TRANSPORT- szukam, oferuje

Czy wybiera się ktoś i miałby jedno miejsce w przyczepie dla konia. Trasa: Chełm woj Lubelskie(okolice)-Częstochowa(okolice)?  🙂
nieaktualne.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
03 grudnia 2013 05:39
czy jest ktoś w okolicy Jasła kto albo będzie jechał przed świętami w stronę Piotrkowa, albo w ogóle ma tam bukmankę i byłby chętny do obgadania transportu?
Czy ktos moze jedzie w styczniu z Polski do Anglii? (Ewentualnie Niemcy i Holandia wchodza w gre). Pozdrawiam 🙂
Lov   all my life is changin' every day.
04 grudnia 2013 20:11
A ja szukam transportu z Warblewa (okolice Koszalina) do Gryfina, najlepiej jeszcze przed Świętami 🙂 Ktoś, coś?
Lov   all my life is changin' every day.
08 grudnia 2013 15:57
Up up, nikt się w te okolice nie wybiera?
Może ktoś z trójmiasta jedzie za toruń ? do Sierpiec?
Jest do zabrania 5 miesięczna jałówka.
ma ktoś pożyczyć przyczepe jednokonna w okolicach jadowa lub pułtuska??
Lub może ktoś mi polecić kogoś kto wozi konie z tych okolic?
Potrzebuje przewieźć spokojną klaczke z Jadowa w okolice Pułtuska (stajnie dzieli 51 km)
Witam! Szukam transportu dla klaczy na trasie Płock- Warszawa piątek 13.12 i z powrotem niedziela 15.12. Ktoś, coś ?  🙂
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
13 grudnia 2013 15:00
[s]3 wolne miejsca w koniowozie na trasie Warszawa Anglia, przez Niemcy Francja. Mozna troche zboczyc z trasy. Jedzie koniowoz na 4 konie , tam i spowrotem. Blizsze info na priv. Trase będziemy pokonywac +/- luty / marzec 2014 ( do ustalenia z wszystkimi zainteresowanymi)[/s]
nie aktualne
3 stycznia szukam transportu z Łukowa (góra lubelskie) do warszawy, jest to 120 km. Jeden konik 😉
ogloszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogloszenie w niewlasciwym miejscu
pbh ogłoszenia umieszczamy w dziale ogłoszeń
szczególnie te o "konikach"  🤔wirek:
sama nie zdecydowałabym siena wielogodzinn ytransport, jesli mój koń (nie mam koników) miałby biegać parę godzin nie wiadomo gdzie z kim i w jakich warunkach  🤔
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
19 grudnia 2013 12:38
wolne miejsca w koniowozie (transport łączony) na trasie Warszawa-Niemcy-Belgia-Fracja-Hiszpania, tam i z powrotem. Wszelakie info na priva. termin transportu - luty / marzec 2014
Wątek brzmi szukam- oferuje a ja oferuję więc nie sądziłem, by to komuś tu przeszkadzało. Przepraszam. Co do dużych odległości miałem na myśli na prawdę długie - nie 200km. Ja nie pozwoliłbym, by mój koń stał 30 h w koniowozie i nie pozwolę by konie które są nam powierzone do transportu się męczyły. Zresztą to niezgodne z prawem. Z tego powodu właśnie zatrzymujemy się na parę godzin. Pozdrawiam
deborah   koń by się uśmiał...
19 grudnia 2013 19:33
Planuję na początku stycznia trasę Tczew/trójmiasto-bydgoszcz-poznań- tczew. Będę miała 2 wolne miejsca w przyczepie tczew poznań.  Termin do uzgodnienia.
Szukam transportu lub możliwości dołączenia się na trasie Lublin-Poznań (a konkretnie klinika dr Przewoźnego)

Mogę też konia dowieźć np do Waw, Radomia, Kielc tak do 200 km...

