pensjonaty w okolicach trójmiasta

harja wydaję mi się, że takie luksusy mogą być W Stajnii u Rychertów w Kiełpinie,  ale więcej info u forumowej aszki. 😉
zoyabea, o tej porze roku to trochę trudno o piękne pastwiska. We wszystkich stajniach jest zapewne błoto i dość niska trawa 😉. Niech ktoś mnie poprawi, jeżeli się mylę.
Fokusowa, boroszewo plus to zupełnie inna stajnia niż boroszewo. Tam są piekne trawiaste łąki. .

Mój Młody tam stał pół roku ponad, jedna łąka ekstra, ale ta obok tego ładnego domu to praktycznie sam piach był, no chyba, że coś z tym zrobili 😉
deborah   koń by się uśmiał...
21 grudnia 2013 11:11
Fokusowa, dla mnie po wydeptanych padokach w boroszewie te łąki w boroszewo plus wydały się jak z bajki zielone.. ale to chyba kwestia optyki 😉
Nie wiem jak tam teraz dokładnie jest, ale jak mój stał to były 2 pastwiska - jedno pomiędzy stajnią i drogą, a drugie, duże, za tym ładnym domem. To obok drogi super, ale to za domem to takie.. hmm.. dużo badyli, piachu, trawy ładnej dosyć mało, jak konie biegały to tylko tumany kurzu było widać. Pewnie teraz dogrodzili nowe łąki 😉
zoyabea, o tej porze roku to trochę trudno o piękne pastwiska. We wszystkich stajniach jest zapewne błoto i dość niska trawa 😉. Niech ktoś mnie poprawi, jeżeli się mylę.

Hej, to oczywiste 😉
Generalnie chodzi o to, żeby w sezonie konie miały trawę w postaci pastwisk a nie "trawiastych padoków".
Gdzie stoisz?
Zapnij się, dzięki za info 🙂
zoyabea, w Warczu 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
21 grudnia 2013 22:02
Gwiazda, w warczu nie ma pastwisk.
Mam pytanie do stacjonujących na hipo : kiedy dostajecie faktury za boks?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 grudnia 2013 15:58
ja zapłaciłam z góry i dostałam od razu, ale z relacji z rozmowy z panią księgową wynika, że FV dostaje się po zakończonym miesiącu i jest płatna do 10-go następnego miesiąca.
Ktosiu a co na Hipo trzymasz? ;D
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 grudnia 2013 16:01
Integro, Generałka i Ancymona (te 2 ostatnie oczywiście w treningu 😉 )
Dzięki za info bo już zaczynałam się martwić że nic nie przesyłają 😉
Integro sąsiaduje z moim uszatkiem boks w boks i nawet go polubił co u niego rzadko się zdarza
A kysz...
dolinamustangow, uciekaj do ogłoszeń
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 grudnia 2013 16:22
Czy ktoś wie co się dzieje ze starymi kolibkami? Można tam wejść i pooglądać?
a kolibki nie były przypadkiem zlikwidowane?
Czy ktoś wie co się dzieje ze starymi kolibkami? Można tam wejść i pooglądać?


Stajnia zamknieta. Po calym terenie mozna spacerowac. W soboty tylko w stajni odbywa sie jarmark produktow spozywczych:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 grudnia 2013 17:48
A w poniedziałki  o 15 ktoś lonżuje siwego konia...
Strzyga - w ktorym miejscu dokladnie? Tam zadnych koni nie ma, to widocznie ktos z "nowych" Kolibek albo jakiejs innej stajni...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 grudnia 2013 17:58
Angeel, na padoku od srony sopotu, jak jeżdżę samochodem do Gdyni to widuję.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
26 grudnia 2013 19:01
Szkoda, że tak to wygląda. Myślałam, że parę koni tam jeszcze stoi. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.

edit.
Ktoś trzymał konia w stajni "Zielony Koń"? klik
Szkoda, że tak to wygląda. Myślałam, że parę koni tam jeszcze stoi. Mam nadzieję, że kiedyś wrócą.

edit.
Ktoś trzymał konia w stajni "Zielony Koń"? klik


Byłam w zielonym koniu  zapytaniem o pensjonat miesiąc temu.
Mikro padoczek, na którym jest z 13 koni.
Mieli 1 wolne miejsce, ale wyłącznie dla instruktora z własnym koniem.
Moim zdaniem jedyny plus to lokalizacja.
Ja na dniach jadę obejrzeć tu spomnianą Dolinę Mustangów w Wyczechowie k. Żukowa.
Nowo przejęta stajnia, pensjonat rusza od stycznia.
Zobaczymy  😎
[quote author=Zapnij się link=topic=87.msg1957693#msg1957693 date=1387576131]
harja wydaję mi się, że takie luksusy mogą być W Stajnii u Rychertów w Kiełpinie,  ale więcej info u forumowej aszki. 😉
[/quote]

a mi się wydawało że w sulminie stoję 😉

jest hala, akuratna 😉
pastwiska starczają na pół sezonu trawą, ale Witek grodzić będzie nowe

z minusów to cena nieco wyższa, no i chyba wolnych boksów brak, bo nowy koń do nas ma przyjść

w każdym razie ja juz 3 rok tu jestem i jestem bardzo zadowolona 🙂
milkiwaj, ale to była odpowiedź do mnie a'propos wakacji z koniem na kaszubach/ w okolicach 3miasta 😉

harja 😡 cos nie doczytałam 😉 ale jeśli jest wolny boks to mozna na kilka tygodni wstawić a nie na cały miesiąc 😉
milkiwaj, dzięki, dobrze wiedzieć 😉)
ChingisChan   Always a step ahead! :)
27 grudnia 2013 13:44
Zoyabea ojej, szkoda 🙁. Na zdjęciach to bardzo ładnie wyglądało.
"Dolina Mustangów" kto wymyśla takie nazwy? 😁 Daj znać jak wypadnie.
Zoyabea ojej, szkoda 🙁. Na zdjęciach to bardzo ładnie wyglądało.
"Dolina Mustangów" kto wymyśla takie nazwy? 😁 Daj znać jak wypadnie.


dodam tylko, że zdjęcia na FB z lata są robione w starej lokalizacji tej stajni. W obecnej jest znacznie smętniej, ale ja jestem estetką więc wybrzydzam  😎
Dam znać co do mustangów  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się