw się w hodowlę. :3
pg u mieszańców jest powyżej 1386. ^^ moje mają 1384 :3
Już pokryłam, trudno zobaczymy jaki będzie. Pożyczy ktoś 3 PD?
Wymienię Hestia's Gift z com na RO w pl.
Login w grze pl: Olcia344
com: krowasu
Moja Duszyca wróciła dzis od Ow... przyniosla Różdżkę Płodności🙂
Gniadata   my own true love
07 grudnia 2013 13:28
Chcialabym sprzedac Dynie na pl, ktos chetny??
cena?
Gniadata   my own true love
07 grudnia 2013 14:07
W sumie jestem otwarta na propozycje bo nie mam pojecia ile to moze byc warte teraz:p
Moja Duszyca wróciła dzis od Ow... przyniosla Różdżkę Płodności🙂


co robić by duch coś przynosił???
mam ducha od dawna, ale jeszcze nigdy nigdzie nie poszedł i nic nie przyniósł
mam ten sam problem z duchem, niestety te "chodzenie" do Ow jest losowe ( sensie on chodzi kiedy chce)..
ja ja mam jakis miesiac i byla raz dopiero
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 grudnia 2013 15:54
Zapomniałam wcześniej wejść na howrse i jestem zła, bo mogłam jeszcze 4 karty zdobyć. Może jakąś kolekcję bym skończyła... Trudno.
Dziś taki beznadziejny dzień... Wstałam z opuchniętym okiem (bardziej niż wczoraj), od 13.30 co rusz prąd zabierają. Mam dość.
a trzeba tego ducha codziennie ogarniać, by poszedł do Ow?
tego właśnie nie napisali :/ Ja mojego ogarniam, ale chyba dam sobie z nim spokój zaczyna mnie denerwować.

Edit:
Nudziło mi się i wytrenowałam te konie. Co o tym myślicie?
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=17828190
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=18761739
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=16840105
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się