Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

anai od razu mi się skojarzyło to co Lov: przystojny brunet i 2 blondyneczki z tyłu 😀
mils   ig: milen.ju
24 grudnia 2013 14:24
anai świetne zdjęcie, Dino jaki model. 🙂
Moon bardzo elegancko się prezentujecie. 🙂
My z Techem także życzymy wszystkim wesołych Świąt, spędzonym w cudownym gronie rodziny i przyjaciół, dużo szczęścia i sukcesów w codziennej współpracy oraz na zawodach, no i oczywiście dużo zdrowia, bo to najważniejsze. 🙂 Wesołych! 🙂
Lov, alnama, mils, te dwie dziewczyny to kobyłki jednej właścicielki, odkąd są puszczane obok Dina, miłość kwitnie. I jak to bywa między kobietami, nieraz rywalizacja jest ostra, czego rezultatem jest notorycznie powalane ogrodzenie 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
24 grudnia 2013 19:53
Ale dawno mnie nie było!

W ramach Wesołych Świąt i tym podobnych wstawiam fotkę z deptania kapusty 🙂

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
i my pozdrawiamy serdecznie
Witaj Kaciku.
Wesolych Swiat 🙂
Czytam Was od czasu do czasu ale nie mam czasu poodpisywac, nie mam tez internetu w domu, korzystam wiec tylko z komorki.
Ja nadal jezdze, Fantazja jeszcze nie sprzedana.
15 grudnia mielismy zawody w stajni, pojechalysmy nasze pierwsze F (kontrgalopy, zwykle zmiany, step posredni, klusy posrednie i galopy, cofanie i zwrot na zadzie) z wynikiem 59,81%. Zawalilam zwykle zmiany, bo bie bylo wystarczajaco stepa (musza byc od 3 do 5 krokow) i dostalam za to noty 3 i 4 🙁
ale byly tez i dobre momenty, za zatrzymanie i cofanie 7, za step posredni 7, klus i galop zebrany 7, poczatek wjazd i zatrzymanie 7,5 , wjazd koncowy i zatrzymanie 7,  cala reszta 6.
Sedzina byla za sama, ktora sedziowala na zawodach letnich.
Bylam zadowolona z Fantazji, zawalilam ja. Molysmy zdobyc ponad 63% bo zwykle zmiany byly punktowane podwojnie.



Fantazja, strasznie miło widzieć znowu Waszą parę i gratuluję postępów. Szczerze zazdroszczę, że możecie tak się rozwijać. Ja mam ostatnio wisielczy nastrój, bo nic mi się nie udaje...
Domagam się zatem więcej zdjęć na poprawę humoru!
armara,julka177strzemionko,Moon,kare_szcescie,Atea,martkagd,ashtray,julianda,harja,mils,gryglodor dziękuje wam bardzo  :kwiatek:
ladydill Niestety wszelkiego rodzaju pasze kondycyjne i inne cuda nie dały rady dopiero odpowiednia opieka weterynaryjna i chiropraktyka przyniosły efekty 😉
Lov Golony,derkowany i wybierane w boksie 3 razy dziennie nie ma szans sie pobrudzić  😁

I jeszcze jedna wygrzebana ostatnio fotka
Rok 2006
Witax czwarty od lewej


Wesołych Świat 😉
Fantazja, to rozprężenie, czy u Was można w owijkach jechać zawody?
Wyglądacie świetnie, niebo a ziemia w porównaniu ze zdjęciami jak jeszcze stałyście z Tristią w jednej stajni 🙂
No właśnie Fantazja, Ty weź nie marudź, że coś tam nie wyszło, tylko sobie popatrz, jak się zmieniła cała sylwetka konia w porównaniu do tego, jak było. Kobyła wygląda jak ujeżdżeniowy koń w trybie fajnej pracy, a zobacz, jakie kiedyś fotki wrzucałaś na forum - ot, taki miły konik nie do końca podróżujący na pomocach:





Zupełnie inne jeździectwo - super! 👍

Misia, ale fajny szary Witek 🙂
Fantazja, ty sama wiesz- zdjęcia zdjęciami ale wasz filmik zrzucił mnie z krzesła. Wsadziłaś niesamowitą pracę w dziewczynę 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
26 grudnia 2013 17:55
Kąciku drogi 🙂 Wpadam z życzeniami na Święta i Nowy Rok 🙂 Przede wszystkim aby był zdrowy i spokojny, bez stresów i łez.

Buziaki od Dragona :kwiatek:
Raven, seriously? 😁 skojarzyło mi się 😀
Burza, padłam 😂
Fantazja, wooow, czapki z głów! Taka zmiana! 👍
anai, ja myślę, że siwulki to fanki 😁

Często gęsto Was czytam, ale jakoś nie mam weny, żeby pisać 😉 Dorobiłam się filmików ze skoków, to wstawię kilka stopklatek :kwiatek: I poproszę o kciukasy na jutro!



