Howrse gra :)

zawsze możesz aging pointa/y sprzedać - 150 za sztukę dostajesz - sporo😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 marca 2009 15:52
Ale ogier miał bulb i gwiazdki w miarę. No ale klacz nie.

zeby urodzil sie zrebak ze skillsami to oboje rodzice musza miec blup 100 lub cos kolo tego 😉 to ze jeden rodzic mial blup 100, nic nie daje
wątek zamknięty
hihi znalazłam w boksie niebieski czaprak😀
wątek zamknięty

PS Szukam ośrodka dla źrebaka, ma ktoś wolne miejsce? 🙂


Ja mam!! Podaj nick to Ci zarezerwuję boks 😉
W ogóle mam teraz 3 wolne miejsca 😉 zapraszam wszystkich. Meadows mam 100%, marchewki, dobrze płatne lekcje😉

Acha, i moze ktoś skusi się na karego henowerka? 😉
ma skillsy i nienajgorszy potencjał😉
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6136268
wątek zamknięty
Szukam seddlera, ktos moze wolny i chetny ?  😀
wątek zamknięty
Dałam źrebaka już gdziekolwiek, ale chyba tylko na 5 dni, jak mi będzie upływał termin wyśle ci PM. może będzies zmiec wtedy coś wolne 😉
jak cos jestem zinzin
wątek zamknięty
A ja zapraszam do mojej stajni 🙂 Nowo otwarta, ale się poprawie 😉
wątek zamknięty
Ja mam pytanie co do nieśmiertelności koni...
Jak to jest? Czy kon po dostaniu nieśmiertelności moze dalej zdobywac skillsy? I czy może dalej rodzic dzieci czy się starzeje?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 marca 2009 21:22
skillsy sa ograniczone 😉 przybywaja tylko poprzez lessons, ale to tez bardzo malutko.
niesmiertelny kon przydaje sie do zarabiania kasy na zawodach, a jezeli ma dobre gp to i do produkcji zrebakow
wątek zamknięty
No tak, o to mi chodzi. Czyli teraz moge bez obaw dać 3 latniej klaczce nieśmiertelność i potem będzie mi startować i rodzic źrebaki bez ograniczeń ? Mimo, że jeszcze nie ma skończonego treningu itp.
wątek zamknięty
Anka jeśli jeszcze nie zaliczyłaś naprawy siodła to mam już u siebie sadlera  😅
:emota2006098: zatrudnię weta i kowala
wątek zamknięty
Alice, stanęłam u ciebie koniem z drugiego konta - zinia  🙂
Musze czekac dopóki nie zrobię 2 riding levelu na obu kontach, bo wtedy sobie go wykupię z pierwszego konta 🙂
wątek zamknięty
Zatrudnie weta  👀
Kiedy mozna siac marchewki?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
07 marca 2009 15:58
Do kogo mogę wstawić konia?  👀
EDIT: Już wstawiony 😉
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 marca 2009 17:14
Breed and own a horse that is at least 12 years old

Jak mam wypełnic ten podpunkt? Klacz ktora sama wyhodowalam ma 12 lat, a nawet 12 lat i 2 miesiace - a zadanie dalej nie jest zaliczone  ❓
wątek zamknięty
To moze poczekaj jeszcze, bo mnie 8 urodziny zaliczylo dopiero, jak kon mial juz 8 lat i 4 miechy. Czasem trwa to dzien czy dwa.
W tym samym miejscu jestem. Musze wlasnie te 12 urodziny zaliczyc. 😉
wątek zamknięty
Ja dopiero muszę zaliczyć 10 dni 😉 ale np mam 30% w dwóch kategoriach treningowych do zaliczenia i zaliczyłam to a mi nie odchaczyło - może tez dopiero rano to zrobi.
Złapałam dzisiaj 50 jabłek - i po co mi one, jak właściwie niogdy nic nie dają, a sprzedawać sie ich nie opłaca.
Na szczęście latały tez anging points 🙂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 marca 2009 18:18
Ja złapałam dzisiaj energy mesh ^^
I aiging pointy 🙂
wątek zamknięty
http://www.howrse.com/marche/enchereVoir?id=2853255      zapraszam na aukcję źrebaka mojej hodowli GP 544,24 przed zabawą  😅
Mi też latają agingi,jabłka, preventive, szczepionki, turnipy  🤣
wątek zamknięty
To jak jest z ta nieśmiertelnością? 🙁
wątek zamknięty
Kurcze ja chce mieć już dostęp do aukcji 😤 Jeszcze 2 dni...

Właśnie złapałam ogłowie a wcześniej znalazłam kocyk(tzn ten, no, derkę 😉 ), tube ze smarem do kopyt i aging pointa w boksie 😅 Tzn nie na raz, tylko 2 konie znalazły chodząc sobie do boksu w ciagu dnia  😀
wątek zamknięty
Branka, z tego co widzę po uzyskaniu dostępu do zwykłych aukcji możesz wystawić swojego konia, ale tylko na aukcję publiczną - czyli że każdy będzie mógł go kupić. Prywatne to dopiero później.
wątek zamknięty
Aha, no ale i to już zawsze coś. Szczerze mówiąc najbliższe 2 dni - zanim zdam 2 riding level zapowiadają się nudno 😉 Chyba, że coś ciekawego będzie mi latać po ekranie. Ale jak zacznę mieć dostęp do coraz większej ilości rzeczy to może się zrobi fajniej.

A tak w ogóle nie znaleźliście gdzieś kodów do kart na marzec? Nigdzie ich w internecie nie widzę 🙁
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 marca 2009 21:42
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6149541
A to moja kobyła. Na razie cieńko z skillsami, ale z czasem dojdą 😀

Maść mi się podoba u niej ;-)
wątek zamknięty
Lepsza niż mój pokrzywiony źrebak 😀 : http://www.howrse.com/elevage/chevaux/cheval?id=6115918
wątek zamknięty
A do cudeńko, które właśnie wylicytowałam (i to całkiem tanio) 👀
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=6084495
174,95 inborn skills, 574% potential, 9 gwiazdek😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 marca 2009 21:52
Alice to ten o którym pisalas kilka dni temu?
wątek zamknięty
Nie, tamtego sie nie udało wylicytować.. Poszedł za 8 tys. a byl gorszy niż ten😀 Tego kupiam za 3 tys., więc jestem happy 😀

To jak to jest z ta nieśmiertelnością? Może się koń dalej rozwijac po dostaniu jej? I startowac w nieskończoność?
wątek zamknięty
Boże jakie astronomiczne sumy, ja mam 300 equus i martwie sie jak mi starczy na weta na poród dla klaczy 😀
Ale ja jestem beztroskim hodowca, nie zależy mi na razie na championach 😀 Moje konie nie pracują prawie wcale imają małe skillsy. Może się teraz zmobilizuję i zacznę je mocniej szkolić 🙂

A w ogóle dzięki podwójnej osobowości mam 2 źrebaka na 2 koncie : http://www.howrse.com/elevage/chevaux/cheval?id=6153292
Ruda klaczka 😀 Co prawda skillsy beznadziejne ale mnie to nie martwi 😀 Bardziej martwi mnie 60 equusów na koncie - no ale mam co sprzedawać w razie czego w shopie 🙂
wątek zamknięty
Alice - świetny!!! aż żałuję że nie hoduję i nie mam ani jednej arabki - chętnie bym tym Twoim pokryła😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.