Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 grudnia 2013 20:06
Nie ma za grubych ludzi, są tylko za małe ubrania 😀iabeł:


i lustra które poszerzają oraz złe oświetlenie
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2013 20:07
jestem gruba, kto mnie pogłaszcze ? 😉


mówisz i masz- głąsku głasku głasku... teraz moja kolej ok?  bo czuję sie niedopieszczona , bom gruba  😉
.
.
Muchozol,  to ja się dorzucam do tych którzy mówią, że wyglądacie na dopasowanych ! 🙂😉

Dopieszczanie grubych dyskryminuje chudych. Nie bądźmy obojętni!


w takim razie nie ma też za chudych tylko za duże ubrania 😀
Ale do krytykowania i wytykania wagi to się już każdy rwie  😀iabeł:

co jak co, ale sama też to robiłaś
.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 grudnia 2013 20:32
Dopieszczanie grubych dyskryminuje chudych. Nie bądźmy obojętni!


no tak przecież mega chudzi też mają uczucia.  😎
Facella pogłaskać cię?
Facella serio dziewczyno ty nie masz innych problemów? <facepalm>
Moja rada dla ciebie 😉


a otyłym wrzucasz memy "Żryj mniej gruba D**po!"...?
zabeczka17 , Ty się wyżywasz na tej Facelli czy co ?  Przecież to dziecko jeszcze jest  🙄
Na Facellę trzeba przymknąć oko, serio.

Ja też poproszę o głaskanie, bo zjadłam ciastka i nie będę chuda Oo!
.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 grudnia 2013 21:22
Na Facellę trzeba przymknąć oko, serio.

Ja też poproszę o głaskanie, bo zjadłam ciastka i nie będę chuda Oo!


masz pokutę: 100 brzuszków
Ooooo rozdajecie pokuty? To ja poproszę o pokutę i głaskanie za lenistwo !

żeby już nie pisać samych offtopów, wkurza mnie w re-volcie to, że przez nią się nei uczę i że jest uzależniająca. Wywiozłam konia żeby się uczyć a siedzę tutaj zamiast tego.
zoriczkowa - na lenistwo pokuta, bierzesz ścierkę i froterujesz dom :P

ela - o nieee, tylko nie brzuszki, nienawidzę, najgorszą z pokut mi zadałaś hehe

Vanilka - cierpika :P pisałam niedawno do quanty z prośbą o zmianę nicka, ale na razie czekam na odpowiedź 🙂

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 grudnia 2013 21:42
wolisz pompki? proszę bardzo x 50 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 grudnia 2013 21:44
Cierp1enie, jak pokuta, to pokuta. Nie ma wybrzydzania 😁

Taaak, bo wszyscy mają obiekcje wyłącznie do wyglądu Facelli, a nie jej zachowania i sposobu prowadzenia dyskusji. Z pewnością.

A to "dziecko" jest taką samą częścią naszej złotej demokracji jak każda z pozostałych dyskutantek i naprawdę może robić w życiu parę rzeczy wymagających większej odpowiedzialności niż internetowe rozmowy.



nie obchodzi mnie, czy Facella  to dziecko czy już wielce dorosła jest (swoją szosą, zdaje się, że Ty Vanilka tez niedawno "naste" urodziny obchodziłaś), natomiast przez ostatnie dwie strony widzę jakąś nagonke na dziewczynę, która nawet jeśli ma urojone postrzeganie swojej sylwetki  (Ha, jak 90% voltowiczek widząc po wątku o odchudzaniu), to wrzucając debilne memy zachowujecie sie głupawo, właśnie jak takie "dzieci", co to którymi nie chcecie być...

nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi rzeczami wymagającymi większej odpowiedzialności w życiu - neurochirugiem ma zostać czy jak? bo chyba się zapędziłaś w swych jakże "dorosłych" wywodach logicznych...
Muchozol, zimnioki mają po 150 wzrostu. nie tylko wzrost się liczy 😉

zabeczka17,  mrrr! też głaszczę! za uszkiem, o!

