Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg1956893#msg1956893 date=1387525063]
Ratunku, gdzie była darmowa wysyłka Pavo? Nie mogę znaleźć aa świta mi że było coś takiego przy zakupie parzystej ilości worków 🤔

Było "sto lat temu" u Stefanidisa
Sądzę, że aktualnie warto poszukać miejsca, w którym od określonej wartosci paczki masz darmową przesyłkę. Tak jest np w koniku czy w animalii.
[/quote]

No było, szkoda że już nie ma 😉 Dzięki za info, nie pomyślałam o animalii.

W Atosie 😉

Haha jasne 😉

[quote author=Cejloniara link=topic=15196.msg1956892#msg1956892 date=1387525022]
I przez Was kupiłam derkę!! 🙂 Ah te Bergo 🙂

A tak z ciekawości, dlaczego chcesz pavo? to taka sobie pasza.

Jeśli ma to być zwykle musli bezowsowe to zobacz sobie takie coś:

http://animalia.pl/produkt,26536,508,hilight-horse-pony-mix-20kg.html   -   producentem jest Baileys tylko brzydkie opakowanie. Konie chętnie jedzą.
[/quote]
A znajdziesz coś lepszego niż Pavo Podo Start?
A opakowanie akurat mi się podoba 😉

Jak zdecydujesz sie na pavo to ono jest w pasi koniku, a ja mam tam 5% rabatu, wiec pisz jakby co 😉 Ja z pawo jestem zadowolona  😀
Mogę komuś odstąpić -15% do pasi-konika do końca roku ważne  😉
A ma ktoś jakieś zniżki może do cavalloshop.pl?
Polecanie w ogóle ten sklep?
Ja tez zamówiłam bryczesy z bergo. Miałam sobie kupić ocieplane jakies ale no.. Nie wyszło 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 grudnia 2013 19:51
m2nika, ja jestem bardzo chetna na znizke do pasi-konika, tylko napisalam do nich z pytaniem, czy jest kolor, o ktory mi chodzi 🙂 Jeslio bedzie, bylabym bardzo wdzieczna za rabat 🙂
BASZNIA, to dawaj znać na PW jakby co 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 grudnia 2013 21:58
m2nika, dziekuje !! POczekam tylko na odp, ciekawe, czy pracuja w Zlota Niedziele 😉.
Na www.pasze-lublin.pl promocja na Hartoga.
W Atosie bez promocji takie ceny 😉
z tym, że z Atosa pewnie towaru się nie doczekasz 😉
Dramka, może i tak, ale co z tego skoro towaru nie dostaniesz ??
W Atosie 😉


W Atosie bez promocji takie ceny 😉


Masz nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktoś, kto historii Atosa nie zna i wtopi pieniądze? Masz coś z tego jakąś wymierną korzyść, czy dla zabawy to robisz?
Ja zawsze otrzymałam zamówiony towar. Nie mam żadnej korzyści i bardziej mnie bawią takie promocje  😉
Dziewczyny doszły moje bryczesy z Bergo. Materiał jest dość sztywny, ściągasz na dole nogawek sprawia wrażenie dość lichego, zamówiłam rozmiar 38( taki zawszę noszę )i jest trochę ciasny teraz mam motywację do diety  😉 no i są to bryczki z niskim stanem.
Mi również przyszły dzisiaj jedne z dwóch par druga przyjdzie jutro i są fajne 😀 założyłam do stajni bardzo wygodne nie są jakieś super grube ale na wiosne/lato będą idealne 😀
Ściągacz na dole jest fajny do sztybletów bo nic nie wychodzi, i ogólnei mi się tam podobają 🙂
W Atosie bez promocji takie ceny 😉


Promocja czy nie ..........Hartog obniżył ceny na wszystkie swoje pasze.
Niektórzy traktują tę obniżkę jako chwilową promocję (nigdy nie wiadomo czy za miesiąc znowu nie podrożeje).
Inni już obniżyli ceny w sklepach.

Poza tym w Atosie takie same ceny jak w pasze-lublin.
Tu się mylisz Dramka -  Atos ma napisane Promocja  😉
O ile z innych sklepów raczej towar do nas dojdzie, o tyle z Atosem bym nie ryzykowała  😁

W Hidalgo od 1 do 10 stycznia 15% obniżki na wszystko oprócz siodeł.

Wie ktoś może, gdzie i czy wyprzedają Pikeury (coś z pełnym lejem typu Lugana i nie tak drogie, żebym musiała sprzedać rodzinę 😉 )?
W ogóle koniec roku, to będą pewnie promocje w niektórych sklepach, warto polować
Averis   Czarny charakter
25 grudnia 2013 15:31
Czy oreintuje się ktoś, kiedy nalepiej polować na derkę siatkową w Deca? Czy mają jakieś sezonowe wietrzenie magazynów?
czy ktoś ma ( i chciałby się podzielić) zniżką do www.dobry-kon.pl ??  🙇
a może znajdziesz te same produkty w pasi koniku? Bo tam mam 5 % zniżki  😉
-30, -40% na derki premier equine 😉
http://premierequine.co.uk/PBSCCatalog.asp?CatID=2015794
Jak długo Wam szły te bryczesy z bergo? Ja zamówiłam trochę w kiepskim czasie bo w srode tydzien temu, i sa przerwy na weekend i święta,  ale zastanawiam sie kiedy sie moge ich spodziewać 🙂
Ktoś widział gdzieś przeceny na jakieś ładne czapraki ujeżdżeniowe?  👀
aaga84 w moim przypadku zamówienie złożyłam 17, 18 mieli już kasę i przekazali paczkę firmie kurierskiej. Musisz się uzbroić w cierpliwość bo moja paczka doszła 23. Niestety taki a nie inny okres i wszystko się przedłuża 😉
Ja zamawiałam 18 grudnia i paczkę miałam 23 grudnia bo był weekend, przyszła paczka a tu nie ma jednych bryczesów ;-; no to telefonik i bryczesy były na następny dzień 🙂
Hm to chyba musze zadzwonić tam jutro bo ja tez zamówiłam 18 i napisali ze wyślą w ciagu jednego, dwóch dni, a nic nie dostałam.
a zamawiałaś coś jeszcze ?
A dostałas info na maila że, przesyłka została przekazana kurierowi?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 grudnia 2013 14:09
http://arcus-konie.pl/promocje-wyprzedaze-c-1.html

Czapraki z futrem medycznym, sztyblety, derki, itd.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się