Howrse gra :)

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 grudnia 2013 14:36
Udało mi się sprzedać marnego (pod względem PG i UM) unipega za 1 kupon  😅 Choć raz się udało!
Czy tylko ja zauważyłam, że plansze są wredne, zue i w każdy możliwy sposób utrudniają mi dotarcie do klucza lub jakiegokolwiek upominku?  🤔
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 grudnia 2013 18:34
poprzednia wersja gry była łatwiejsza i dlatego zresetowali, teraz jest catch me if you can.  😁
Łał nareszcie przeszłam na planszę numer dwa...
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
11 grudnia 2013 19:34
Nadal nie zdobyłam klucza ;/
Chciałby ktoś sprzedać puszke pandory? musze mieć do zadania 🙂 :kwiatek:


edit: juz mam 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 grudnia 2013 20:10
Łał nareszcie przeszłam na planszę numer dwa...


A ja dopiero teraz zdobyłam klucz.  😜 w tej promocji zbieram jedynie prezenty.  😁
mam zadanie "Podaruj jabłko koniowi urodzonemu 11.12.2011" szukałam w katalogu i nie moge nic znaleźć :/ wie ktoś z was gdzie tego szukać ? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 grudnia 2013 22:12
masakra z tą planszą. Skaczę między prezentem a kluczem cały dzień
calore - brawo za 2 plansze


wrrr od 4 rzutów nie mogę przejść na 2 plansze :/
musiałam kupić rzut kostką, bo za pierwszym razem mi się nie udało :/ ale wolę to ciemne tło 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 grudnia 2013 10:00
Złapałam klucz, jak mam teraz przejść do 2 planszy? 🤔 Muszę dojść do drzwi?
Tak
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 grudnia 2013 13:50
A ja krążę jak nienormalna wokół klucza na pierwszej planszy...  🤣
Witajcie🙂 gdzie mogę kupić rzut kostką?
Sprzedam OM za 2 kupony 🙂
malinowaa ja też, masakra 😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 grudnia 2013 16:04
rzuty beda dostepne za jakis czas za kupony, lub za eq gdy dane oczka ci nie odpowiadają (prawy dolny rog, koło elfa), ale musisz zakupic, przed wykonaniem ruchu.

klucz mam, teraz tylko kwestia dotarcia do drzwi, z tym juz gorzej. 😀
Dziękuję za info Miyako 🙂
Sprzedam OM za 2 kupony

Kupię 5-ty żywioł 🙂
a ja sprzedam 2 x objęcia za 4 kupony :P
i nyks po 3 kupony
Ja tam jestem już na drugiej planszy i mam1 klucz 😀 Nic nie wydałem na tę promocję 🙂
no jak miałeś wydać, jak jeszcze nic nie można zrobić za kupony :P
a ja wydałam! equusy na rzut kostką 😉
jestem na drugie planszy ale niestety nieregularnie klikam. staram się zdobyć boskiego, ale jeśli nie bd miała pewności że mi się uda to nie wydam na niego nic.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 grudnia 2013 07:35
A ja dalej skaczę radośnie po pierwszej planszy i za każdym rzutem trafiam w puste pola  😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
13 grudnia 2013 08:56
Mam drugą planszę, tylko teraz trzeba pokombinować.  😁  Pewnie kolejne pare dni tutaj sie spędzi.  😜
wymienię 3x HoP na COM na RO, kupony/konie na kupony na PL 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 grudnia 2013 17:26
Ile prac w Przestrzeni Twórczej się powtarza... A niektóre żywcem ze zdjęcia wzięte...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się