Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 grudnia 2013 12:18
Ochraniacze w Pasi-koniku 20% taniej (do jutra).
Ma ktoś jakąś zniżkę do sklepu EQUIREX ?  👀
Czy gdzies sa tanie derki badz znizki? najlepiej 150-200g?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 grudnia 2013 15:36
w GNL
W BERGO promocja na derki Villa Horse http://sklep.bergo.pl/q/?keywords=derka&producers[32]=32&prices[0]&prices[1].
Ja to slepa jestem, szukalam w bergo ! Dziekuje bardzo, swietna promocja!
Jest jeszcze ta promocja na derki Villa Horse w Bergo? Bo mi nie wchodzi stronka 🙁
Jest tylko wklej caly link :
http://sklep.bergo.pl/q/?keywords=derka&producers[32]=32&prices[0]&prices[1]
Ok, dziękuje  :kwiatek:
Mam nadzieje , ze nie dostane rano meila z informacja ze brak juz derek w promocji,. bo sporo ich zamowilam.
Czy jakaś dobra dusza ma kupon rabatowy do Bergo i wie że go nie wykorzysta???
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 grudnia 2013 21:45
w Bergo bryczesy villa horse po 99 zł  😉

tak patrzę, że normalnie kosztują 265 zł i nawet realne rozmiary są.

Ciekawe czy warte swojej pierwszej ceny, co myślicie, ma ktoś?  😀
(powiedzcie, że nie bo znowu coś kupię, co nie jest mi potrzebne na już  :zemdlal🙂
strzemionko ja jutro je zamawiam xd
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 grudnia 2013 21:53
strzemionko ja jutro je zamawiam xd


bo są dobre czy tanie i takiej okazji nie można przepuścić?  😀
Ja właśnie ja zamówiłam. Nawet nie wiem czy są mi tak na prawdę potrzebne no ale cóż przecież grzech nie kupić  za taka cenę. Niech mnie ktoś sprowadzi na ziemię  😤
POTRZEBUJE MÓJ ROZMIAR I PASUJĄ DO DERKI B|
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 grudnia 2013 22:00
haha sandi "Grzech nie kupić" - to moje motto od dawna. Uwielbiam takie promocje, niestety bez wzajemności  😲
Co z tego, że mam jedną parę bryczesów, w której i tak nie jeżdżę często? Bo nie chce mi się przebierać, szczególnie teraz jak jest zimno. Właściwie bryczesy zakładam tylko jak jeżdżę w siodle, co ostatnio praktykuję bardzo rzadko. Zimą jeżdżę wyłącznie na oklep  🏇
A ja nie jeżdżę na razie wogóle (y)
teraz na poważnie: lepsze szare czy brazowe? (te ciemniejsze raczej - takie dość jasne mam)
w ogóle jakieś w miare ok sa jakościowo? :P
a jak wypadają rozmiarowo? bo mam rozstrzał od 38 do 42 albo i 44 ;] (nei ma jak ujednolicona rozmiarówka ;/ )
PATRYCJA10822, dzięki ci dobry człowieku!

a teraz jeszcze pomóż(cie) wybrać kolor :P
ja biorę te http://sklep.bergo.pl/esteem-brazowe-bryczesy-villa-horse ale podobają mi te szare z niebieskim  😍
jak jeszcze raz chcialam spr. rozmiar raz jeszcze, to juz mojego ciemniejszych brązowych nie było 😉 (jasniejsze za duży rozmiar żeby dobrze wygladać :P)
chyba na bieżąco mają ustawione. mam szare. kolejne bryczki ;] choć w innym kolorze... może  i lepiej niż kolejna derka?(bo chcialam tez kupić....ale skoro mam 2 a i tak uzywam z tydzień w roku i wole z szyją?  pocieszcie mnie prosze!
strzemionko BARDZO BARDZO źle zrbiłaś wrzucając tu tą promocję  😤 😤 😤
Dziewczyny uważajcie na rozmiary tych bryczesow. Noszę normalnie 34 i wszędzie były dobre ale w pasie brakło mi ze 2cm żeby się dopiąć. W 36 się zapielam ale co z tego skoro na tylku wisiały, za to łydki były przyciasne.
Kurcze ale mnie wystraszyłyście z tymi rozmiarami. Na szczęście już się pomierzyłam i wszystko pasuje. Zamówiłam sobie te kremowe chociaż bardziej podobają mi się te jasno brązowe. Tylko pomyślałam sobie że będzie za dużo tego brązu na mnie  😉 Kask, buty, frak, większość kamizelek i bluz. Zlałabym się jak kameleon  😀

Dziewczyny mnie się wyświetla, że praktycznie każdy rozmiar jest jeszcze dostępny w każdym kolorze. Tylko w szarych z niebieskim nie ma 36
zawsze można kupić kilka rozmiarów, pomierzyć na spokojnie w domku i odesłać niepasujące. możliwość zwrotu jest, a przy takiej obniżce można poświecic już te kilka zł na odesłanie niepasujących 😉
a mi się pokazalo później, że brązowe ciemne są... teraz nie wiem które chce 🙁
te życiowe dylematy.... musze  któreś odmówić...
sandi mogłabyś wrzucic realną fotke tych kremowych? bo nie wiem czy są bardziej żołte czy bardziej kremowe😉
Dziewczyny -materiał tych bryczesów jest bardzo cienki ? mocno elastyczny?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się