Zdjęcia Naszych Koni cz. VI (2013)

harja - strasznie fotogeniczne to Twoje konisko :]


Po obejrzeniu Waszych zdjęć, chyba przestaję narzekać na "czystość" Czarnawej ^^
wątek zamknięty
moja siwa nie tarza się w błocie🙂, tylko w śniegu i oczywiście w piachu, ale jak jest suchy albo wilgotny. teraz jak o tym myślę, to mnie to dziwi🙂 ale pozytywnie; tak samo w boksie załatwia się w 1 miejscu i rano jest taka wielka sterta kupek w jednym miejscu, w które nie wchodzi. ona wogóle jak ma w boksie kupę to ją omija, wiele razy widziałam, w przeciwieństwie do babci, która potrafi zrobić jedną i wejść w nią i stać.
mój śnieżny potwór
wątek zamknięty
RioBrawo pozazdrościć kobyłki czyścioszki!

a tutaj film pod tytułem: "Co robi Marcysia jak wychodzi na dwór"
wątek zamknięty
harja - strasznie mi się podoba Twoj konik, uwielbiam takie duże "miśki" 😀
tajnaa - mój tez sie bał pierwszy raz śniegu, nie wiedział jak po nim chodzić ;-)
emptyline, keirashara,figaro2046,Siesiepy,Angeel- mistrzowie panierek 😀
RioBrawo- też mam jednego konia, który jest "czysty" w porównaniu do 2 pozostałych, które kOCHAJĄ PANIERKI :p
tarza się jedynie na trawie bądź w suchym piachu...a jak w błocie to chyba od święta :P Ale za to w boksie to robi gdzie popadnie, zawsze największy gnój ma ;/

a teraz mały z nową rodzinką 🙂
wątek zamknięty
Marcepana śliczne odmiany na nogach!
wątek zamknięty
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
12 grudnia 2013 11:55
Angeel  uważam Twoją siwą za mistrzynię panierek 😀
takiego konia nie chciałabym zastać przed jazdą  😵

mój diabeł wcielony  😀iabeł:
wątek zamknięty
Marcepana piękne zdjęcia, dynamiczne i te chmury🙂, fajne takie stado!
wątek zamknięty
Marcepana podeślesz na PW skąd masz małego?
wątek zamknięty
Marcepana ,  świetnie malowany młody! 🙂
RioBrawo , mój siwy też lubi tarzać się w śniegu (niestety w sumie to we wszystkim), więc jak tylko mam okazję, to wysyłam go tak do wstępnego czyszczenia 😀


Skoro teraz większość siwych jest pokazywana, to dorzucę mojego hubertusowego Bazyla :





wątek zamknięty
rati88 - fajne konisko, co to? 🙂 Heheh, to siwy, a nie siwa i (na szczescie:P) nie moj 😉 Chociaz moje kare ostatnio sie wylegiwalo w najwiekszym blocie na padoku... na szczescie w derce. Aczkolwiek derka z koloru zielonego zamienila sie w kolor konia ;]
wątek zamknięty
pozdrawiamy ze Steficzkiem śnieżnym koniczkiem  🙂

wątek zamknięty
szuwar, ojej jaki ładny! mega mi się podoba *_*
wątek zamknięty
Angeel nasza derka zmieniła się z fioletowej na błotną 😀
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
12 grudnia 2013 23:35
ale się brudno zrobiło w wątku 😁

Figaro liczyłam na tą fotę!  👍
emptyline konia Ci podmienili!  😁
keirashara jeszcze tylko łeb i na podium z figaro na największego brudasa roku  🏇
Time cudnie mu w tej polewie, nie myślałaś żeby go przefarbować?  🤣
Siesiepy  😵  pokażę właścicielce Tawuy, bo myślała, że jest źle..  😁
Angeel błotne kuleczki rules!  🏇
Strzałek przypomniałam mi sie piosenka... "łapy, łapy, cztery łapy..."  😁 cudny rudasek  💘
Marcepana fantastyczne zdjęcia  😍 te barwy.. mega 😀
rati88 fajny ten diabełek..  😀iabeł:
MissTake zamawiam taki biały ogon! U Belife nawet po praniu się takiego nie dało uzyskać... 🙁
szuwar zaczepista derka  💘  Steficzek golony czy mi się zdaje?

