UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Plusy dla celsijs jako kupującej, oraz
dla Minosia za nie pożarcie mnie via internet za rezygnację z kupna :kwiatek:
+ dla nela25 jako sprzedającej  😉
Plus dostaje plemniczka jako sprzedająca - wszystko jak się patrzy i nawet malutki gratisik
estena   Wariat nad wariaty.
01 grudnia 2013 22:04
Plusy dla:

Kupujący dextre blonynowa94 migutek

Oraz zaległych sprzedających nait aniazabinska

🏇
polecam Hajduczek- bardzo sprawna transakcja, szybki kontakt i błyskawiczna wysyłka  :kwiatek:
Polecam maliniaq jako kupującą - konkretna osoba, rewelacyjny kontakt,  oraz błyskawiczna wpłata na konto.
Plusiki dla:
Ewi jako sprzedającej
w roli kupującej
Samambaia jako kupującej
sportpony w roli kupującej

Wszystkie transakcje bardzo udane  😀  :kwiatek:
Wielki + dla Sivens jako kupującej. Polecam!! :kwiatek:
I ode mnie również meeega PLUS dla sprzedającej etosha. Osoba konkretna, miły kontakt, ekspresowa wysyłka... Nic do zarzucenia 🙂 Oby same takie transakcje!
wielki plus dla użytkowniczki kacperiada (jako sprzedającej)  :kwiatek:
Ogromny plus dla sprzedającej ninunienka  :kwiatek: Bardzo miły kontakt, szybka wysyłka  😀
+ dla etna1986 jako sprzedającej. Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, buty porządnie zapakowane i dokładnie w takim stanie jak w ogłoszeniu. Polecam i dziękuję  🙂
Super sprzedawca Monoc !Szybka dostawa ,super kontakt,profesjonalne podejście ,towar zgodny z opisem. 🤣
Polecam brusiaj.
Polecam sprzedające: KAMILA25 i WERAKONIE . Szybka, sprawna transakcja z uśmiechem na twarzy.
Polecam również przesympatyczną dziewczynę, z którą robiłam wymianę: KARMELEK1700. ŚWIETNA po prostu 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
06 grudnia 2013 20:56
Plus dla Angeel 🏇 super kontakt, towar zgodny z opisem i zrozumienie🙂
Duży + dla rivik za mega szybką wysyłkę :kwiatek:
Duży plus dla użytkowniczki beatasis jako kupującej 🙂
Świetny kontakt, pieniążki szybko wpłynęły na konto.
Polecam !  :kwiatek:
plus dla wzjoanna jako kupującej - wpłata błyskawicznie, bardzo dobry kontakt!
Ogromny plus dla Patiii (jako sprzedającej) ! Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi na wszystkie moje pytania, fotki i pancernie zapakowaną przesyłkę  :kwiatek:
Duży plus dla Dorcysi jako sprzedającej, wszystko zgodnie z ustaleniami, na czas i profesjonalnie, bardzo polecam
Plus dla Vanessy za wzorową transakcję.  :kwiatek:
Plus dla MissAlex, grafika
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
09 grudnia 2013 00:17
Wielki plus dla użytkowniczki brusiaj jako kupującej. Szybka wpłata, doskonały kontakt! Oby więcej takich transakcji.  :kwiatek:
Plus za transakcję dla użytkowniczki DOKSA jako sprzedającej, szybko, łatwo i przyjemnie. 😉
Wystawiam PLUSA dla użytkowniczki Vanessa jako kupującej, błyskawiczna wpłata, bardzo dobry kontakt. Polecam  😀
ogromny plus dla alicja746 jako sprzedającej :kwiatek:
Naprawdę ogromny plus dla Fajna_jula jako sprzedającej! Szybka wysyłka, cudowny kontakt, serdecznie polecam użytkowniczkę! 🙂
jeden  :kwiatek: dla ganasz za szybką wysyłkę i towar zgodny z opisem 🙂
dwa  :kwiatek: :kwiatek: za wiarę że są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie i re-volcie  😀
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
10 grudnia 2013 13:05
Wielki plus dla Milutek jako sprzedającej- świetny kontakt, ekspresowa wysyłka i towar w opisanym stanie. Dzięki za super transakcję. :kwiatek:
Bardzo duże plusy dla:
agadry
jjaguss
Hajduczek
sajanka200
Ituch

Szybkie wpłaty i miły kontakt. Wzorowe Voltowiczki!  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się