Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

espana - może w hotelu andel's, tuż koło Galerii Krakowskiej, z widokiem na plac między dworcem a Krakowską? Jest dość elegancko - co prawda nie jadłam, ale byłam tam kiedyś na letnim drinku.

http://www.vi-hotels.com/pl/andels-cracow/restauracja-i-bar/restauracja-delight/
W okolicy centrum jest jeszcze Hotel Europejski: http://www.he.pl/restauracja aczkowiek Andel's jest jednak bardziej ekskluzywny 😉 W restuaracji nie byłam, byłam na wesełu organizowanym tam - jedzenie wysokich lotów, elegancko i smacznie.
dziewczyny, pilnie potrzebuję Waszej pomocy.

We wtorek rano mam rozprawę w Krakowie (sąd przy ul. Przy Rondzie 7). Niestety rozprawę mam na 8.30, więc muszę przyjechać już dzień wcześniej. Jaki hotel polecacie?
Co prawda nigdy nie nocowałam w żadnym hotelu w Krakowie, ale bliziutko sądu masz Chopina:

http://www.vi-hotels.com/pl/chopin-cracow/

dzięki 🙂 może jest ktoś chętny na zwiedzanie Krakowa w poniedziałek po południu/we wtorek w ciągu dnia?
Ja pracuję 🙂

Krakusiki psiarze, powiedzcie mi proszę, gdzie mam podjechać i zaparkować, żeby było blisko tej części parku Lotników, gdzie jest wybieg dla psów (bo podobno jest, tyle, że nieogrodzony?). No i- gdzie jest dokładnie ten wybieg?
Jakby co to jutro ok 7:30 rano się wybieram z Szarduśką, jakby ktoś miał ochotę na poranny psi spacer!

Od strony klubu kwadrat na terenie politechniki 🙂 Jak mam transport, to tam bywam, ale ostatnio mi zdecydowanie bliżej do zabierzowa 🙂 Tak z rana to za leniwa jestem, dopiero popołudniu się wybieramy na konkretny spacer :P

edit: stop! Teraz pomyślałam! Ja mówię o płycie lotniska na wprost centrum handlowego Krokus, nie o parku jako parku... Idę spać, mózg się dziś wyłączył  🤣
A jak z lodowiskami w Krakowie? Gdzie warto się wybrać? Słyszałam, że na tym na błoniach jeździ się okropnie
Ja zawsze na Cracovie pod Halę Targową
na to kryte? a jeśli jeszcze mogę zapytać to jak tam najłatwiej trafić spod hali? 🙂
tak kryte. Jak dojedziesz pod Halę to to jest taki duuuuuuuuuzy blaszany budynek (bordowy) na wprost patrzac od tramwajów przez plac
Pytam tutaj bo najbardziej urzadza mnie Kraków i najbliższe okolice. Szukam KROWY! Takiej zwykłej Mućki do pogłaskania. Mi krowy nie obce, ale Przyjaciółka zawsze chciała tak z bliska krowe zobaczyć, pogłaskać. Któraś z Was może udostępnić?

Edit: literówka


Krowa jest w Przegorzałach, w stacji doświadczalnej UR - powinni pozwolić pogłaskać😀
Jak nie to najbliższa w Gołuchowicach ( za Skawiną jeszcze, kierunek Kalwaria Zebrzydowska) - tam jest cała obora z setką krów i cielaczkami🙂
Kaarina dzięki. Licze jeszcze że ktoś z RV będzie mieć krówsko. Nawet wyczyścimy, wypucujemy!
Lodowisko jeszcze pod Forum jakbyś dodatkowo się chciała troche polansowac 😉
I pod galeria krakowska...
No dobra bez przesady :P
Ale osobiście Forum bardzo lubie, nie ze sie jakos bardzo nabijam.
właśnie na lansie mi nie zależy, bo w ogóle nie umiem jeździć :P
no nic, chyba się wybiorę kiedyś na tę cracovie, dzięki 🙂
Na Hali jest fajnie! Fajna atmosfera jak kiedyś byłam rok, dwa?  temu akurat jakoś sylwester-karnawał, nic nie wiedziałam, ale była jakby zabawa karnawałowa, ludzie się poprzebierali, jakieś efekty świetle itp  😀
Czy już kupiliście wrotki lub rower na czas remontu ul. Mogilskiej?
🙁
a jak bedzie wygladal transport tramwajowy? bo nic nie pisza  🤔
Wiem, że nie jestem tutaj zbyt znana, więc pewnie nie będzie dużego odzewu, ale co mi szkodzi zapytać.
Czy miałby ktoś pożyczyć może keyboard na jeden wieczór (środa 18.12), albo macie może kogoś znajomego, kto byłby w stanie pożyczyć?
Jaki remont? Nie straszcie - mieszkam praktycznie przy Mogilskiej i regularnie korzystam z mpk. Kiedy ma się zacząć i ile trwać?
estena   Wariat nad wariaty.
18 grudnia 2013 17:21
martrix jakby nie to, że siedzę we Wrocławiu zamiast w Krk to moglabym użyczyć mojego keyboarda 🙂
Ja to chyba piszę przy okazji każdych świąt, ale może komuś się przyda:
- wędliny/mięso- miejscowość Naprawa, firma Medes. Polecam. Niezwykłe "przedwojenne" wyroby. Ogromny wybór.
Bardzo smaczne. Nie ma ich w Krk, ale gdyby komuś się chciało wybrać na wycieczkę, to warto.
A czynne w soboty?
A czynne w soboty?

W tę przedświąteczną pewnie tak.
Ale spytaj: http://www.medes.pl/ , żebyś nie jechała na darmo.
Była któraś z Was w salonie maniewskiego obcinana przez Macieja? Bardzo zależy mi na opinii  :kwiatek:
czy w Krakowie gdzieś oprócz Zabłocia znajdę sklep z rzeczami do decoupage?
W Empiku?
Albo w innych sklepach dla plastyków, jeden jest na pewno na Łobzowskiej, a drugi na pewno po "drugiej stronie" Łobzowskiej, czyli trzeba podejść od tej strony gdzie jest pomnik Rejtana.
Asnyka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się