moda, ciuchy etc...

[s]Ma ktoś na zbyciu kod rabatowy/upominkowy z zalando ? 🙂[/s]

edit. Mam na zbyciu kod rabatowy na 40 zł...tylko przy zakupie za min.200 zł (zalando)
Kurczę, chyba 2 dni przed wyprzedażą zdjęli ze sklepu on-line moją wymarzoną kieckę z Zary.  🤬
Jest szansa, że wróci?
Kiedy będą kolejne promocje z Zarze?
Moją wymarzoną torebkę, która jest dostępna od sierpnia wsadzili do nowości, które nie są przecenione...
A może ktoś widział coś podobnego?  😉
klik
Scottie   Cicha obserwatorka
27 grudnia 2013 13:36
Ja dziś byłam na zakupach i szczerze- z wyprzedaży nie porwało mnie NIC... a w ubiegłym roku się obłowiłam za 200 zł! Kupiłam tylko jedna koszulę jeansową w Stradivariusie, a resztę rzeczy- w normalnych cenach.
Scottie - a gdzie jakieś najfajniejsze przeceny?!
Scottie   Cicha obserwatorka
27 grudnia 2013 14:46
whitemoon071, no właśnie nigdzie :/ W sumie w stradivariusie całkiem sensowne te przeceny- ale moim zdaniem to powinny być ceny wyjściowe tych ciuchów.
Ja się dziś zaopatrzyłam w taką oto sukienkę 😀 [url=http://store.orsay.com/index.shtml?lg=pl#url=sukienka-czarny.htm%3Fv%3Dp%26lg%3Dpl%26cat%3D4%26type%3Dcategory%26page%3D0%26listType%3Dall%26productId%3D41066060%26ajax%3Dcontent%26timestamp%3D1388157281774%26sId%3DD68A824D1DA0F8E0899393F5DBB4ECEA%26divTarget%3Dcontentarea%26listType%3Dall]klik[/url]
Ja po wyprzedażach też nieco rozczarowana ale wróciłam bogatsza o kurtkę i dwie lniane bluzki z Massimo Dutti i o żakiet, sweter i futrową kamizelke z Reservet. Poluję jeszcze na kaszmirowe sweterki ze Steffanel aż będą bardziej przecenione bo na razie są po 550zl:/
u nas przeceny duże, do Zary to nie dało sie praktycznie wejść, tyle ludu  😲 dzisiaj się zraziłam trochę, w Mango tylko ze 4 rzeczy kupiłam, a na większy szoping pójdę w poniedziałek, może luźniej będzie  🙄
Ja dziś też polowałam na wyprzedaże. Nawet wybrałam sobie sukienkę i marynarkę w Mango, ale zwątpiłam po zobaczeniu kolejki.
Jakieś totalne szaleństwo 🤔
Pursat   Абсолют чистой крови
27 grudnia 2013 18:16
Mój bilans wyprzedażowy to dwie, posiadane już rzeczy kupione ponownie, by oddać te droższe, sukienka i botki, które wzięłam trochę na siłę. 🤣 To, co mi się podobało, albo kupiłam wcześniej, albo zostało wykupione, więc nie miałam pola do popisu. Na razie polowałam online, po weekendzie zrobię przegląd stacjonarny.

Za najbardziej udany łup uważam spódniczkę Cleo z teledysku "My Słowianie". Udało mi się tym razem wstrzelić w dostawę i kliknęłam. Budżet mam poważnie nadszarpnięty, dobrze że wypłata się zbliża. 😎
Pursat skąd ta spódniczka??
No ja ostatecznie kupiłam buty w Wojasa (choć nadal nie jestem do nich przekonana 😉) i spodnie, żeby były do butów 🤣
Ja się dzisiaj obłowiłam w bieliznę, głównie Freya 🙂 I z rozmachem zamówiłam kilkanaście rzeczy w amerykańskim sklepie Abercrombie, ale skoro narzeczony tam niebawem śmiga, a np. koszule na wypasie są po 13 dolarów, to żal było nie brać 🙂
Widziałyście jakieś parki na wyprzedażach?
Scottie   Cicha obserwatorka
27 grudnia 2013 19:43
zen, ja też dziś Freyę kupiłam 😉 ale bez przeceny- miałam kupon rabatowy z wcześniejszych zakupów do Li Parie na 50 zł.
Pursat Pokaż spódniczkę później jak przyjdzie do Ciebie! Jaki kolor wzięłaś? Mi też się marzyła, ale cena nie dla mnie, choć nie dziwi mnie i spodziwałam się takiej kwoty. 🙂
Ja się dziś zaopatrzyłam w taką oto sukienkę 😀 [url=http://store.orsay.com/index.shtml?lg=pl#url=sukienka-czarny.htm%3Fv%3Dp%26lg%3Dpl%26cat%3D4%26type%3Dcategory%26page%3D0%26listType%3Dall%26productId%3D41066060%26ajax%3Dcontent%26timestamp%3D1388157281774%26sId%3DD68A824D1DA0F8E0899393F5DBB4ECEA%26divTarget%3Dcontentarea%26listType%3Dall]klik[/url]


Porządna jest? Planuję ją kupić na sylwestra(o ile jeszcze będzie) jak mi moja zamówiona w listopadzie w sklepie http://virgini.pl/ nie przyjdzie do poniedziałku... 😤
ja chyba trafiłam na początki wyprzedaży w H&M w małopopularnym miejscu i upolowałam rurki jeansowe za 60zł 😁 w innym zaś H&M bluzkę jeansową za 40 zł i okazała się potargana... przeszłam wojnę z H&M, bo nie miałam paragonu żeby reklamować, tylko ksero (oryginał pojechał na drugi koniec Polski). Prawie dwa tygodnie do nich chodziłam, aż kazałam im napisać odrzucenie reklamacji i będę się odwoływać do centrali (propozycja sprzedawcy). Wow!! i w końcu po przeglądnięciu kamer i napisaniu oświadczenia mojego świadka, że ze mną kupował, bluzka została wymieniona... Dno i wodorosty, zraziłam się niesamowicie i trzy razy się teraz zastanowię zanim tam wejdę..
Horsiaa testowałam ja dzis na imprezie i bardzo dobrze mi sie w niej tańczylo. Wygodna i ładna 🙂 mam nadzieje ze jeszcze nie raz sie przyda
Dziewczyny gdzie znajdę rozkloszowana skórzana spódniczkę?
Pursat   Абсолют чистой крови
28 grudnia 2013 10:02
Spódnica stąd: http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/2197-diamante-chicks/36726-my-slowianie-czarna.html

Jak tylko ją dostanę, to wrzucę fotkę. Oby była taka fajna jak prototyp. 🙂
Która najlepsza? 
Do studniówki coraz bliżej!  🤣
pierwsza 😉
trzecia! 😀
pierwsza
Dla mnie też 3-cia. 1-sza dziwnie na tobie leży :kwiatek:
pierwsza 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2013 21:30
Moim zdaniem 3, pierwsza jest prześliczna ale w 3 wyglądasz szałowo i myślę, że na taką okazję jak studniówka powinnaś sobie pozwolić na taki wygląd  😜
Dziękuję, będzie mi się chyba teraz łatwiej zdecydować  :kwiatek:
zdecydowanie 3 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się