telefony komórkowe

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2013 06:49
Ash nie każdy LG to tandeta, trafiłaś na jakiś trefny egzemplarz i tyle. Ja miałam dwa lata LG i go bardzo kocham, z żalem oddałam go swojemy facetowi. Był świetny, nie do zepsucia i mam nadzieję, że posluży mu jeszcze długi czas.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 grudnia 2013 07:22
JARA, ich serwis jest beznadziejny. Nie mówię, że każdy telefon LG jest badziewiem, ale ich serwis - JEDEN na Polskę jest tragiczny.
Lumie są super 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 grudnia 2013 08:14
Bawiłam się Lumią, ale dla mnie Windows to jakaś porażka, kompletnie nieintuicyjny telefon. Pewnie z czasem bym do tego przywykła i się nauczyła.

ash, dzięki bogu nie dane mi było tego poznać, ja system instalowałam sobie sama 😉
No i się zdecydowałam - kupuję Xperię J ale w kolorze gold 🙂 Cała czarna nieładna mi się wydaje, jakaś taka za biznesowa i za zimna. Szczerze mówiąc najchętniej bym nie zmieniałam mojego Galaxy Ace, ale że tata rozwalił swojego smartfona siekierą, to cóż poradzić - muszę mu oddać 😉
Mam pytanie szybkie - Samsung Galaxy S2 czy może XPeria Z1?
Co wybrać?
Mam pytanie szybkie - Samsung Galaxy S2 czy może XPeria Z1?
Co wybrać?

Średnio porównywalne, Samsung jest starszym modelem niż Z1 więc wiadomo, że xperia będzie miała lepsze wnętrze...
http://geekaphone.com/compare/Samsung-Galaxy-S-II-T989-vs-Sony-Xperia-Z1
Mam pytanie szybkie - Samsung Galaxy S2 czy może XPeria Z1?
Co wybrać?

Xperia Z1 😀
Do Z1 mozna porównywać Samsunga S4.
Zatem wybór S2 czy Z1 jest bardzo prosty 🙂
No może średnio porównywalne ale takie tacie mojemu dali do wyboru. I nie wie co wziąć na służbowy telefon.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 grudnia 2013 13:21
Z1 jest bardziej nowoczesna, więc jak lubi gadżety to Soniaka 😉
Samsung Galaxy Note II czy Iphone 5?
Co wybrać, jak myślicie?  😉
A ja w końcu kupuję telefon na allegro, więc mam pełny wybór... i nie wiem!! Chcę wydać ok. 700 zł, więc wszelkie iphone'y odpadają, ale i tak totalnie nie wiem co wybrać...
Gillian   four letter word
11 grudnia 2013 13:36
kup Nokię N-8. Lepszego telefonu chyba nie ma 🙂
Udało mi się załapać na promocję w Playu i będę płacić 29zł za nielimitowane rozmowy i smsy, naajs 😀 Kupiłam więc telefon na allegro i właśnie odebrałam. Taki o:


Samsung galaxy 2 biały. Już go kocham, super jest 😍
Samsung Galaxy Core - ktoś ma? warto mieć? 🙂
Polecam Sony Z1. Świetna zabawka, a już wgl  w połączeniu z telewizorem Sony Bravia 😉
ktoś, coś o Samsung Galaxy Note II? Bardzo ładnie proszę  :kwiatek:
Dzionka, oo mam taką samą umowę w Playu i też sama sobie na allegro kupiłam telefon, nawet tyle samo na niego przeznaczając i tez kupiłam biały, mimo, że białego nigdy miec nie chciałam, w dodatku LG, którego w ogole nie brałam pod uwage 😀 ech, kobiety 😉

Cricetidae, haha, jesteś moją zagubioną siostrą bliźniaczką 😉? Ale fajna zabawka ten telefon, ach ach 😀
Dzionka, hehe wszystko jest mozliwe! 😀 (nawet Twojego Dzionka poznałam 😉 ) ja miałam wczesniej jakies stare telefony to teraz siedze z tym wieczorami i gram w gierki, które sobie pościągałam 😀
ja dla osób które telefonów nie owijają folią bąbelkową mogę polecić Szajsunga Wave - niezniszczalny, woda mu niestraszna, dobra do stajni - przeżyje przeżucie przez konia i tego typu atrakcje, mam ją 4 lata i jest fantastico.

I odradzam Plusa, płacę 70 gr za 1 sek połączenia...
efeemeryda   no fate but what we make.
14 grudnia 2013 19:30
miałam Wave i odradzam, ni pies ni wydra czyt. Bada... żeby to był Android to ok, ale z tym systemem porażka.
Według mnie telefon teraz musi działać tylko 2 lata i na tym koniec. Mam Nokie 500 i czasem mam ochotę ją rzucić o ścianę... Ale mam jeszcze 5 doładowań do Plusa i koniec umowy na kartę. Teraz proponują mi tylko dotykowe przy mało korzystnej umowie. Zdecydowałam że dalej będę mieć na kartę. Kupiłam drugi model tej samej komórki która była spełnieniem moich marzeń, moja pierwsza dokonała swojego żywota. Poniżej moje drugie dziwadło. Mam też pytanie do re-voltowiczów. Posiadacie może inną obudowę do tej Nokii?
Według mnie telefon teraz musi działać tylko 2 lata i na tym koniec.

tfu tfu, wypluj to, mojej neo v w święta stukną równe 2 lata i nie wyobrażam sobie innego telefonu teraz chyba 😀 Mam nadzieję, że jeszcze wytrzyma, dopóki godnego następcy nie odnajdę 🙂
Jeśli jest produkcji Made in Finlandia. To jest pewne że pożyje dłużej, u mnie wszystkie wyprodukowane w Japonii czy Korei padały do 3 lat...
A miał ktoś Sony xperia T? Jak się spisuje? 🙂
Bez przesady. Nie chcę zapeszać, ale moja Nokia X6 żyje już 5 rok, Iphone odziedziczony po siostrze ma 3 lata... Telefony rodziców jeszcze starsze i wszystko działa...
Aaaaa, jadę z moim nowym Samsungiem do serwisu. Nie umiem dłużej udawać, że wszystko z nim ok, mimo że kocham go od pierwszego wejrzenia 😉 Zamula straszliwie, zawiesił mi się już raz, otwarcie skrzynki sms zajmuje kilka sekund... no come on. Powiedzieli, że to wina oprogramowania i naprawią, ale coś mam obawy.
Mówiłam bierz Lumię :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się