Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

ikarina, To Ty nigdy żadnego mojegor zdjęcia nie widziałaś? Akurat na tym wyszłam mało do siebie podobna. 😉
Fajny sokół! Też bym tak chciała , zawsze mnie fascynowały duże ptaki drapieżne.

Catanzaro, A gdzie w 3mieście mieszkałaś, lub w której stajni jeździłaś?
(Ps. Nie cytuj zdjęć.)
Julie, wszystkie zjęcia, na których ciebie widziałam były akurat "z daleka", więc nie widziałam szczegółów twojej twarzy 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2013 16:39
Padłam dziś, mój przeukochany fotograf za każdym razem zaskakuje mnie bardziej:
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 grudnia 2013 17:26
strzyga chyba Twoje najlepsze foto jakie kiedykolwiek wstawilas  😜 mega! slicznie wygladasz 😅
Piękne!!

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2013 18:11
Dzięki dziewczyny, ciężko przychodzi mi pozowanie, ale pracuję nas sobą i efekty widzę =)

A tu uchachane 😀
Ruda_H   Istanbul elinden öper
28 grudnia 2013 18:17
Strzyga, piękne zdjęcia  😍 Chyba kiedyś zgłoszę się do tego fotografa, może i mnie uda się dobrze wyjść na zdjęciu  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 grudnia 2013 20:19
Ale same  laski się ostatnio pokazywały!

Strzyga, mnie się podoba to na ławeczce!

A to ja z synkami  😁 by abre
ikarina dzikie spojrzenie  😂 Ponoć na co dzień jestem niezłą francą, ale chyba to jednak tylko zdjęcie...  😁
EDIT:
jak sobie mnie wyobrażałaś? 😀

Strzyga Boże, jaka jesteś śliczna, wymiękłam  😲
Strzyga, śliczne te zdjęcia, jakby jakaś nowa energia się z ciebie uwolniła! Ani śladu po zaciśniętych ustach 🙂 Pokaż więcej!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2013 21:55
Ruda_H, warto. Ja go uwielbiam, a miałam naprawdę spory problem z pozowaniem do zdjęć. Na większości wyglądałam jakbym chciała kogoś zabić.

Wojenka, mam tyle ślicznych, że nawet nie wiem co wrzucić 😀

xxmalinaxx, dzięki =)

Dzionka, głównie zasługa zmiany w środku, bo jak mniej jest złości  i żalu do świata, to się nie wylewa z człowieka. Poza tym, jak się człowiek lubi, to ma ochotę na siebie patrzyć. I nie ma dramatu jak część fotek nie wyjdzie, nawet jak się jest perfekcjonistą. 


To jeszcze jedno. Z serii "Sukienki, płaszcze, biżuteria, ale jednak na padoku jest najfajniej"

feno mega pozytywne zdjecie  😜
Feno, super! Pozytywnie, naturalnie- proszę częściej dzielić się z nami tą pozytywną energią 🙂
Malina, mój kolega tu spojrzał i zwariowal 😜
Strzyga, pięknie i naturalnie 😍
A ja zaserwuję Wam trochę ciepełka! 😉





😉
Pursat   Абсолют чистой крови
29 grudnia 2013 16:54
[b]Wojenka[/b], jakie spojrzenie! + te czerwone usta - bardzo fajnie! Gdyby na mnie ktoś tak spojrzał, też stałabym jak zaklęta podobnie jak twoi chłopcy. 😀

whitemoon071, super fotki! 🙂
xxmalinaxx, z jakiegoś powodu zawsze kojarzyłaś mi się ze słodką, okrągłą twarzą i czarnymi lokami 🙂 Nie pytaj, czemu 😉
Strzyga a ja dalej jestem pod wrażeniem! Popozuj mi kiedyś!  🙇
Thymos ojej, aż tak? 😀 To może poznaj mnie z kolegą  🤣
ikarina czarne loki to ja bym chciała 🙂
xxmalinaxx, może wysłałaś mi jakieś sygnały do mojej podświadomości 😁
Uuu, to daleko zawędrowały 😀  😁
xxmalinaxx, przez internet mi je wysłałaś 😉
Ikarina łaaaa! Ja jestem zakochana w sokołach. Ostatnio widziałam pana z takowym na ręku...na dworcu PKP.  😜

Dziękuję bardzo, faktycznie nie ma co ukrywać...jestem szczęśliwa bardziej niż kiedykolwiek, co maluje się transparentnie na mojej twarzy(jak zresztą wszystkie emocje  :hihi🙂. To jeszcze jedno ulubione:


Strzyga co za krasawica! Plus świetna stylizacja, dokładnie w moim guście.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 grudnia 2013 19:59
xxmalinaxx, ja foteczki zawsze i wszędzie 😀

feno, ten Twój facet to musi być mega pozytywny człowiek 😀
Sukienki to moja pasja, kolekcjonuję =)
kujka   new better life mode: on
29 grudnia 2013 20:03
feno, super jestescie i pasujecie do siebie na maksa!

whitemoon071, gdzie taka cieplosc?

Strzyga, weri najs 😉
We wrześniowym Egipcie 😉
Dziewczyny,jesteście wszystkie takie piękne i młode,że w ramach kontrastu,na przekór wszystkiemu wstawie zdjecia chyba jednej z najstarszych re-voltowiczek. A co- dojrzałym nie wolno?? 😉
Bea, gdzie to byłaś? 🙂 Bardzo fajne fotki. Ta Paryżowa również 🙂
A to ja okiem Ikariny 😁

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
Bea, masz nogi do samego nieba  💘
No właśnie z okazji urodzin/mam doła/ mąż zaprosił mnie do Paryża. sanna-dzięki 😡
Bea ale z ciebie laska! Też bym tak chciała wyglądać jak ty w tym wieku. :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się