Whitemoon aleee jaaa sieee wstyyyydzee. to wstawię 😂 (ale nie wstawię :P )

Cierp1enie,  idz chudzielcu i nie dyskryminuj grubych swoją chudą dupą!

martkagd,  to Facella ma 12 lat?

zoriczkowa, nie głaszczę. głupia będziesz. ucz się!

po co trajkotać o tym jak nasza waga nam nie pasuje, skoro nie ma się ochoty o tym rozmawiać? coś w stylu : " a wiecie jakie mam auto? nie gadajmy o tym"
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 grudnia 2013 21:49
(Ha, jak 90% voltowiczek widząc po wątku o odchudzaniu)

co prawda to prawda.

zoriczkowa, nie głaszczę. głupia będziesz. ucz się!



już za późno  👀
Dobra froterowanie domu mnie przeraża, idę się uczyć 😎
.

Cierp1enie,  idz chudzielcu i nie dyskryminuj grubych swoją chudą dupą!



phi, ciekawe gdzie Ty ten chudy tyłek widziałaś..  🤣

swoją pokutę odprawiłam, żałuję swoich czynów, albo hmm nie żałuję, bo te ciastka były wyjątkowo smaczne  😉

Facella jest osobą pełnoletnią. Trzeba przymknąć oko na to co mówi i pisze, może ona lubi być wredna dla wszystkich?
Ja ją znam już od dawna i nic się nie zmieniła. Jednego dnia Cię "lubi" drugiego krytykuje i wyśmiewa. Zawsze to się odbywa w internecie. Na żywo jest raczej nieśmiałą osobą, nawet sympatyczną. Nie wiem dlaczego udaje kogoś tak wrednego w necie. Jakby była w świecie internetowym taka jaką ją poznałam to na pewno, wydałaby się wam całkiem inną osobą.

sorki za błędy, pisałam na szybko, by syna nie zbudzić.
Dobranoc wszystkim 🙂


Nie, bo dobrowolne wrzucanie kompletnie niemającego związku z tematem zdjęcia i podpisywanie go głęboko samokrytycznym tekstem w ogóle nie jest przejawem żebrania o... uwagę? pocieszenie? A riposty pokroju "zapchajcie się sianem" są tak bardzo dojrzałe i na poziomie. Wow wow.



wow, wow... równasz to tego samego poziomu, nie widzisz...? większość tego forum to żebranie o uwagę, pocieszenie, pochwałę... takie novum, jeśli nie zauważyłaś...

spłodzić coś to ja dopiero spłodzę - za 20 tygodni, więc nie musisz się wysilać na złośliwości, które ci nie wychodzą.... dobijesz do mojego wieku, pożyjesz drugie tyle ile masz obecnie na liczniku, to może zrozumiesz jałowość swoich  ynteligenckich wywodów...


jakie te wszystkie nastolatki "wyszczekane"... (wina gimbazy...??) - to mnie wkurza na volcie...
Carmina  :kwiatek:
Ale każdy musi się kiedyś wyszalecć ( w przypadku forum wypisać ;p) znam to z autopsji.  😎
A mnie wkurza to, że się uogólnia. Sama jestem jeszcze nastoletnią gówniarą, ale to nie znaczy, że od razu mam być uznawana za osobę nieodpowiedzialną, "wyszczekaną", arogancką etc. etc.
Dobra, już mi lepiej 😉 Od jakiegoś czasu mnie to irytowało.


jakie te wszystkie nastolatki "wyszczekane"... (wina gimbazy...??) - to mnie wkurza na volcie...


może i wina gimbazy, bo ja nie przypominam sobie takiego "wyszczekania" za moich czasów :P (jak to staro brzmi). Takie czasy, co zrobić. My się starzejemy, pewnych rzeczy nie rozumiemy i rozumieć nie będziemy. Taka sytuacja.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 grudnia 2013 22:26
Oooo Zapnij się jak ja Cię dawno nie widziałam na forum! Chyba teraz rzadko się udzielasz, hm?  😉
No Hey 😉 zaglądam,  czytam,  czytam, czytam i czytam 😉 udzielam się w pomorskich wątkach a tak to jakoś niekiedy odwagi brakuje. Chyba się zestarzalam  👀
vanilka to czasem coś mądrego pisała jak na nastkę. ale ostatnio widzę jakąś tendencję spadkową jeśli chodzi o wartość merytoryczną jej postów,  natomiast zdecydowanie wzrost ubarwień, metaforyki i zawoalowań - które momentami są dość groteskowe już 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się