EM efektywne mikroorganizmy

W schronisku smarujemy tym zagrzybione zwierzaki - efekty są super! Dobrze by było jednocześnie podawać preparat dopaszczowo 😉
tak właśnie chcę uczynić 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
27 marca 2013 09:44
odświeżam wątek.
Czy ktoś z was stosuje?
moja psina ma problemy skórne i chcę jej dawać EM np.  te
Czy można je dostać gdzieś stacjonarnie w Warszawie?


Emami wyleczyłam mojej suczynie megaplacek grzybowy. Placek rozrastał się w naprawdę niezłym tempie :/
Nie bardzo widziałam jakikolwiek efekt po maściach i właściwie nie wierzyłam, że zadziała.
Solidnie się zdziwiłam jak po miesiącu placek zniknął.
Smarowałam zewnętrznie nierozcieńczonym najpierw rano i wieczorem, po około 2 tygodniach tylko raz dziennie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2013 11:13
szlachta, w Warszawie masz dobrych dermatologów, może warto spróbować 😉
JARA, nie mamy dużego problemu, nie mamy grzyba. Zaraz aj bedzie cieplej Pchłę ostrzygę i będzie dobrze. większą część roku chodzi ostrzyżona króciutko, a teraz zarosła jak mamut. skóra nie jest przyzwyczajona i reaguje szybszym przetłuszczaniem się. Mam ją kąpać częściej dopuki jej nie ostrzygę i tyle.
O dermatologach wiem, ale na razie nie ma takiej potrzeby 🙂


A czy ktoś z Was pije EM? te specjalne dla ludzi lub zwierzęce?
szlachta, ja dzisiaj wypilam 5ml tych Greenlandu dla koni 😉
Za namowa tego watku, wiec jak sie przekrece to bedzie na Was 😂

W smaku sa znosne, kwasne. Nie zapeszajac czuje sie znacznie lepiej, czuje jak jelita przyspieszyly po tym swiatecznym obzarstwie 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 kwietnia 2013 00:10
hmm, tak mnie teraz naszło... czy to może pomóc na trądzik? <nie żeby mnie dotyczyło, ale nie wiem czemu przyszło mi to na myśl...>
Mam pytanko🙂 Na Emach dla koni napisane jest,  że po otwarciu należy zużyć przez 2 tyg. Czy można jakoś ten termin nagiąć?? 🙂  :kwiatek:
Który em na zmiany skórne u psów?
Reklama
Reklama
bakku, Twoja bezczelna reklama jest zgłoszona.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się