Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 grudnia 2013 07:28
no ale to chyba nie oryginalne ? Chyba że te ukala...
Ja bym szukała okazji na allegro, tylko ostrożnie żeby na podróbę nie trafić.


Tk maxx to wielki sklep. Jest tam wszystko - ubrania, bielizna, kosmetyki, drobny sprzet elektroniczny, zabawki, ramki na zdjęcia, wazony, poduszki, koce, wieszaki...

To taki duzy outlet ubraniowy. Mozna tam znaleźć pojedyncze sztuki firmowych ubrań, butów.

Ja ostatnio nakręciłam sie na kalosze Havaianas (normalnie w sklepie internetowym są po 250 zł a w Tk maxxie za 75...) jednak były tylko dwie pary rozmiaru 35 🙁

Także i emu sie tam znajdzie, jeśli sie dobrze poszuka. Oryginalne! 😉
Za 200 zl to najpredzej Emu Ukala. 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
13 grudnia 2013 08:15
Nie wiem co to jest "emu ukala" w ogóle to emu mnie śmieszy,  nigdy bym tyle nie dała za zwykłe buty. No dobra - niezwykłe, ze względu na futro owcze czy tam inno zwierzakowe 😉

Jak bede kiedyś w Tk maxxie to zrobie zdjęcie niedowiarkom 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2013 08:47
W TK Maxxie wszystko jest oryginalne, oni nie mogą pozwolić sobie na sprzedawanie podróbek  😉 Swoją drogą fanki Iron Fistów często mogą znaleźć tam coś ciekawego  w cenie 80-150zł  😉
Nikt nie watpi w oryginalnosc butow w Tk Maxxie. Mowimy o tym, ze najpredzej w takiej cenie sa tam dostepne Emu Ukala, czyli najtanszy i najslabszy jakosciowo model tej marki. Niemniej oryginalny.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2013 08:52
no ale to chyba nie oryginalne ? Chyba że te ukala...


ashtray przepraszam, myślałam że ten tekst powyżej właśnie wątpi w oryginalność  😉
Ok, powinnam zmienic "JA nie watpie w oryginalnosc butow w Tk Maxxie" 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2013 08:56
😉

Niemniej jednak czasem irytuje mnie fakt, że w danym modelu mają 100 par w jednym rozmiarze, a jak ktoś ma inny rozmiar to może sobie tylko popatrzeć  🙁
smarcik bo to nie jest taki jakby... outlet? tak, że rozmiarówka lekko przebrana?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 grudnia 2013 19:50
No jest, tzn kwestia tego, jaki rozmiar zamówią  😉 Po prostu zirytowałam się bo były 3 modele Iron Fistów, jeden 38, jeden 39 i jeden 40, każdy w dużej ilości. I akurat model, który mi sie podobał był w nie moim rozmiarze :P
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 grudnia 2013 09:11
to ja tak miałam z kaloszami Havaianas - 2 pary brązowe ze złotym paskiem  😍 rozmiar 35 i jedne okropne fioletowe 41  🤔.
35 mi się zmieściło na nogę ale strasznie mnie cisnęły w łydkę i myślę, że jakbym pochodziła dłużej w nich to nie byłoby dobrego krążenia  🤣
w czwartek przyszły moje Cat-y 🙂 idealne, takich szukałam 🙂 widać, że mocne ale to się jeszcze dokładnie okaże :P na razie meeega wygodne i ciepłe 🙂
Ja jestem mega wściekła na EMU, w tamtym roku wreszcie kupiłam sobie wymarzone stingery, zapłaciłam za nie 700 zł, chciałam je przeczyścić, zakupiłam zestaw EMU kit, za stówę, specjalnie żeby ich nie zniszczyć, zastosowałam zgodnie z tym co pisze producent i teraz mam pięknie przebarwione buty. Jestem tak wściekła, że az mi nie dobrze z tej złości  😀iabeł:
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
16 grudnia 2013 09:54
O kurcze hanoverka, a nie możesz jakoś reklamować czy coś ? Ja w zeszłym roku kupiłam Uggi, na allegro, do końca pewności nie mam czy oryginalne bo kupowałam od prywatnej osoby. Kupiłam w jasnym kolorze, zaimpregnowałam, w sumie nawet jakoś specjalnie się nie brudziły. Na bieżąco czyściłam taką szczoteczką do zamszu. W tym roku przed zimą, wyszorowałam je normalnie szczotką, wodą i mydłem. Napchałam gazetami, wyschły, wyglądają jak nowe 🙂
A do pracy w tym roku mój mąż zafundował mi Sorele i jestem w nich zakochana  😍 pancerne, ciepłe i mega wygodne  💘 co prawda jeszcze nie miałam okazji przetestować w te największe mrozy, ale myślę że dadzą radę 🙂
Tk Maxx to nie outlet, to sklep off price 😉

