Kto/co mnie wkurza na co dzień?

olencja, a co jest w tym niesprawiedliwego? Ja płacę podatki w Warszawie, moi rodzice też, nasze podatki idą m.in na infrastrukturę miasta, na metro, na nowe autobusy itp. Dokładam się więc do tego całego interesu swoimi podatkami, więc niech osoby niepłacące tu podatków dokładają się w inny sposób. Tym bardziej, że Warszawa jako bogate miasto musi oddawać część pieniędzy biedniejszym miastom w województwie.
No widzisz, moi rodzice od zawsze płacą podatki w podwarszawskim mieście. Komunikacja warszawska do nas dojeżdża, podwarszawskie gminy się do niej dokładają, korzystający z komunikacji też, bo płacą więcej za drugą strefę. A mimo to będziemy płacić jeszcze więcej.
olencja, a, to chyba że tak. Nie wiedziałam, jak to zostało zorganizowane w podwarszawskich miejscowościach szczerze mówiąc, ale jak widac chyba w ogóle nie zostało zorganiozowane.
Cricetidae no właśnie o to chodzi. Inna sprawa, że powinny o to zawalczyć władze tych podwarszawskich gmin, w końcu Warszawie nic do tego...
ja sama :/ bo zaczęłam przeklinać :/
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 grudnia 2013 13:29
Ehh wkurzyłam się totalnie.
Od 12 lat jestem ogromną fanką Nickelbacka.
Kocham każdy ich album miłością przeogromną. Ich piosenki towarzysza mi przy każdym ważniejszym życiowym wydarzeniu.
Od zawsze marzylam aby być na ich koncercie.
I przespałam temat!
Od jakiegoś czasu nie interesowałam się muzą, bo niestety ale na głowę wlazły mi poważniejsze tematy.
No i dzisiaj czytam: Koncert NIckelbacka odbył sie w listopadzie 2013 w Warzawie na Torwarze.
Qurrr.....czuję sie jakbym dostała w łeb. 😵
whyyyyyy......  :/ :emot4:

jeszcze te wyprzedane bilety na black sabbath - no oszalec idzie  😵 😤
Pozwolę sobie wyrazić moje sfrustrowanie  😉

Wkurza mnie, gdy umawiam się z gościem na zakup siana i słomy, a ten jakoś nie potrafi do mnie dojechać,
w efekcie łaskawie odebrawszy telefon informuje mnie, że ktoś da mu więcej pieniędzy za kostkę i mnie olewa,
mimo tego, że cenę sam wcześniej ustalił i na nią przystałam- generalnie wszystko było dograne.

W efekcie jestem bez siana i słomy, a jak skończą mi się zapasy to mój koń zostanie niezadowolony i głodny...
Żeby było śmieszniej, w okolicy za siano wołają ok. 10 zł za kostkę, no paranoja! 🙇

W ogóle, wkurza mnie, gdy się z kimś na coś umawiam, ja się wywiązuję, a ktoś najzwyczajniej w świecie mnie olewa.
Czyste buractwo.
U mnie w okolicy też podobna cena, co po prostu wynika z tego, że kostki są bardzo pożądane przez osoby mające małe, przydomowe stajnie na 1,2 konie. Wiekszość rolników teraz roluje w te wielkie bale, więc kostek jest mało tak naprawdę na rynku i stąd cena... za którą i tak ktoś kupi, bo nie bedzie miał wyjścia.
Ech, masakra...
Będę musiała dalej szukać czegoś sensownego, ale zaczynam wątpić, że coś ugram, bo przez tego faceta straciłam trochę czasu, a w efekcie zostałam z niczym, zaraz święta to wszyscy oleją mnie ciepłym moczem, świetnie.
I spróbuj się tu z człowiekiem dogadać.  🙄
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
10 grudnia 2013 17:51
Wkurzają mnie ludzie, którzy wystawiają jakieś przedmioty na sprzedaż, nie podają numeru telefonu a na wiadomości k.... nie łaska nawet odpisać. Pewnie jeszcze zdziwieni są, że sprzedaż ciężko idzie!  😤
Wkurzają mnie ludzie, którzy wystawiają jakieś przedmioty na sprzedaż, nie podają numeru telefonu a na wiadomości k.... nie łaska nawet odpisać. Pewnie jeszcze zdziwieni są, że sprzedaż ciężko idzie!  😤


Mnie też.. Do takiej agentki raz napisałam na pw i na maila, zero odzewu, a ogłoszenie po tygodniu usunięte. Problem dać znać? 🙄
Są też tacy, co rezerwują, a po kilku dniach rezerwacji (gdzie pytało o przedmiot kilka osób) rezygnują.. zapewniając wcześniej, że sto procent biorą.
Gillian   four letter word
10 grudnia 2013 21:44
co kieruje człowiekiem, który włazi prosto pod jadącą karetkę? ciemno, mokro, karetka jedzie szybko - idzie człowiek, młody, ciemna kurtka. Hamowanie, wysoka buda przeładowana z jednej strony wpada w poślizg, mało nie rozwala dwóch osobówek i niewiele brakuje, żeby się położyła. A człowieczek sobie hyc hyc. Ludzie naprawdę są tacy tępi czy udają?
TRATATA, o tak, ja pisałam do jednej przez pół roku o sztyblety, bo bardzo mi na nich zależało, co jakiś czas raczyła odpisać, ale w końcu dałam sobie spokój, bo obiecanych dodatkowych zdjęć nie przysłała - a ogłoszenie co jakiś czas wystawia ponownie 😉
lussi, taaak... "biorę na 100%", podaję dane do wysyłki i cisza...
Gillian, nie wyobrażam sobie tego  😲 jak można iść po ciemku przy drodze bez chociażby jednego odblasku, szczególnie jeśli się jest ubranym w ciemne ciuchy...