Wybaczcie jakość, ale nagrywane komórką na ciemnej hali :/

A co u darolgi i Klami? 🙂
wymodelowana Kciuki są. Coś jedziecie?
Fantazja O! A właśnie miałam pisać co u Ciebie słychać, jak sprzedaż itp. Super kobyłka się zmieniła.
Raven Boska fotka 😁
quanta A co tam u Twoich kopytnych?

A my korzystamy z wolnego i pobliskiego pola czyt. wdrążamy się do normalnej roboty. Mam nadzieję, że w ciągu tyg. zdąży ujeżdżalnia przeschnąć 🙄.
Pozdrawiamy z pseudozootechnicnzym zdjęciem i kiszonkowym bębnem 😁
basia16816, tak, jedziemy parkur otwarty 🙂 Załatw koniecznie fotografa i wrzucaj fotki z tej pracy!
mils   ig: milen.ju
27 grudnia 2013 22:22
wymodelowana fajnie skaczecie. 🙂 Trzymam kciuki za parkury!
basia16816 ja chętnie z aparatem wpadnę do Was. 🙂
Uff, u nas póki co nogi są w porządku, zobaczymy na jak długo, ale oby trochę wytrzymały. Jutro skaczemy, zaplanowany mamy jakiś mały parkur. Zobaczymy czy się nie zabijemy, bo po mojej przerwie ciekawe fantazje nas czasem ponoszą. 😁
gryglodor, radość bije z każdej waszej fotki, 🙂
Karmelek1700, fajne ciacho, : 😍
Moon, chwytacie za oko, 😜
anai, to chyba pełnia szczęścia, dwie kobiety... 😉
Fantazja, gratuluję,  😅
wymodelowana, i jak zawodzinki..? 🙂

A jak tam pogoda u Was, bo na podkarpaciu wiosna dlatego korzystam z każdej wolnej chwili i spędzam ją w siodle...
Dziadziuś 🙂


Ruda 🙂


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
Oj tak, pogoda póki co jest cudowna 😀

Mój Rudziak i jego stajenny sąsiad. Końska wersja BFF 😀


Pogoda pięęękna!! Jeździłyśmy dzisiaj z kujką na placu zewnętrznym. Słońce świeciło, my w samych sweterkach, oba konie chodziły jak marzenie... No czego chcieć więcej 😍 Trwaj chwilo, bo jesteś piękna 🙂
Fantazja dla mnie jesteście mistrzami. Wrzucaj częściej Wasze foty 🙂
mils, dzięki :kwiatek:

Co do parkurów, to ja jak zwykle dałam ciała, Diego był zestresowany, ja jeszcze bardziej i wyszło, jak wyszło 😉 Nie zostawił mnie na żadnym stojaku/drągu, więc w sumie nie było tragedii 😁 Trochę mną ciorał w parkurze, ja nie potrafiłam wysiedzieć jego lotów, mózg jak zwykle zostawiłam w domu 😁 Ale jak to mówią - pierwsze koty za płoty, będzie lepiej!
Kilka stopklatek (znowu, wybaczcie):



I jeden galop z rozprężalni:


Pogoda, jak widać, u nas też była piękna 😀
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2013 15:45
Ależ mamy piękną wiosnę tej zimy, Rekreanty! Nic, tylko korzystać!

Wróciłam i jestem zakochana w swoim koniu! Ciocie zajmowały się nim wspaniale, za każdym razem jak patrzę teraz na Gila, to mam ochotę śpiewać "look at my horse, my horse is amazing..." 😀

Zdjęć - standardowo z resztą - brak 😉
Hej wszystkim ! 😉 dawno mnie tu nie było a więc nie będe już się wypowiadać na wcześniejsze tematy o moim ogierze żeby go wykastrować itd. to moja sprawa a nie wasza szczerze mówiąc i jak jesteście takie bardzo za wykastrowaniem go to może ufundujecie nam taką kastracje ? taki zabieg tani nie jest 😉 my też niedługo wstawimy z jazd z tej pięknej wiosny 😀 a teraz musze się pochwalić jestem ze swoim miśkiem w magazynie końpolski artykuł zimowy survival 🙂 
Tani nie jest? nie wiem czy 300-1000zł to majątek, biorąc pod uwagę wartość Twojego  konia. 🙄
edit: chyba jest tańszy niż Twoje bryczesy 😉
Zabieg tyle kosztuje w klinice ? myślałam że o wiele więcej.. no to wybaczcie mój błąd 🙂 i tak go nie wykastruje i tak ! 😉 może kiedyś to przemyśle , ale jak narazie nie widze powodów 🙂
Ale tak wpadłaś nam powiedzieć, że nie mamy racji i że nigdy nie wykastrujesz swojego 'misiaczka'? Czy masz jeszcze coś ciekawego do powiedzenia?
wpadłam ogólnie zobaczyć co się dzieje ciekawego no i to też napisać przy okazji 😉
aneta   foto by Tynka
29 grudnia 2013 16:21
mały  🚫 ale czy nie jesteś koleżanko odrobinę przewrażliwiona ?
może minimalnie jestem bo wiele osób mi truje głowe tą kastracją bo że ogier z tym że on jak osioł jest spokojny a że dawno mnie tu nie było to postanowiłam odpowiedzieć na tamte wpisy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się