Prośba o pomoc!! Kolka :(

To Ci się udał prezent na święta kobito  🙁 Trzymaj się dzielnie! Niestety sama mam teraz konia na L4 i nie mam z czego pomóc, ale mocno trzymam kciuki za waszą parę!🙂 Najważniejsze, że Eterowi udało się pomóc bez operacji.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 grudnia 2013 20:05
Już nie wiem jak mam Wam dziękować za wszelkie wsparcie :kwiatek: Dziękuję jeszcze raz :kwiatek:
Proszę o przesłanie danych do przelewu.
Ja też proszę numer. Puściłam info do końskich znajomych. Ziarnko do ziarnka i będzie dobrze.
Nic się Tyśka nie łam! Najważniejsze, że koń zdrów 🙂
Ja też w tym miesiącu miałam "przyjemność" z kolką mojej kobyłki i "przez" weta lekko zbankrutowałam, ale zostało mi kilka złotówek na koncie więc podaj na priv dane do przelewu to poślę jakiś. Tylko uważaj na skarbówkę, bo jak w krótkim czasie dostaniesz sporo przelewów to mogą się przyczepić. Współczuję przeżyć, podejrzewam, że każdy z nas miał do czynienia z kolką jak nie u swojego to u podopiecznego, straszne chorubsko atakujące znienacka i groźne. Trzymam za Was kciuki, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i odkucia się finansowego  😀
Tyśka prześlij nr konta. Za dużo nie prześlę ale zawsze coś. W końcu jesteśmy z tych samych okolic,trzeba się wspierać. Trzymaj się
Tyśka, prześlij numer konta, ja jutro zobaczę ile mnie w tym miesiącu rachunki za mieszkanie wyniosły i jeśli coś zostanie to wyślę 🙂
Współczuję, rok temu też zawoziłam konia do kliniki z kolką. Postaram się coś wpłacić 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 grudnia 2013 22:13
Tysia od seniora też grosik poleci - podeślij proszę nr konta 😉

musi być dobrze!
poproszę o nr konta.
Trzymam za Was kciuki. Oby już teraz tylko słoneczko Wam świeciło 🙂.
Z tymi treningami skokowymi to lepiej poczekać więcej niz 2 tyg (zrozumiałam że za 2tyg wracasz do lekcji skokowych na nim).
Siwek sporo przeszedł, niech powolutku zbiera siły 🙂
tyskakonik prześlij mi na PW nr konta, po nowym roku postaram się coś przesłać.  Na szczęście wszystko się dobrze skończyło:kwiatek:
Na PW po proszę o wszelkie dane do przelewu !  trzymaj się 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 grudnia 2013 10:35
Widziałam, że mogę na Was liczyć :kwiatek: Tak bardzo jestem wdzięczna!
tyskakonik, prześlij mi proszę nr rachunku na priv!
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 grudnia 2013 12:20
Niewiele, bo niewiele ale daj nr konta, jakiś grosz poleci. Mam podobne przezycia i wiem co to wszystko znaczy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 grudnia 2013 12:39
tyskakonik, przyjrzyj się też żarciu w stajni, w której stoicie.
desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2013 12:56
tyskakonik,  trzymajcie sie dzielnie, dacie rade !  :kwiatek:      niestety nie pomogę, sama mam konia na L4 🙁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 grudnia 2013 15:13
Moi kochani właśnie wracam z Eterkiem z Wrocławia! 🙂 Koń cały i zdrowy, ledwo wszedł do przyczepy już zrobił kupę, jest ożywiony i bardzo głodny 🙂 Pierwsze 500zł już dziś zapłaciłam 🙂 A dzięki Wam na koncie mam już kolejne 500zł!! :kwiatek:
poprosze priv z nr konta
Po weekendzie tez troszke pomogę, proszę o dane do przelewu
tyskakonik, puść mi też priv z numerem.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 grudnia 2013 18:50
Eterek już w ciepłej stajni 😉 Bardzo żywy, radosny i straszliwie głodny! Rozłożyłam mu plan żywieniowy wedle zaleceń lekarza na najbliższe dni. Kilka dni musi stać na trocinach. Od jutra może normalnie chodzić na padok i na lonży, a od poniedziałku można zaczynać pracę pod siodłem. Musi przez kilka dni dostawać codziennie mesz, a potem profilaktycznie 2 razy tygodniowo. Zapłacić za opiekę mogę w ratach, dzisiaj zapłaciłam pierwsze 500zł. Dzięki Wam już jutro będę mogła puścić kolejny przelew!! :kwiatek: Dziękuję kolejny raz 🙂 Na e-maila w najbliższych dniach dostanę numer rachunku oraz kosztorys, który od razu wrzucę 😉
tyskakonik, trzeci dzień po powrocie z kliniki i już normalna robota? tak szybko konie wracają do formy po powaznych kolkach?

trzymam kciuki, żeby nie powtórzyły się sensacje brzuszkowe i żebyś szybko pozbyła się kłopotu z zadłużeniem klinikowym.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
27 grudnia 2013 19:02
Isabelle Eter codziennie chodził na spacery, wedle zaleceń od jutra można barć na lonżę stęp/kłus, a od poniedziałku pod siodło. Dosłownie 25 minut stęp/kłus, stopniowo z dnia na dzień możemy wydłużać treningi, od środy można powoli galopować 😉 Z dnia na dzień będzie też dostawał więcej jedzonka, od 1.01.14 będzie karmiony już właściwie normalnie i będzie stał już na słomie 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 grudnia 2013 20:44
nie ma lepszego leku na problemy "trawienne" jak ruch, chyba... generalnie wiele schorzeń u koni potrzebuje ruchu... nikt tu nie mówi o forsownych treningach
już teraz na pewno bedzie dobrze! zdrowia dla koniska! :kwiatek:
Sio   nowe wcielenie marchewki
27 grudnia 2013 22:22
Dobrze,że zwierz już w domu. Zdrowia życzę. Niestety pomóc nie mogę, ale kibicuję i trzymam kciuki  🙇
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 grudnia 2013 10:57
Również w to wierzę! Eter dziś jest pełen energii 😉 Dowiozłam mu 2 worki trocin.
Sio liczy się każda pomoc, bez wyjątku, dziękuję :kwiatek:
tyska prześlij mi nr konta, kilka groszy prześlę.
Trzymam kciuki za Was, zdrówka dla siwego!
tyskakonik,  no to super. myślałam, że takie "poważne" kolki, które wymagają klinik to jakoś na dłużej konia wyłączają z ruchu czy coś w deseń : miesiąc diety i oprowadzania w ręku. ale fajnie, że kilka dni po powrocie do domu można już galopowac. zdrówka i powodzenia w dochodzeniu do siebie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się