A My pozdrawiamy czystością zeszłoroczną 😉
chudzina Belife z października 2012 🙂

wątek zamknięty
Marcepana cudny dzieciak  😍
Ceffyl dziękujemy 😉
wątek zamknięty
szuwar, piękny koń 🙂
wątek zamknięty
ceffyl - sam się codziennie farbuje, wydaje mi się, że bardzo się przejął tekstem jak go kupiłam - "miał być malowany kasztan albo czysty siwy, a jest izabel"  😜
wątek zamknięty
ceffyl , to muszę pożyczyć Ci chłopa mojego, bo to on mi wyczarował taki biały i puszysty ogon 🙂 pióropusz ze śledzia padokowego w godzinę 😀
wątek zamknięty
ceffyl dzięki , przymała trochę będę musiała kombinować żeby ją dopasować na przedłużce 🙂 . Tak golona była jakiś m-c temu odrasta powoli. Fajny siwek , ładną ma główkę 🙂

Burza  :kwiatek: a wszyscy mi mówią że brzydal 😀 Jak tam Piorek ?
wątek zamknięty
oliviabp   moje spełnione marzenie-DEWONA
13 grudnia 2013 19:48
moje dziewczynki
wątek zamknięty
szuwar, żaden brzydal, aż ci po galerii całej przekopałam i bardzo fajnie chodzi dziewczyna!!! Mi się bardzo podoba, taki koń 'koń', jak z okładki 🙂
A dobrze, błotnie i zimowo, na szczęście na razie gruda uciekła 🙂
wątek zamknięty
oliviabp świetne dziewczyny, szczególnie ta mniejsza 🙂
Wstawiam zdjęcia Sabiny , bo ostatnio mało jej tu było  😉

wątek zamknięty
Moja Miłość:

wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
14 grudnia 2013 20:46
Marcepana - siczne zdjecia! Kolorystycznie strasznie mi sie podobaja, a koniska cudowne!

A tu Czesio juz calkiem zaaklimatyzowany w UK 😀







wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
14 grudnia 2013 23:23
I jak zniósł podróż?
wątek zamknięty
Gagulec - zdawaj sprawozdanie jak podroz. Ja planuje mojego w przyszlym roku zabrac
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
15 grudnia 2013 12:08
Bischa, gopi - on w maju do mnie juz przyjechal 🙂. Zniosl bardzo dobrze. Nawet brzuszka nie stracil hahaha 🙂, a po wyjsciu z pzyczepki i zainstalowaniu w boksie po prostu zaczal jesc jak to on 😀. Zaaklimatyzowal sie blyskawicznie i wszyscy go kochaja 😀.
wątek zamknięty
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
15 grudnia 2013 16:09
rati88 - fajne konisko, co to? 🙂 Heheh, to siwy, a nie siwa i (na szczescie:P) nie moj 😉 Chociaz moje kare ostatnio sie wylegiwalo w najwiekszym blocie na padoku... na szczescie w derce. Aczkolwiek derka z koloru zielonego zamienila sie w kolor konia ;]


synek sławnego Bujaka 😉

Gagulec  Twój ale lśni, aż bije po oczach  😍  fajne ujęcia i ten szeroki nachrapnik  💘 
uwielbiam takie ale przy bezwędzidłówkach nie robią (przynajmniej nigdzie nie widziałam) i muszę pocieszyć się "normalnym" ... ech 🤔

tu akurat trochę opadł  😉
wątek zamknięty
gdzie ten koń ma szyję ? 😀
wątek zamknięty
rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
15 grudnia 2013 19:01
takie zdjęcie - ujęcie  😀 normalnie to ma 🤣

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.