Perfekcyjna Pani domu. No,ostatecznie może być Pan;]

przeczytałam. nie wiedziałam, że to się nazywa navibot. ale chyba sobie jednak daruję, bo u nas "gruby" syf, wiecznie piachu tona, do tego słoma, siano... i myślałam nad tańszą opcją, niekoniecznie tym za 1300 zł 😉

ale z drugiej strony zachciało mi się teraz mopa parowego :wysmiwa:
Isabelle, ja byłam gorącą orędowniczką mopa parowego ale do czasu...
sznurka,  do czasu? właśnie czytałam Twoje zachwalanie i pomyślałam, że może to faktycznie się sprawdza, bo kilka lat zwlekam z zakupem, bo boję się, że jednak dziadostwo...
Isabelle, nie pisałam w tym wątku? jak mi nagle prąd po mokrej podłodze poszedł, przypaliła się drewniana podłoga a mop zjarał?
nie znalazłam. tylko zachwyty po wpisaniu "mop parowy" :o
był taki epizod, mop miał cały kabel, żadnych przetarć, na szczęście K. miał kapcie, jak nigdy, na gumowej podeszwie, bo normalnie po mokrych dechach "pioruny" szły
wyleczyłam się raz na zawsze
chryste... reklamowałaś, zgłaszałaś gdzieś? przecież to śmiertelne zagrożenie!
nie, już po gwarancji było a w sklepie typu makro czy inny taki ch to kogoś obejdzie jak już nie na gwarancji
Omg sznurka masakra!
Ja stronę wcześniej pisałam o zaletach mopa parowego i do dIsiaj byłam wielka fanka! Ale przerazil mnie Twój wpis!
A Ciebie nie pokopalo?
Straszne... Nie wiem "jak żyć" teraz z ta informacja i co robić ze swoim mopem😉
zakupić w komplecie kapcie gumowe.
Julita, kup kalosze
dodzilla naprawde. I kazde odgrzybianie jakie zglosicie ma zrobic wam wlasciciel i kropka. W poprzednim mieszkanku tak mielismy. Tak samo wszelkie sprawy z np. hydraulikiem, kominiarzem, i innymi atrakcjami ma zalatwic wlasciciel mieszkania. Pogoogluj sobie. Jest mnostwo informacji na ten temat.
Oczywiscie znajduja sie tacy niereformowalni wlasciciele, jak moj, ktory dal mi do reki tasme klejaca po tym, jak pekla nam nieszczelna szyba (okna dwuwarstwowe) w wyniku roznic temperatury  🙄 Wkurzac mnie powoli zaczyna cale mnostwo takich historii i mimo, ze nie chce, to chyba czas na przeprowadzke  🙁
Faktycznie, dowiedziałam się co nieco. Jak właściciel wróci z urlopu, to go zaproszę na kawkę. I mam kolejny problem. Nie wiem jakim cudem wrzuciłam do pralki moją kamizelkę puchową. Wrzucałam czarne i musiała mi się jakoś omsknąć. Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Czy da się ją jakoś uratować? 🤦
dodzilla niekjtóre suszarki do ubrań mają opcję suszenia pierza - może ktoś ze znajomych cię poratuje 😉 a jak nie to kaloryfer i trzy dni suszenia przed tobą i trzepania jej i może coś z niej będzie
Czy któraś z Was używa może wyciskarki do owoców?  🙂
Wyciskarki są chyba tylko do cytrusów?
Ja mam wyciskarkę wolnoobrotowa jednoślimakową, a co trzeba?  😉
szepcik nie tylko  🙂
kasiu a jaką masz?
Clarusa dorwałam w biedronie na promocji 😉
I tak wszystkie owoce wyciska? a warzywa?
kasia-pala, ona mechaniczna czy maualna?
elektryczna, były w biedronce rok temu  za ok 300zł- ja kupiłam taniej bo im się po miesiącach znalazła jedna zagubiona sztuka w obdartym pudle. Wyciska wszystko i jest u mnie na etacie. No ale z banana to raczej zrobi mus 😉 Jak się zapcha to się sama zatrzyma ale to mi sie raz zdarzyło a mam ją kilka miesięcy
kasia-pala, nie wiedziałam że takie cudo w biedronce było! zazdroszczę!
Sznurka one są nadal na allegro dostępne. Z elektrycznych to chyba najtańsza a wcale nie jest zła, mam nadzieję że przetrwa u nas kilka lat 🙂
A masz może link do nich na allegro?
🤔 nie ma na allegro - nosz dopiero dawałam namiary kumpeli na kilku sprzedających a tu nic ?? są tylko te po 2 tys. i nakładki do maszynki do mięsa...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 stycznia 2014 17:42
Ktoś wie gdzie kupić dobre worki próżniowe? Kupiłam na alledrogo, ale przepuszczają powietrze i od razu się porwały.
My też tam kupiliśmy i było podobnie - ciężko było go zamknąć i trzeba było jeszcze raz używać odkurzacza, potem jeszcze raz i jeszcze... Aż się wkurzyliśmy, na szczęście były bardzo tanie 😉
Nie wiem czy dobre, ale są w Auchan.
Mam pytanie, jak się obchodzić z ziołami kupionymi w markecie, takimi w doniczce. Miałam dwa podejścia do mięty, za każdym razem zdychała pod paru dniach. Była podlewana, w różnych miejscach próbowaliśmy ją postawić ale nigdy nie udało się jej przeżyć w kuchni dłużej niż tydzień 🤬 jak o to dbać? Przesadzić do innej doniczki? Chciałabym mieć w kuchni świeże zioła ale jak mają mi umierać po tygodniu to ja dziękuję 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się