Koń wałach, bezproblemowy w transporcie, pakowaniu, wypakowaniu

wstępnie planuję jego wyjazd do kliniki na pocz. stycznia (ale to jeszcze muszę ustalić z Doktorem, bo czekamy na jego wizytę...)

jeśli ktoś mógłby mnie w jakiś sposób "poratować", lub np polecić rozsądnego i taniego przewoźnika np z wielkopolski, który przyjechałby do Lublina po konia to również będę wdzięczna 🙂
[s]Witam. Mam wolne miejsca na następujących trasach: [/s]
[s]1. Jelenia Góra przez Wrocław - Piotrków Tryb. - Warszawa - Białystok[/s]
[s]2. Wrocław przez Opole - Gliwice - Kielce - Chełm[/s]
[s]3. Zielona Góra przez Wrocław - Opole - Gliwice - Kraków - Tarnów - Przemyśl - Lwów - Tarnopol (Ukraina) - 1 miejsce tam, a z powrotem 5 miejsc[/s]
[s]4. Wrocław - okolice Lyon (Francja) [/s]
[s]5. Poznań -  Innsbruck (Austria)[/s]
[s]6. Zielona Góra - Łódź[/s]
[s]7 Legnica - Wrocław - Piotrków Tryb - Warszawa -  i z powrotem
8.Zielona Góra - Poznań - Konin - Łódź - Warszawa - Lublin i z powrotem[/s]

Pozdrawiam
Poszukuje transportu dla jednego wałacha na trasie: Z pod Warszawy do Pod Olsztyn. Najchętniej transport łączony i tani 🙂 Im szybciej tym lepiej 🙂 Pozdrawiam 🙂
a ja moze trochę offtopowo, ale szukając transportu tutaj, skorzystałam z usług użytkownika pbh i jestem bardzo zadowolona 🙂.
między 20 a 30 stycznia będzie transport na trach:
Szczecin-Elbląg
Elbląg (PL)- Aarhus (DK)
Aaarhus (DK)- Szczecin (PL)

Na trasie Elbląg-Aarhus będzie jechał 1 koń- klacz, reszta prawodopodobnie pusta (trzeba zapytać się przewoźnika).
Na PW podam przewoźnika i można się z nim skontaktować.
[s]a ja trochę nietypowo- spalił nam się bojler i jest taki sam do odbioru pod gdańskiem ale ja mieszkam pod Łodzią- może ktoś ma trochę większe auto żeby na tylnej kanapie go nam przewieźć? Bojler niezbyt wielki- 60 L. Dość pilne bo nie mamy ciepłej wody...[/s]nieaktualne już
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 stycznia 2014 16:08
Będę mieć miejsce w bukmanie na trasie Wrocław - Strzegom na ZT-B , 18 stycznia 🙂
A.   master of sarcasm :]
03 stycznia 2014 16:26
Wiecie co, dostałam szoku jak okazało się że transport łączony (polski przewoźnik) będzie mnie kosztował niewiele mniej niz przewóz 11 koni jednym rzutem z UK na Podlasie (angielski przewoźnik), nie rozumiem czemu polscy przewoźnicy tak dużo żadają, i jeszcze do tego stajnia postojowa nie jest zapewniona w cenie...  😵
Czyli trafiłaś na pseudo - przewoźnika. Co Ciebie jako klienta obchodzą koszty stajni tranzytowej? Przewoźnik ma podać gotową cenę dla Ciebie. Tyle w temacie
[s]Czy ktoś będzie się może przemieszczał w nadchodzący weekend (11-12 stycznia) na traskie Kraków Gliwice? Chętnie skorzystałabym z  transportu łączonego.[/s]

Nieaktualne. Teraz szukam transportu w drogę powrotną, Gliwice - Kraków, około 25go stycznia. Ktoś zainteresowany?
Ja na wiosnę będę szukać tranposrtu z okolic Piły <wlkp> do Zandhoven <Belgia>.
Mam nadzieję,że uda się coś łączonego,bo tak 4tys 🙁
szukam transportu na trasie Grudziądz - Grabowiec 15.01.
Powoli myślę o trasie Niemcy (okolice Hamburga)- Warszawa. 1 koń.
nasicc może my się dogadamy jakoś
pod koniec stycznia, trójmiasto - szczecin ktoś się wybiera?
Okazja - ze śląska na pomorze, w styczniu. Tanio!
1-2 konie.
Będzie jechać pusty trajler na trasie Częstochowa - Trójmiasto. Możliwe niewielkie zboczenie z trasy, jeśli znalazłby się pasażer/pasażerowie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się