jaki bank?

ash   Sukces jest koloru blond....
24 lipca 2013 10:34
Tania, wiedziałam! wiedziałam,że to ten bank jak tylko zaczęłam czytać Twojego posta.
My ostatnio mieliśmy to samo :/
Tania, wiedziałam! wiedziałam,że to ten bank jak tylko zaczęłam czytać Twojego posta.
My ostatnio mieliśmy to samo :/

Witajcie w klubie wolnych od pekaosa.  😅
A! Zapomniałam. Miałam jakieś zaskórniaki na koncie walutowym (cudownym oczywiście i  wyjątkowo korzystnym).
300 dolarów. Leżały tam zapomniane z pięć lat. No i zaprocentowały, że hej! dostałam 1 dolar i 86 centów. Centy w złotówkach bo nie mają bilonu. Lokata, co?  😵
Też wspominam ten rozwód (że tez ślubny ten sam :hihi🙂 dość przykro. Ale przynajmniej ex się zachował - mimo uprzedzenia zleceniodawcy, że konta niet - pieniążki wpłynęły na (już) nieistniejące a ex bez kłopotu je oddał do ręki.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
03 sierpnia 2013 09:30
PeKaO S.A. ......oj Taniu zazdroszczę tego rozwodu. Mnie tam trzyma kredyt, a nie opłaca mi się przenosić już teraz, bo splacam kapital. Odsetki dla Banku oczywiście spłacane są na początku kredytu. Zmienna stopa procentowa.
Taniu, nie spodziewaj się wielkich procentów na zwykłym rachunku walutowym 😀
Oprocentowanie jest takie, że podatek ci i tak to zabierze.
Smutne jest to, że w banku Pekao SA babeczki w oddziałach gadają często taaaakie głupoty i tak mieszają w głowie klientom, aż brak słów...
(w skrócie, nie musiałaś jechać do oddziału macierzystego, by zamknąć rachunek ;] )


nie wiem czy to dobry wątek, ale może... Czy ktoś ma wiedzę ile idzie przelew z Arabii Saudyjskiej do Polski (Alior)?
Ja sobie " żyję" w SKOKU już kilka lat i nie mam powodu do narzekania  😉

