Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Pokazuje że nie ma takiej strony
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2013 15:08
Jakie studia trzeba skończyć, żeby zostać genetykiem lub inżynierem genetycznym? To pierwsze pewnie medyczne i później specjalizacja, ale to drugie - są jakieś osobne studia?
Na pewno w Łodzi są studia o kierunku "Genetyka".
Facella albo jakieś studia z genetyką tylko dwustopniowe ( I- inżynierskie II- magisterskie) 
Musisz szukać, bo co uczelnia to obyczaj. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2013 18:21
Dziękuję  :kwiatek: I raczej szukać w szkołach medycznych (Uniwersytety, Akademie Medyczne) niż np. Politechnika czy U. Przyrodniczy?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14899.0.html
dopiero teraz mam czas to odnaleźć, dzisiaj szalony dzien 🙂 pogrzebcie tu, powinny byc linki do wersji mobile.
In.   tęczowy kucyk <3
18 grudnia 2013 22:13
No taka se wygoda, wygodniej to na niemobilnej.
Nikt nie wymaga tworzenia jakiejs cudo mobilnej strony, wystarczyloby forum pod tapatalk podlaczyc, co zajmuje chwile, a smigaloby pieknie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 grudnia 2013 22:26
A tapatalk nie jest przypadkiem płatne?
wspomnę tylko, że na wieeelu forach linki się jakoś samodzielnie skracają. wpisuje się normalnie, w okienko odpowiedzi, a zamieszczony post ma link skrócony ( początkowa częśc adresu....końcowa część adresu - tak to wygląda)
In.   tęczowy kucyk <3
18 grudnia 2013 23:23
A tapatalk nie jest przypadkiem płatne?

Przypadkiem nie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2013 06:00
Z jakiej firmy dziewczyny z forum kupują orzechy, kasze itp?
JARA, nie wiem skąd "dziewczyny kupują", ale w polecanych sklepach internetowych z tego typu asortymentem pojawia się m.in. www.badapak.pl/ może o to Ci chodzi 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2013 08:09
maiiaF, tak! Dokładnie o to chodzi! 🙂
Facella To zależy jaką genetyką sie chcesz zajmować, człowieka/roślin/zwierząt 😉 ?
Myślę, że na pewno trzeba zacząć od biologii na I stopniu, a na II robić np.biologię molekularną (chyba na UJ jest taka możliwość). Ja np.kończę bioinżynierię roślin, więc będe czymś na kształt inżynieria genetycznego, chociaż też nie do końca 😉
Jakbym sie chciała w tym kierunku rozwijać, to zostałabym na doktoracie i wtedy zajęłabym się badaniami.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2013 13:16
Kolebka, no właśnie nie wiem co mnie najbardziej kręci, który odłam tej genetyki. Nie próbowałam i nie mam porównania. UJ mi trochę nie po drodze  😁 Wolałabym coś we Wrocławiu, ale nie mogę znaleźć nic, chyba mnie wujek google nie lubi...
Co można napisać kobiecie, która chce wyłudzić rzecz. Za którą niby zapłaciła (przelewu brak, potwierdzenia rónież). Więc ja nic nie wyśle. A kobiety to nie interesuje.

Moje grzeczne sms'y  nie pomagają, i już nie wiem co odpisać na te jej śmieszne bajeczki .....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2013 13:39
siwaaa, że złożysz donos na policję za nękanie 😉
Niestety nie działa. Grozi mi nawet ojcem policjantem oraz że przyjedzie do mnie. Nie dociera do niej, że to ona wyłudza a nie ja.
Kompletnie nie wiem co jej napisać. Kobieta chce ten telefon  i już. Wg niej mogłam uważać z kim zaczynam robić interesy. ...No tak gdybym wiedziała, że jest oszustką to nawet bym jej  nie odpisała  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 grudnia 2013 14:02
siwaaa, napisz jej raz, wielkimi literami: nie dostanie pani towaru, dopóki ja nie otrzymam pieniędzy i proszę przestać mnie straszyć policją. A potem już nic nie pisać. Albo da sobie spokój, albo wyśle kasę.
Napisałam po raz któryś, nawet jak odpisze to już z mojej strony odzewu nie będzie.
Kobita chyba szalu dostanie  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 grudnia 2013 14:50
Niech sobie szaleje, Ty nie jesteś jej nic winna i nie powinnaś się tym przejmować.
Dlaczego wegetarianie jedzą ryby? W czym ryba jest gorszym zwierzęciem od krowy?  😤
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 grudnia 2013 19:26
Czy znacie jakiś sklep internetowy, w którym mogę kupić ładną, drewnianą lub kamienną ramkę na zdjęcia?
infantil, z tego co wiem to ryby jedza jarosze a nie wegetarianie.
Chyba że tak, nie znam się zupełnie na nazewnictwie w tej dziedzinie. Zmyliło mnie to, że wszystkich których znam i którzy podają się za wegetarian jedzą ryby jak szaleni na okrągło.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 grudnia 2013 20:13
Majorka, dziękuję. Zaglądałam tam, niestety nie mają niczego co by mi wpadło w oko 🙁 Nie sądziłam, że kupno ramki może być takim problemem...
Macie jakieś sposoby żeby nie myśleć o czymś, np o jakichś problemach, chorobach itd.? Chodzi oczywiście o ro że jest to strasznie natretne
Tak, idę do stajni.

[sub][sub][sub][sub][sub][sub]Oh wait...Ja pracuję w stajni 😉[/sub][/sub][/sub][/sub][/sub][/sub]
julka177, dużo pracy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się