Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

TheWunia niestety w koniku nie mają tego co bym chciała zamówić  😕 , ale dzięki za chęć pomocy
PATRYCJA10822 nie zamawiałam nic więcej
sandi nie dostałam maila., a powinnam?
Malina_M, posiadam zniżkę 5% w dobrym-koniu gdyby Cię interesowała
to nw czemu :< napisz do nich 😀
aaga84 dostałam kilka wiadomości ze sklepu. Potwierdzenie złożenia zamówienia, zaksięgowanie pieniędzy i wiadomość o przekazaniu przesyłki firmie kurierskiej. Najlepiej zadzwoń do sklepu i zapytaj o Twoje zamówieni może zawieruszyło się gdzieś w tej świątecznej gorączce  😉
W pasi-koniku 15% na HKM i ja mam jeszcze dodatkowe 5% wiec sie zgłaszać jakby co 😉
Okazało sie że przeoczyli moją wpłatę, wyślą mi spodnie z gratisem w poniedziałek 😀
W pasi-koniku 15% na HKM i ja mam jeszcze dodatkowe 5% wiec sie zgłaszać jakby co 😉

tylko zazwyczaj zniżki w Pasi-koniku się nie łączą (tzn. promocja ze zniżką dla stałych klientów - przynajmniej tak było np. przy tej promocji -20% pod koniec listopada).
lubie bergo. to fajny sklep jest i wlasciel zawsze pro-klientowi.
jeszcze za bryczesy nie zaplacilam, bo wiedziałam ze cos ma jeszcze doslac, domówię i nie ma problemu.
a oddać bo... dostalam w prezencie kurtke z bergo- okazala się za mala (uwaga... kurtka fair platy rozm L wypada bardziej jak s - mam 162 a rękawy mam do polowy nadgarstka (a powinny być zawijane jeszcze) i sa b. wąskie, +nie moge się dopiąć...., trzewiki hippiki sa teraz w zupełnie innym kolorze niż wczesniej - zupełnie do rok temu kupionych czapsów nie pasują. pulowerek i tak mial dosłać bo nie było..., rękawiczki (tez fair play) sa dziwnie skrojone i tak sztywne, że ciężko palce zgiąc...
i moge wszystko oddać/wymienić.  a o buty będzie pytać producenta, że mają jeszcze skóre w tamtym kolorze i jakości...

taki sklep - podejście do klienta to ja rozumiem 🙂
jakieś promocje na termobuty? :kwiatek:
W Bergo chyba jakieś są 😉
[quote author=TheWunia link=topic=15196.msg1961478#msg1961478 date=1388099133]
W pasi-koniku 15% na HKM i ja mam jeszcze dodatkowe 5% wiec sie zgłaszać jakby co 😉

tylko zazwyczaj zniżki w Pasi-koniku się nie łączą (tzn. promocja ze zniżką dla stałych klientów - przynajmniej tak było np. przy tej promocji -20% pod koniec listopada).
[/quote]

Pytałam się i połączą  😀
Znaczy się, że wtedy jest -20%? O nieeee, a miałam nawet nie patrzeć na tą promocję... 🤬
Ale to jak wtedy jest? Bo złożyłam zamówienie i wpisałam kod rabatowy HKM. Gdzie zaznaczyć że ma się kartę stałego klienta?
W koniku jak miałam próg przekroczony (próg, za który dają rabaty), a nie miałam powiązanego konta, wpisałam w komentarzach do zamówienia.
Znaczy się, że wtedy jest -20%? O nieeee, a miałam nawet nie patrzeć na tą promocję... 🤬
                                                                                                                                                                                                                                                      Dziewczyny, znizki 5% nie dostaniecie na produkty hkm tak aby wyszlo -20%, dostaniecie ja w tym przypadku na inne produkty innych firm.

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 grudnia 2013 09:56
Dziewczyny, jest gdzieś promocja na derki zimowe?
w bergo
Są gdzieś promocje na jakieś DOBRE środki do siodła? Albo nie koniecznie promocje, ale środek którego cena jest adekwatna do jakości?
arlyn, C&D&M mają bardzo fajne smary. Mam ten w pomarańczowym opakowaniu i on jest trochę z połyskiem i ten w brązowym, on nie zostawia śladu. Obydwa spisują się super.
Zabij mnie, ale nie wiem co to C&D&M 😀. Albo wiem tylko nie po skrócie [?].
A który z tych dwóch które wymieniłaś poleciłabyś mi do nowego siodła z daw magu? []
Chcę od samego początku jakoś dobrze o nie zadbać a niezbyt wiem czym, wcześniej miałam używane to czyściłam pierwszym lepszym ;/.
Carr&Day&Martim 😀 nowe ja smarowałam tym w brązowym pudełku. Dostałam go właśnie do DM 😉
W pasi koniku zrobiłam tak, zamówiłam mieszane produkty, w tym tez troche hkm, rabat stałego klienta naliczył sie od razu i mi wyszła cen te 40 zł mniej, potem klkam dalej i można wpisać kod rabatowy wiec w pisałm i na hkm odjeło 15 %. Ale liczyć nie liczyłam czy sie naliczyło to 5% na hkm, ale 100 zł w kieszeni ogólnie zostało 🙂
Na okserze jest kamizelka ochronna z busse Kan Lady za 299 zł - tylko rozmiar s
desire   Druhu nieoceniony...
28 grudnia 2013 19:05
777, uuu w okserze to bym sie bała mimo wszystko coś zamówić 😉
kiedy jest jakaś zimowa wyprzedaż eskadrona w equishopie ?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 grudnia 2013 13:35
Gdzieś są jakieś promocje na kaski???
bergo
Widział ktoś może jakieś promocje na derki padokowe ?.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się