Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

karusioowa  wczoraj zamówiłam jak dojdą to wrzucę fotki.
Przepraszam,że w tym temacie (nie mogłam znaleźć bardziej odpowiedniego=))
Mam pytanko,gdzie w Wawie jest największy wybór akcesoriów jeździeckich?
Jest może jakis market jeździecki?
oczywiście chodzi mi o coś stacjonarnego.
Z góry dziękuje za pomoc=)
Widocznie słabo szukałaś. Jest wątek poświęcony sklepom stacjonarnym.
anetakajper   Dolata i spółka
18 grudnia 2013 12:32
Dziewczyny -materiał tych bryczesów jest bardzo cienki ? mocno elastyczny?


Materiał nawet w miarę, bardziej na lato niż zimę,ddość rozciagliwy, ale lej moim zdaniem słabiutki-bardzo cienki i taki jakiś..papierowy. Może jednak okaże się t w miarę trwały w użytkowaniu.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
18 grudnia 2013 16:27
Pewnie się skuszę na bryczesy z brego, przy okazji kalesony wezmę ^^ Mam pytanie, wiecie jak z ich rozmiarówką?
http://sklep.bergo.pl/termoaktywna-bielizna-jezdziecka
Mam te bryczesy od sierpnia zeszłego roku i sprawują się bardzo dobrze. Faktycznie, są dosyć cienkie, w lato jeździło mi się w nich idealnie, pomimo pełnego leja. Fajną sprawą jest też ta materiałowa wstawka na końcu nogawki, w końcu nic mi nie ostaje, nie czepia do skarpetki i nie zawija się w bucie. Materiał nie brudzi się tak szybko, chociaż mam bryczesy w jasnym kolorze. Lej też w porządku, nie zmechacił mi się ani nie odbarwił. Piorę w pralce razem z innymi rzeczami, nie dbam o nie jakoś szczególnie. Uważam, że warto kupić, szczególnie za tak przystępną cenę.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
19 grudnia 2013 08:08
Dziecięce rzeczy do jazdy konnej na wyprzedaży w Tchibo

http://www.tchibo.pl/-t400033952.html?wbdcd=XR2badHunw#utm_source=wp&utm_medium=email&utm_term=sale&utm_content=mailing&utm_campaign=kw51_sale
Do mnie właśnie przyszły bryczesy Pikeura z wyprzedazy Equishopu.  😜 Nie mogę więcej wchodzić w ten wątek.  😁
BaŚ, ale to narzędzie normalnie nazywa się grzechotką.
Więc nie wiem co tutaj śmiesznego czy dziwnego  😉
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
19 grudnia 2013 08:53
A ma ktoś te dzieciece bryczki z tchibo? Nie jest to jakiś elastyczny, oddychający shit?
sepia Ja mam bryczesy z tchibo z damskiej kolekcji jak były. Ogólnie jestem baardzo zadowolona, wygodniejsze są dla mnie bardziej niż pikeury, trwałe, jeżdże w nich prawie codziennie i lej w super stanie, nic sie nie kulkuje.  🙂
Puma o to mnie zaskoczyłaś 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
19 grudnia 2013 19:47
weszłam w ten watek przypadkiem i na pewno bedę  tu zagladac 🙂
czy ktoś ma  kod  rabatowy do bergo ?
biorę kremowe :  😍
http://sklep.bergo.pl/bryczesy-kremowe
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 grudnia 2013 19:49
przy tych promocjach nie musisz mieć kodu rabatowego  😉 Po prostu zamawiasz i tyle.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
19 grudnia 2013 20:07
wiem 😉  ale  ja nie dla siebie chce kod rabatowy 😉
Ratunku, gdzie była darmowa wysyłka Pavo? Nie mogę znaleźć aa świta mi że było coś takiego przy zakupie parzystej ilości worków 🤔
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
20 grudnia 2013 07:15
kiedyś w animavet.pl ale teraz jest taka promocja:

SUPER TANIA WYSYŁKA PASZ PAVO !!!
każde 2 worki paszy 15 kg = wysyłka za 6,00 zł


trzeszczki, dzięki, ale to mnie nie ratuje niestety, liczyłam na 2 x 25 kg 😉
I przez Was kupiłam derkę!! 🙂 Ah te Bergo 🙂
Ratunku, gdzie była darmowa wysyłka Pavo? Nie mogę znaleźć aa świta mi że było coś takiego przy zakupie parzystej ilości worków 🤔

Było "sto lat temu" u Stefanidisa
Sądzę, że aktualnie warto poszukać miejsca, w którym od określonej wartosci paczki masz darmową przesyłkę. Tak jest np w koniku czy w animalii.
W Atosie 😉
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
20 grudnia 2013 10:34
I przez Was kupiłam derkę!! 🙂 Ah te Bergo 🙂


ale z tego co widzę, to musli pavo wszystkie mają 15kg a granulaty 20kg.

Zobacz sobie animalia.pl Oni mają chyba od 300zł darmową wysyłkę

🚫

A tak z ciekawości, dlaczego chcesz pavo? to taka sobie pasza.

Jeśli ma to być zwykle musli bezowsowe to zobacz sobie takie coś:

http://animalia.pl/produkt,26536,508,hilight-horse-pony-mix-20kg.html  -  producentem jest Baileys tylko brzydkie opakowanie. Konie chętnie jedzą.
🚫 c.d. to opakowanie jest przecież bardzo ładne! Serio. Nowoczesne. Tyle ode mnie :P
czy nie widział ktoś wszechstronnego czapraka Schockemohle w kolorze red wine w cenie tańszej niż 220zł? lub mógłby użyczyć zniżkę do konika lub mustanga?  :kwiatek:
Opti-Shop ma do końca roku darmową przesyłkę. Warunki poniżej:

"Szanowni klienci,
Dla wszystkich klientów sklepu Opti-Shop pragniemy dedykujemy promocję zapewniająca do końca roku transport gratis do zamówionych produktów.
WAŻNE: zamówienie uznaje się za przyjęte po potwierdzeniu dostępności produktu przez biuro@optifeed.pl. Nasi pracownicy udzielą również informacje o kwocie z RABATEM.
Zapraszamy."
Czyli dopiero w potwierdzeniu mailowym przychodzi kwota tak? Bo dodalam cos do koszyka i wysyłka normalnie sie nalicza
Wyprzedaż skrzynek, derek i innych rzeczy:
http://kary-kon.otwarte24.pl/PROMOCJE
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się