wkurza mnie to, że śnieg tak szybko stopniał i teraz wszędzie tylko lód.
Wkurza mnie, że od kilku dni nie świecą lampy , ciemno jak w du....  kradną na potęgę i strach z domu wyjść .
galopada_   małoPolskie ;)
10 grudnia 2013 22:21
monia nie zazdroszczę.... U nas nigdy nie zamykamy samochodów stojących na podjezdzie przed domem (nie mówiąc już o stawianiu na podwórku czy w garażu). Zdarza się nam zostawiać w tym otwartym samochodzie kluczyki w stacyjce, czy portfele  😡
galopada_ fajnie macie u nas kradną co jakiś czas . Teraz już ponad 10 domów okradli , sąsiad dostał w pierd... ja złapał ich na gorącym uczynku . Jestem sama w domu ( chłop w trasie ) niby mam kamery ,że widzę na podwórku ale nie wiem czy złodzieje o tym wiedzą  😁  Psów mam 5 ale i tak zostaje taka niepewność i jak tylko słyszę jak szczekają to mam zawał .
galopada_   małoPolskie ;)
10 grudnia 2013 22:56
my nawet domu nie zamykamy  😡 mieliśmy kilka lat temu falę podpaleń, ale złapali debila i znowu jest spokój 😉 ale do kradzieży nigdy nie dochodziło.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 grudnia 2013 07:56
A mnie wkurza reklama Apartu, ta puszczana przed programami na TVN. Nie dość, że mam wrażenie, jakby wokalistka fałszowała, to jeszcze te uśmiechy, pozy, maślany wzrok. Aaaaaaaa
Mnie wkurza reklama oleole.pl. :emot4:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 grudnia 2013 08:20
O tak, durna strasznie. To tak w temacie - reklama środka przeciwbólowego (Medafen? Czy coś takiego), gdzie goście ubrani w imprezowe ciuszki śpiewają o zapoznaniu się z ulotką...
robakt   Liczy się jutro.
12 grudnia 2013 08:24
Wkurza mnie, że codziennie boli mnie głowa.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 grudnia 2013 11:34
robakt, a nosisz okulary? Mnie od jakiegoś czasu boli głowa, codziennie. Dzisiaj byłam u okulisty, wada pogłębiła mi się na obu oczach o jedną dioptrię! Niedługo zmieniam okulary i mam nadzieję, że to pomoże na głowę...
Wkurza mnie, że tyle się nabiegałam za tym okulistą, nawet nie w celu zmiany szkieł, a dobrania soczewek. A dzisiaj się okazało, że soczewki to tylko prywatnie u optyka! Już bym to dawno miała z głowy  😵
.
edit, nie tu
robakt   Liczy się jutro.
12 grudnia 2013 17:37
Nie noszę okularów, myślę, że to przez zatoki, czuję ucisk, boli mnie tak jakby za oczami, mam katar od jakiegoś miesiąca. Do lekarza pójdę dopiero po 21  🙁
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 grudnia 2013 21:02
robakt, a próbowałaś ibuprom zatoki?
Wk*wia mnie moje mieszkanie. Tydzień mnie nie było w domu i zastałam WSZYSTKO W GRZYBIE. Mieszkanie, pranie, kurtki, buty... Urwał nać. Nać, nać, jego nać. Zachlorowałam na początku tygodnia mieszkanie, ściany, płytki, kibel, sufit, wszystko. Dziś mi znowu zaczęło mieszkanie śmierdzieć, patrzę za szafkę i co widzę? Pleśń taka że japierpapier. Wietrzone codziennie. I nie wiem co z tym zrobić...
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 grudnia 2013 13:02
Eventim i dotpay. Na przedsprzedaży można bilet kupić jedynie online, płacąc dotpayem (którego nie mam - niekompatybilny z dotpayem bank) lub kartą kredytową (której też nie mam). Normalna sprzedaż w Empikach, Saturnach rusza w poniedziałek. Za diabła nie kupię wymarzonych biletów w poniedziałek. Teraz bym mogła, ale blokuje mnie ta cholerna karta i dotpay. Normalnym przelewem to już się nie da?!  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 grudnia 2013 14:02
Mnie dzisiaj wurzył mój landlord  😤

Zadzwonił do mojego faceta z zapytaniem "a dlaczego to pani Agnieszka nie wpłacila mi 50zł?"  🤔
Drogi Panie wynajmujący mi mieszkanie, otóż pamiętam o tym by wpłacić Ci co miesiąc 50 zł na poczet kaucji na jakieś wyimaginowane rachunki. Jak pamiętam nasza umowa o wynajem mówi, że termin płatności mam do 15ego. Dziś jest 13sty, a z czystej uprzejmości płacę czynsz już 10ego. Więc przelałam Ci dziś te 50zł, ale pamiętaj aby przyjechać do nas i naprawić: kaloryfer, junkers, kibel oraz położyć kafle tam gdzie je zbiłeś w związku z wymianą wodomierza.
Jeny jak mnie wkurza reklama Kujawskiego o tym zmyślnym dzióbku. I ta dziewczyna. 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się