Ogłowia

sei, to pierwsze ogłowie bardzo mi się podoba od dłuższego czasu. Jeśli możesz to wrzuć jego zdjęcie gdy do Ciebie dotrze. Nie jest czasem tak, że nachrapnik i naczółek są w innym odcieniu brązu niż paski? Wydaje mi się, że jest takie brązowo-brązowe tylko nie wiem czy dobrze myślę.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 grudnia 2013 20:30
obfocę jak tylko przyjdzie, ale to na pewno po świętach.
faktycznie szczególnie nachrapnik wygląda jakby był ciemniejszy od pasków. na pewno podszycie jest jaśniejsze - bardziej jak london.
sei a co to jest to pierwsze, gdzie je można zamówić? bardzo fajne!

edit: wiem, że HH ale chodzi mi o model bo coś nie mogę się doszukac🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 grudnia 2013 13:52
to jest Harry's Horse "Soft", można zamówić w GNL - wystarczy wysłać maila, bo na stronie tego nie ma 😉
Kojarzy ktoś szeroki nachrapnik lakierowany, ale angielski (najlepiej munsztukowy, tzn. bez tej szlufki na skośnik)? Choruję na ten: http://br-konie.pl/nachrapnik-munsztukowy-lakierowany-ii/produkt/711/ - no ale jest zaciskowy. :/
sei, a jak cenowo wypada ten HH Soft? :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 grudnia 2013 08:12
jakos 269 zl 😉
Farifelia   Farys 21.05.2008
23 grudnia 2013 21:04
Mam do Was małe pytanie :kwiatek:
Które ogłowie jakościowo wypada lepiej? Ogłowie meksykańskie Horze czy meksykański Canequi? Mam sobie wybrać na święta 😀 A nie wiem które z tych dwóch lepiej się sprawdza i jest lepsze pod względem jakościowym? Bo cenowo widzę, że stoją podobnie.
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi :kwiatek:
Fairfella oglądałam Canequi na żywo i moim zdaniem warte swojej ceny, fajnie wykonane, skóra sprawia wrażenie solidnej i miękkiej, delikatne paski. Ja już je miałam nawet brać ale niestety cob był za duży a mniejszego nie było.
Mam do Was małe pytanie :kwiatek:
Które ogłowie jakościowo wypada lepiej? Ogłowie meksykańskie Horze czy meksykański Canequi? Mam sobie wybrać na święta 😀 A nie wiem które z tych dwóch lepiej się sprawdza i jest lepsze pod względem jakościowym? Bo cenowo widzę, że stoją podobnie.
Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi :kwiatek:


Nie znam Can Equi, ale jeżeli chcesz się zdecydować na Horze to tylko wcześniej macając. Niestety ta fima robi ogłowia z różnego sortu jakości skóry, jeden egzemplarz danego modelu może być wykonany z dobrej jakościowo skóry a inny z twardej i suchej.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 grudnia 2013 16:50

Granatowa Xabia 🙂.
A ja mam pytanko, posiada ktoś może zdjęcie pokazujące jak wygląda ogłowie w kolorze 'czekoladowym' na kasztanie ? 😀
Nie wiem czy wystarczająco kasztanowaty i czy ogłowie wystarczająco czekoladowe ale mam takie foty 🙂
Przepraszam za  🚫 , ale Zorilla jesteś taka śliczna z buzi  😍
😲 😲 😲 hahaha, dziekuje, bardzo to świateczne (miłosierdzie i takie tam  :lol🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 grudnia 2013 20:43
Dziewczyny, czy dostanę takie coś w Polsce? :
http://dyon.be/new_products2.php?Id_lang=2&Id_produit=2106
Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 grudnia 2013 20:51
ikarina, dzięki widziałam już www sklepu, nie mają żadnego produktu tej firmy. Spróbuję zadzwonić, może coś się dowiem.
koniara983, wrzucałam już kiedyś

😲 😲 😲 hahaha, dziekuje, bardzo to świateczne (miłosierdzie i takie tam  :lol🙂

Tak sobie wmawiaj 😀

Dziewczyny, czy dostanę takie coś w Polsce? :
http://dyon.be/new_products2.php?Id_lang=2&Id_produit=2106


Nie wiem jak to nazwać, ale te takie jakby ścianki na paskach policzkowych mają jakieś swoje przeznaczenie? Pytam, bo bardzo mnie zaintrygowało i zastanawiam się czy to taka mini wersja klapek na oczy  😂
Behemotowa, sadząc po opisie i nazwie produktu (focus - czyli skupienie) to te zaślepki mają tak właśnie działać, ograniczać pole widzenia konia ukrywając rozpraszające zwierzaka rzeczy i ułatwić mu koncentrację na tym, co przed nim.
Dziękuję  :kwiatek:
Kayra Ja zamawiałam ogłowie Dyon od Beckersportu w Wawie i bez problemu dostarczyli do sklepu 🙂
Dziewczyny dzięki za wrzucenie zdjęć 🙂

Zorilla - co do koloru rudości to moja trochę jaśniejsza ale i tak całkiem fajnie taki kolor na rudych się prezentuje 🤣
Zuzu. - musiałam przeoczyć jak tak 😀
Czy ktoś z Was kojarzy producenta ogłowi i art. skórzanych, który wystawia się na targu końskim w Zebrzydowicach (woj. śląskie)?? Ogłowie było ręcznie robione, bardzo solidne, kolor który mi się spodobał to cieniowany brąz. Cena wraz z wodzami 170 zł.
Byłam tam raz i bardzo spodobało mi się to ogłowie, ale pod wpływem chwili i pośpiechu nie kupiłam go, a teraz chodzi mi po głowie.  🙄

alternatywnie, bez pasków, udziwnień i nachrapników ;-)

.
moje jest na jedno ucho ;-)
.
Jednousze najfajniejsze 😍 Dodo ładne ale wolę mniejsze guzy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się