Co mam zrobić jeśli zablokowało mi kartę od 3-krotnego wpisania złego PIN-u, muszę iść do banku czy da się to załatwić przez telefon?
zależy od banku, ale w większości przypadków wystarczy kontakt telefoniczny.
Dziewczyny, jaki bank poradzilybyscie dla starszej pani ktora ma jakas tam kwote w euro - na czarna godzine, wiec w zasadzie to chodzi tylko o to, aby te pieniazki sobie spokojnie lezaly a oprocentowanie bylo nie powiem, ze korzystne, bo to niemozliwe, ale nie po prostu smieszne. No i poki co, mama, bo to o Nia chodzi odnawia sobie to konto, bodajze w Invest banku ale glowy nie dam) co pol roku. Jaki bank i rodzaj konta poradzilybyscie w takiej sytuacji  - dosc sensowny procent i mozliwosc podjecia pieniedzy w razie tej czarnej godziny w miare szybko. Czy tez sa to sprzeczne warunki i nie da sie pogodzic tych 2 rzeczy?  :kwiatek:
Ma ktoś ekonto dla młodych w mBanku ?  Bo kurcze wydaje mi się z tego co piszą, że jeśli nie wydam kartą 100 zł/msc to płacę 4zł za utrzymanie jej. Ale nie jestem pewna jak to wygląda w praktyce - bo nie wiem czy w ogóle składać wniosek o kartę czy zostać przy internetowym koncie, a płacić gotówką jak dotychczas. Bo 100wy miesięcznie kartą nie wydam
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
30 listopada 2013 03:15
zoriczkowa, Mam ekonto w mBanku, nie wiem jak się nazywa bo otwierałam jakieś 5-6 lat temu. Ale faktycznie jest tak, że jeśli zdarzy mi się nie wydać tych 100 zł kartą to pobierają sobie 4 zł 😉
guula, mhm, dzięki!  - no to chyba sobie jednak podaruję tą kartę, nie ma szans żebym tyle wydawała za dużo zamieszania by było z proszeniem taty o robienie za pomocą tej karty zakupów  😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
30 listopada 2013 10:00
zoriczkowa, często tak bywa, że konto jest za free ale karta płatna jeśli nie spelnisz waruku. W eurobanku, przy najpopularniejszym koncie musisz spełnić dwa warunki. Konto żeby było darmowe to muszą być zapewnione odpowiednie wpływy co miesiąc. Karta z koli jest za free gdy wykonasz na min 200 zł transakcji. Cóż banki muszą na czymś zarabiać. Smutne ale prawdziwe.
dragonnia,  a tak to ja mam że muszę miesięcznie wykonywać obrót 100 czy tam 200 zł. To mi nie sprawia problemu, bo raczej wszystko robię przez internet - gorzej z kupowaniem w sklepach. Karta wczoraj do mnie przyszła (dopiero Oo), bez złożenia wniosku - widocznie jest od razu normalnie (zdziwiłam się jak myślałam że dodatkowo wniosek się składa). Także wyboru już nie mam, będę po prostu dawała tacie raz w miesiącu na zakupy spożywcze.
Też mam to konto w mbanku i myślałam, że rzeczywiście będzie problem. W praktyce okazało się, że gotówką raczej nie płacę, a jeśli naprawdę nie daje rady wydać tej 100 miesięcznie to najprostszy sposób jaki znam - tankowanie 🙂
No ja jestem maturzystką, także ostatnio siedzę na tyłku w domu i nigdzie nie chodzę:P
Ale coś się wymyśli 😀
To, co się dzieje ostatnio w banku pekao sa przechodzi ludzkie pojęcie  😵
Chyba mieli 5. awarie systemów w przeciągu miesiąca
Ojciec chce założyć konto mojej młodszej siostrze. Pytanie w jakim banku.? Młoda od niedawna ma 18 lat.Potrzebuje konta internetowego, z kartą jakiegoś prostego i wygodnego. możecie coś podpowiedzieć?
Konto swobodne w GetinOnline - bez żadnych opłat, bez zobowiązań. Mam od pół roku i jak na studenckie potrzeby jest idealne  😀
Ja ciągle polecam Alior Sync.
Ja tak samo jak wistra polecam alior sync.  😉
szkoda tylko, ze alior rezygnuje z cashback'u... 🙁
Mery biorąc pod uwagę jak poszły do góry opłaty np. w ipko to alior wciąż jest moim nr 1.
możliwe, mam tylko alior'a więc nie wiem jakie są opłaty we wszystkich innych 🙂

zresztą czytałam, że wszystkie banki mają z tego zrezygnować, tylko nie wszystkie jeszcze o tym informują!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lutego 2014 11:45
[quote author=szalonakobyła link=topic=1738.msg1998661#msg1998661 date=1391198631]
Ojciec chce założyć konto mojej młodszej siostrze. Pytanie w jakim banku.? Młoda od niedawna ma 18 lat.Potrzebuje konta internetowego, z kartą jakiegoś prostego i wygodnego. możecie coś podpowiedzieć?
[/quote]
ja nie mam na co narzekać w inteligo 😉
Ma ktoś konto studenckie w Getin Banku ? Jak wychodzi w realu prowadzenie rachunku za darmo? Ktoś może dostał już wypłatę za oceny?? 🤔
dziękuję dziewczyny :kwiatek: przekazałam mają się zorientować 🙂
Graba.   je ne sais pas
07 lutego 2014 11:51
ma ktoś konto w mbanku? jak zmienić nr telefonu, na który są wysyłane wszystkie hasła tymczasowe itp?
To problem jajka i kury 😉

https://www.google.pl/search?q=mbank+jak+zmieni%C4%87+numer+telefonu&oq=mbank+jak+zmieni%C4%87&aqs=chrome.2.69i57j0l5.3887j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się