co na prezent?

Super prezentem dla miłośników koni może być obraz lub grafika naszej forumowej artystki, światowej sławy fotografki i malarki Gosi Mąkosy. ( www.gosiamakosa.com )
zen niee, raczej nie, pomyślę jeszcze nad czym innym 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
13 grudnia 2013 16:15
Dziewczyny, poratujcie! Co można kupić na prezent gwiazdkowy eks, który spadł do rangi przyjaciela? 😁 Początkowo nie chciałam nic kupować, ale już sam zadzwonił, że będzie przejeżdżał w przyszłym tygodniu przez Poznań i ma dla mnie super niesamowity prezent... Jak już wiem o prezencie, to wypadałoby się odwdzięczyć, ale kompletnie nie mam pomysłu 😵 Myślałam nad jakimiś ładnymi spinkami do koszuli, bo on garniakowy jest na co dzień, ale nie jestem pewna...

edit:
flygirl, a gdyby zafundować dziewczynce jakąś oprowadzankę na kucyku? 😉 Krocie nie kosztuje, a będzie miał dzieciak radochę.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 grudnia 2013 16:53
Lov - jeżeli wiesz, że nosi na codzień i mu się przyadzą (a nie trafią "rzucone" gdzieś do szafy) to wydaje mi się, że takie spinki to super pomysł. Zawsze chciałam mieć możliwość kupienia takiego prezentu, ale... nigdy nie ma komu  😁
Lov   all my life is changin' every day.
13 grudnia 2013 18:16
martva, no właśnie teraz nie mogę sobie przypomnieć, czy większość koszul ma na guziki, czy na spinki (ale teraz coś mi świtają raczej guziki), więc ciężko stwierdzić 😁 Biega też maratony, i myślałam żeby w tym kierunku z prezentem iść, ale kompletnie nie mam wizji na to..
Co dla studentki kosmetologii, która się naprawdę tym pasjonuje? Tak 30-40 zł, coś drobnego
szukam dobrej gry planszowej dla brata na urodziny, ktoś coś poradzi? na oku mam już jungle speed, bardzo fajna😉
kisiel a do jakiej kwoty? tabu, scrabble, rummikub, jenga..
Jungle Speed polecam. Czasem mieliśmy takie walki o totem ze znajomymi, że wszyscy tarzaliśmy się w błocie 😀iabeł: Świetna, nawet dla tych starszych.
Jungle speed jest super, kiedyś nawet przez tą grę policja przyjechała do nas do stajni, bo ktoś naskarżył że głośno! A to tyle emocji przy tej grze :p
Kolejka też jest fajna!🙂
kwota bez ograniczeń, chociaż bez przesady bo daję jeszcze w 'kopertę' na szafę 😉 i zapomniałam dodać, że scrabble, tabu, jenge, monopoly, twistera mamy już
Czy któraś z Was kupowała kalendarz elektroniczny, gdzie można zapisywać wszystkie ważne informacje(daty,spotkania, etc.). Szukam, szukam,ale nic nie mogę znaleźć  👿
Pomocy , już nie mam pomysły ,co mogę kupić matce na 60  😵  nie mam pojęcia , nic mi do głowy nie przychodzi .
Może jakiś ładny zestaw typu karafka do wina + kieliszki?
Moja znajoma robiła taki ładny koszyk z koniakiem i kieliszkami do niego. Zamierzam coś takiego rodzicom dać na 25-lecie ślubu 🙂
Szukam książki dla kuzyna. Chłopak raczej z tych romantycznych, żadna fantastyka, Hobbity, średniowiecze i kryminały to nie jego typ. Szukam czegoś na 15-ste urodziny, a nie bardzo orientuję się w obecnej literaturze młodzieżowej. Chętnie książki z kontynuacją, trylogie, sagi.
Jak on z tych raczej romantycznych to może "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" i "Poradnik pozytywnego myślenia" Matthew Quick'a?
Szukam prezentu dla chłopaka (16 lat) i zupełnie nie wiem w jakim kierunku iść 😵
Kocha koszykówkę i lubi prezenty, które posłużą przez dłuższy czas i bardziej praktyczne 😉 Myślałam o czymś w koszykówkowym klimacie, tylko 6 pary butów raczej nie kupie 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lutego 2014 21:36
Libeerte to kup zestaw do gry w kosza (spodenki + koszulka) z jego ulubioną drużyną albo z jakimś numerem i jego nazwiskiem
Nasturcja-Renata, a wiesz gdzie takie coś można zrobić? Bo ja w koszykówce nic a nic nie ogarniam  😡
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lutego 2014 21:40
Libeerte 1szy link z wujka googla  😉
http://basketo.pl/?gclid=CMqkprCZ47wCFU_KtAodiX0AHA
Pomocy , już nie mam pomysły ,co mogę kupić matce na 60  😵   nie mam pojęcia , nic mi do głowy nie przychodzi .


ja z rodzeństwem kupiliśmy mamusi na 60-tkę talon do SPA, pójdzie na co będzie miała ochotę 🙂 !
Nasturcja-Renata, takie koszulki z nadrukiem troche słabo się tam prezentują 🙁 ale dziękuję, lece szukać dalej :kwiatek: Jeśli ktoś jeszcze ma jakiś pomysł to również byłabym wdzięczna :kwiatek:
Poratujcie jakimiś pomysłami co kupić bliźniaczkom na 18? 

Na cokolwiek wpadnę po chwili sama sobie odpowiadam "odpada, już to mają"  😵
pippi, a mają one jakieś zainteresowania? Hobby? Jakąś ulubioną muzykę?
Dobrze trafionym prezentem jest kupienie karty podarunkowej do jakiegoś sklepu z ciuchami. Na określoną kwotę, ważna przez rok. Przez rok na pewno znajdą coś ciekawego dla siebie 😉
Karta podarunkowa na 18 może byc ok, ale jako dodatek - na przekroczenie pełnoletności powinno byc coś specjalnego
Mają swojego konia, jeździły ale obecnie trenują narciarstwo. Wiem, że słuchają guns n roses, metallica też jest im bliska. Grają w koszykówkę. Mają mopsa i perskiego kota ( o ile można coś z tym faktem powiązać w sprawie prezentu bo już nie mam pomysłu  🙁 ). Generalnie problematyka polega na tym, że one chyba mają wszystko co chcą i stąd też mam kłopot.
pippi, jest możliwośc zamówienia kasku narciarskiego z logiem guns 'n roses/metallicą? Albo zdjęciem swojego konia? Ewentualnie można zamówic obraz z podobizną ich zwierząt? Tyle, że ja nie orientuję się, ile takie zabawy kosztują i jaki jest budżet
To może po kuponie do jakiegoś salonu spa lub na manicure? Skoro wszystko mają, to usługa jest dobrym pomysłem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się