Stajnie w Warszawie i okolicach

Nie chodzi mi o wolność boksów(głupio zabrzmiało  :tanczacalinka🙂
Właśnie bardzo fajnie to zabrzmiało. "Dzieńdobry, chciałabym zapytać o wolność boksów w waszej stajni" 😁
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 grudnia 2013 22:37


Polecam stajnie Masta w Borzęcinie Małym.
Dojazd z pętli Osiedle Górczewska.
Opieka dla koni bardzo dobra.


Mówisz o dawnej Equicare? Kto ja teraz prowadzi? Jaka cena?
Dzięki implzoja89, będę się dowiadywać  :kwiatek:
Ktoś wie jakie wymiary hali w Dragonie?
emptyline   Big Milk Straciatella
09 grudnia 2013 12:29
20x45
mikstura, :kwiatek:
Szukam czegos na okres 2 tyg. (Ferie zimowe) z halą w mojej okolicy. 😉
Aktualnie w Dabrowicy 1 boks jest wolny,ale do ferii jeszcze kawalek
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 grudnia 2013 13:51
bjooork,  Stajnia Wiktorowo
Ale fajna hala.
A to nie dawna stajnia wiktorowo? Coś mi się kołacze po głowie, że oni mieli taką specyficzną halę 👀

edit: szerek mnie ubiegła 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 grudnia 2013 13:56
szerek tak się właśnie spodziewałam, że to W ... 
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 grudnia 2013 15:46
I oferta mocno zmieniona. Cena niższa ale i ziemi znacznie mniej.
Polecam stajnie HorseWorks w Koczargach Nowych
Pracują tam  świetni instruktorzy, którzy na prawdę kochają to co robią. Zależy im na dobrym wyszkoleniu jeźdźca, do każdego podchodzą indywidualnie. Nie ma mowy o bezsensownej jeździe w zastępie, w grupie znajdują się maksymalnie cztery osoby.
Konie są zadbane, przyjazne w stosunku do ludzi, a przede wszystkim dobrze wyszkolone. Warto wybrać się chociaż na jedną jazdę i się przekonać  😁
http://horseworks.pl/
płomyczek, to jest wątek o pensjonatach, o szkółkach mamy inny: http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,67378.900.html
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
12 grudnia 2013 18:03
Uprzejmie donoszę, że w Zielonkach jest 1 wolny boks 😉
[quote author=Diakon'ka link=topic=46.msg1946868#msg1946868 date=1386542269]


Polecam stajnie Masta w Borzęcinie Małym.
Dojazd z pętli Osiedle Górczewska.
Opieka dla koni bardzo dobra.


Mówisz o dawnej Equicare? Kto ja teraz prowadzi? Jaka cena?
[/quote]

z tego co mi wiadomo cena bez zmian czyli w okolicach 750zł, właścicieli dzierżawiących stajnie dwóch, konkretnie dwie dziewczyny i chyba nie wiele póki co pensjonariuszy.
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Proszę uważać, bo nie pierwszy raz łamiesz regulamin, którego prawdopodobnie nie znasz. Tym razem ogłoszenie.
famka   hrabia Monte Kopytko
13 grudnia 2013 07:10
Poznaje ktoś ten obiekt??

http://sprzedambyka.pl/pozostale-uslugi/stajnia-na-sprzedaz-mazowieckie-23766.html



Wiktorowo
ale hala wcale nie fajna
Czemu niefajna?
famka   hrabia Monte Kopytko
13 grudnia 2013 08:13
tragiczne podmokłe podłoże które na zimę zamarza na kość , hala obita materiałem bilbordowym który przy każdym podmuchu wiatru lata jak oszalałe a konie razem z nim
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 grudnia 2013 17:13
Mam pytanie, jakie stajnie są w pobliżu Klubu Jeździeckiego Aldragho i mają wolne miejsca w pensjonacie w styczniu- koniecznie z halą 🙂 Muszę wstawić konia w trening dla trenerki na 2 tygodnie i szukam, żeby miała jak najbliżej na dojazd, niestety w Aldragho nie mają nic wolnego 🙂
rybka   Różowe okulary..
14 grudnia 2013 19:28
Mam pytanie, jakie stajnie są w pobliżu Klubu Jeździeckiego Aldragho i mają wolne miejsca w pensjonacie w styczniu- koniecznie z halą 🙂 Muszę wstawić konia w trening dla trenerki na 2 tygodnie i szukam, żeby miała jak najbliżej na dojazd, niestety w Aldragho nie mają nic wolnego 🙂


Możesz do nas wstawić Milord Falenty, karuzela jest, hala blaszak z poprawionym podłożem, padoki niewielkie, owies niegnieciony, siano bardzo dobrej jakości. Jak chcesz coś więcej wiedzieć to pisz na pw.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 grudnia 2013 20:18
Rybka- leci pw 🙂
Arimona, dziękuję za opinię🙂 Ja bardzo lubię Bajardo, mam co do niego dobre przeczucia 😉 i pewnie gdyby udał się plan przeprowadzki w tamte okolice, byłby w moim topie.

Koniczka
, w newralgiczne daty, dni tygodnia na każdej wylotówce trzeba się liczyć z zatkanym ruchem, jeżeli oprócz tego da się przejechać to i tak dobra informacja🙂

famka, damarina
, dzięki za odpowiedź. Tak jak piszecie, trzeba by się przemóc i pokonać lęk przed Wisłą 😉 i dać szansę objazdowi przez Nowy Dwór, bo na mapie wygląda to troszkę zniechęcająco - 44 km, a 28 km przez Łomianki

Cóż, pewnie do czasu, aż nie kupię bukmanki, będę związana z rozkosznymi dojazdami na południe.. Niestety trenerka na pewno nie będzie do mnie dojeżdżać na drugą stronę Warszawy. Zaciskam zęby, bo warto 😉
disco, ja dojeżdżałam do Bajardo często z pracy, z Ursynowa... 😉 lekko licząc 45-50km... zajmowało mi to od 50 do 70 minut w godzinach popracowych (17/18) - a jeszcze wtedy były budowane te wszystkie atrakcje wokół mostu północnego i nie było wiaduktu przy auchan w łomiankach, który trochę usprawnia tam ruch. IMO naprawdę bez dramatu 😉
z Woli dojazd zajmował mi 25-35 minut 😉
czyżby stajnia Grzmiąca miała nowych dzierżawców?
tak
A kto ja teraz dzierżawi?
według strony: Katarzyna Mydlak-Kowalska i Filip Kulikowski.

a gdzie poszła Agnieszka (poprzedni dzierżawca) ze swoimi końmi?
ta dzierżawa to chyba od jakiegoś czasu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się