Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

szepcik ale czemu jesteś zawiedziona ?
Szepcik, cale szczescie, ze nie musialas kupis biletu aby to zobaczyc..
Pierwszy raz od dawna jest przynajmniej trochę więcej zdjęć, a już zabawa mocno chyliła się ku upadkowi, jeśli można tak powiedzieć.
Szepcik przecież mogłaś chwycić za aparat/telefon/cokolwiek i pokazać nam jak to się robi  😉
Tu zdjęcia wrzucają sami amatorzy. Jak chcesz pooglądać lepsze pojedynki to na forum nikoniarzy czy innych podobnych na pewno nie będziesz zawiedziona 🙂
Skoro tym razem tyle ludzi poświęciło czas, żeby zrobić zdjęcie ze swoją interpretacją tematu, to oczywiście muszą się dowiedzieć, że poziom wprost żenujący, żeby w samozachwyt nie popadli  😵 Podziel się z nami prawdziwymi dziełami, nie ukrywaj  :kwiatek:
kiedy ruszy ankieta?
Kiedy zjawi się jakiś moderator  😉
Aaaaa nie zdążyłam a mam zdjęcie przygotowane od kilku dni już 🙁((( najgorzej... Byłam przekonana ze zdjęcia do dziś 🙁
Przepraszam bardzo, wszystko mi się podoba, już rzygam tęczą  💃

Nie zauważyłam w tytule wątku dopiski "Tutaj też tylko sama wazelina".

Monia jestem zawiedziona, bo z reguły w każdej edycji z połowa zdjęć zaskakiwała nieszablonowym podejściem do tematu. Tutaj mi tego brakuje.
szepcik, juz Ci napisano, wez aparat a raczke i pokaz nam super zdjecia. No i przeanalizuj swoja mentalnosc i zmien co nieco w swoim podejsciu do innych, nie pisze tego zlosliwie.  :kwiatek:
O nie, nie zdążyłam ostatecznie wysłać. 🙁

Moje głosy idą na 7 i 10. 😉
5, bo się ktoś wysilił 😀
i 11 - ten mały jest śliczny 😍 pozytywna fotka 🙂
szepcik, juz Ci napisano, wez aparat a raczke i pokaz nam super zdjecia. No i przeanalizuj swoja mentalnosc i zmien co nieco w swoim podejsciu do innych, nie pisze tego zlosliwie.  :kwiatek:


Serio? Tu o technikę nie chodzi, ale o interpretację tematu, i mam prawo do wyrażania własnej opinii nawet jeśli wcześniej nie dostałam na to zgody od psychoanalityka.
Mnie się najbardziej numerek 12 podoba, taki nastrojowy  😉
Do kiedy głosowanko?  🤣
9, 12

9 mnie ruszyło
9 bardzooooooo do mnie przemawia  🤣 Wszystkie zdjęcia naprawdę genialne, gratuluję!
Mnie się najbardziej numerek 12 podoba, taki nastrojowy  😉
Do kiedy głosowanko?  🤣


Może do 1.01. do 20😲0? Jak uważacie?
Najbardziej przemawia do mnie zdjęcie nr 1, ma swój klimat Bożego Narodzenia, tak samo 5 i na te zdjęcia zagłosowałam.

Reszta to po prostu święta...  takie trochę komercyjne.
Przy okazji- poszukuje kogoś do prowadzenia zabawy od następnego tematu. Jeśli ktoś chętny to piszcie do mnie na PW. Po Nowym Roku komuś przekażę pieczę  😉
Nirvette   just close your eyes
28 grudnia 2013 19:48
7 bliska memu sercu. 😁
Mnie urzekla 5-ka a 14- sta super oddaje cale tlo Swiat  😎 I na te 2 zdjecia glosowalam.
Nie zdążyłam wiec wrzucam żebyśmy sobie świąteczny klimat przedłużyli 🙂
dla mnie piątka i szóstka  😉
No chyba już koniec?  👀 Nie wiem na ile mod ustawił ankiete, ale jeśli tak jak zawsze to już po.
Niewielką przewagą wygrywa nr 5
Dziękuję bardzo za głosy  :kwiatek:  Nowy temat Zwierzęta   mam nadzieje ,że nie pojawią się tu same koty ,psy ,konie , więc do dzieła mamy tyle różnych zwierząt .

Ps . zwierzęta z szopki z Kościoła w Głogowie . był jeszcze osioł i kuc ale akurat poszły na odpoczynek ,więc nie udało mi się zrobić zdjęcia .
Szkoda że wczoraj opublikowałam :

whisperer13 szkoda bo zdjęcie super , właśnie o takie zdjęcia mi chodziło . Choć temat jest łatwy , zawsze można zrobić zdjęcie pająka ,ptaka.
Dziewczyny do dzieła , kto chętny ?



Zwierzęta

1. monia
to ja może w końcu wrócę do zabawy😉

Zwierzęta :

1. monia
2. Breva
Uff, nie zdążyłam zagłosować. Dla mnie 1 i 5 są super. I czekam na Wasze kolejne zdjęcia, choć sama nie biorę udziału to uwielbiam je oglądać. Do dzieła 😉
Moja była 1. Dzięki za głosy  :kwiatek:



Czy jest ktoś kto się podejmie prowadzić zabawę?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się