Co do oryginalnych emu- w tikeju bywają, ale nie po 200 zł, nawet u nas są dosyć drogie. Zdarzyły się jakieś UGG niedawno, były za jakieś 3 stówki, a reszta to 'emu' firmy krzak za 150-200zł.
Gru kurde no właśnie nie pamiętam gdzie ja je kupowałam, na bank przez neta i na pewno w 100 % oryginalne. Chyba nie jestem w stanie teraz odnaleźć gdzie je kupowałam. Spróbuję je tak mocno namoczyć i wyczyścić tą emu gąbką, ale tym razem samą wodą. Może zejdą te zacieki. A jak nie to chyba sobie strzelę w kolano  😀iabeł:
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
16 grudnia 2013 20:29
Szkoda kolana  🤣 możesz poszukaj na jakimś forum takiego przypadku jak Twój, ja się bałam strasznie, że jak je tak po prostu potraktuje wodą i szczotą to będą do wywalenia, ale poczytałam że dziewczyny tak robią i emu żyją i mają się dobrze 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
21 grudnia 2013 12:56
Miałam je łapać na wyprzedaży, ale zmniejszająca się z prędkością światła ilość tych butków stacjonarnie i online, popchnęła mnie do kupienia ich wcześniej. Może uda się jeszcze upolować je taniej. A póki co, jestem zakochana w ich wyglądzie, wykonaniu i wygodzie - naprawdę da się w nich komfortowo chodzić, mimo braku platformy i wysokiej szpilki. 🙂

Wichurkowa   Never say never...
21 grudnia 2013 20:34
Pursat są przepiękne! 😍  gdzie kupiłas,Zara?
Wpadam z pytaniem - nie widział ktoś może gdzieś glanów HD 14-dziurkowych w rozmiarze 37? HD wycofało się z produkcji, a moje 6 letnie powoli zaczynają mieć dość  🙁 

Swoją drogą kompletnie nie rozumiem, jak jedna z czołowych marek jeśli chodzi o glany może się wycofać z rynku 👿
Pursat   Абсолют чистой крови
21 grudnia 2013 22:59
Pursat są przepiękne! 😍  gdzie kupiłas,Zara?

Tak, nałogowa Zaromianiaczka ze mnie. Żałuję, że nie kupiłam ich wcześniej. Teraz będą musiały czekać do wiosny. Ewentualnie do sylwka. 😉
estena   Wariat nad wariaty.
23 grudnia 2013 16:54
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/jennifer-jennifer/318592  dorwałam dzisiaj na wyprzedaży  🏇
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. W tym sklepie nie są dostępne, na deezee nie ma zamszowych, google też nie wypluwa satysfakcjonujących propozycji. Na te mam ślinotok  😜
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 grudnia 2013 15:25
pippi  świetne  😀 końskie sztyblety połączone z wysokim obcasem.

Jak mnie pamięć nie myli, przed świętami w moim mieście widziałam takie, w takim zwykłym sklepie z butami obok mięsnego i spożywczego  🤣
Ale buty mają tam fajne i tanie.
Są takie botki coś warte? botki pullandbear
Mam jedne buty z tego sklepu, ale to jakieś rzadko noszone przeze mnie balerinki i nie wiem czy klikać te wyżej czy nie  😉
Wyglądają fajnie, podeszwa też, tylko kwestia materiału... pewnie sztuczne.
No w tej cenie chyba tylko sztuczne, dawno nie miałam butów z eko skóry, popękają przy intensywniejszym użytkowaniu? Chociaż w sumie i tak w takich butach chodzę 2-3 razy w tygodniu, więc może by trochę pożyły... Na razie wrzuciłam do koszyka, namyślę się jutro jak będę robić przelew  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 grudnia 2013 20:30
Mama postanowiła zrobić mi prezent i kupiła przepiękne kozaki Lasockiego na obcasie 10cm. Niesamowicie mi się podobają, ale jestem osobą, która cały czas biega w butach trekkingowych/adidasach i nie znosi obcasów. Jeśli się w nich nie zabiję to będzie sukces  😁
a jak sie zabijesz, to przynajmniej umrzesz w pieknych butach  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się