Howrse gra :)

u mnie 39 kuponów poszło. może jeszcze jeden wydam, dla równego rachunku i żeby było szybciej 😉

edit. kupiłam i mam Opala  😅 ostatni raz tak mi się promocja udała jak były eliksiry i Kwarc. tym razem 3 boskie, dzikus, 3 kuce islandzkie, które sprzedałam jak były w miarę opłacalne, 5 element, 2 x OM, 3 upominki Hestii, 2 x Nyx, 3 wyzwania i 3 złote jabłka  😍
Potrzebny mi miejsce w ośrodku z lekcjami +58 dla źrebaczka.
Może mi ktoś wytłumaczyć obsługę konia Grani? Bo nie wiem za bardzo jak się nim zajmować, czy dać mu KF czy nie...
wstaw go na 30 dni do pensjonatu, jak "wyjdzie" to go zdychasz (ja zawsze wstawiam go jeszcze na 3 dni, żeby można było postarzyć, ale możesz dać okrycie hypnosa), potem wysyłasz do nieba i wskrzeszasz puszką pandory. i znowu na 30 dni itd 😉 i ja jeszcze upewniam się w biurze, że dostałam diamenty i kasę 😉
30-40 zestawów, ale szczęściary z was, ehhh ja mam od dawna pecha :/


kupiłam 59 zestaw bo uzbierało się 10 diamentów, a tam znowu prezent chochlika i 5 żywioł 🙂 już drugi 🙂

5 żywioł wymieniłam na 2 x objęcia, a objęcia na 4 kupony, więc mam 8 kuponów za 5 żywioły, wygrałam raz objęcia więc 2 kupony = 10 kuponów zwrotnych
2x zestaw nyks więc 6 kuponów
razem zwróciło się 16 kuponów

dodatkowo
3 razy waga temidy - będzie 18 RO 😀DDDD
upominek hestii
zestaw harmonii - wymieniam na klepsydry
4 zestawy hery -wymieniam na RO, więc 4 sztuki wpadną 🙂
wyzwanie tytanów
2 złote jabłka
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 grudnia 2013 19:49
Ma ktoś ośrodek z lekcjami co najmniej 58 eq? Dar musi zarejestrować źrebaka- najpóźniej w dwa dni zostanie wytrenowany  🙂
62 - mam Opala 🙂
Pilnie potrzebuję boksu z lekcjami za 60 eq. W tym samym dniu koń będzie wyrejestrowany.
carmelka   Extremly photogenic... potato
28 grudnia 2013 21:47
Może mi ktoś wytłumaczyć obsługę konia Grani? Bo nie wiem za bardzo jak się nim zajmować, czy dać mu KF czy nie...

A Grani przypadkiem nie ma KF od razu?
Nie
Ale po co Graniemu  KF? Przecież jego zadaniem jest umrzeć, wysyła się go do nieba, wskrzesza i za to ma się diamenty i kasę. Z KF będzie bezużyteczny. 
ja tak niswiadonie zmarnowalam 2 Grani
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
29 grudnia 2013 09:27
Jak tak "pacze" na wasze posty, to przemyśliwuję, skąd macie na KAŻDĄ promocje tyle kuponów?!?! Bo mi jakoś ciułanie nie idzie :/  ...

A i jak by ktoś chciał pokrycia Granim, to pisać  😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 grudnia 2013 09:40
Ubijanie koni 10 szt na każdy miesięcy - 10 kuponów.
sprzedaż źreboli lub wytrenowanych koni. 
wymiana przedmiotów na om, które można sprzedać za 2 kupony/szt
Miesięcznie można spokojnie wycisnąć około 20 - 30 kuponów.  Dodatkowo zdobywać diamenty.
Raz na jakiś czas zakup kuponów 1+2. 
😉
ubijanie 10+ koni na innych kontach, diamenty z boskich, sprzedaż koni, wymiana z com na pl 😉
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
29 grudnia 2013 13:14
Mam rozumieć, że konie do ubijania są po prostu codziennie oporządzane przez sitterów?
Ja nie moge nikogo znaleść 😵

Czy ktoś chce jeszcze jakąs prezentację, bannerka lub coś takiego za darmo? (tylko dla Revoltowiczów  🤣 )

o tutaj
http://nocna02.wix.com/perfectperfection
Właśnie kończę formularz, więc będzie łatwiej 🙄

edit : Ktoś należy to jakiejś prestiżowej hodowli? Bo chciałoby sie coś pohodować .A i szukam sittera!  👀
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 grudnia 2013 14:05
jakaś osóbka chce ode mnie kupić boszczaka:

ja: Księżyc, ale nie mniej niż 20 kuponów lub 18 + 300 tys eq.

jej odp: moge zaoferować 300 000 i konia z objęciami jabłkiem w ciązy itp.
lub sam kupon z klaczy  😂 🏇 😁 😜

taaa biegnę sprzedać.  🏇
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
29 grudnia 2013 14:07
jakaś osóbka chce ode mnie kupić boszczaka:

ja: Księżyc, ale nie mniej niż 20 kuponów lub 18 + 300 tys eq.

jej odp: moge zaoferować 300 000 i konia z objęciami jabłkiem w ciązy itp.
lub sam kupon z klaczy  😂 🏇 😁 😜

taaa biegnę sprzedać.  🏇


Też tak miałam
Howrsowa mogę być sitterem 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 grudnia 2013 15:10
sprzedałam go za 22 kupony i 100 tys eq, był nieopłacalny. nie wiem ile straciłam, ale co tam.  😁
Zamienię konia z 5-tym żywiołem z com na pl. (woda)
Mogę się zamienić na wszystkie żywioły oprócz wiatru, ewentualnie jakiś fajny koń z Złotym Jabłkiem.
Konto na com: krowasu
na pl: Olcia344
Mam prośbę- czy może mnie ktoś z Was przyjąć do grona znajomych? Potrzebuję do dokonań.  :kwiatek:
Jakby co, to mój nick brzmi: Magwis
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 grudnia 2013 17:37
Mistral- Wysłałam zaproszenie 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 grudnia 2013 17:38
zrobione :3
Dziękuję Wam bardzo 😉
Fajna gra!!!
P.S. Jestem 431misia431  🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
29 grudnia 2013 17:48
Info na temat Agata:

"Agat jest bardzo cennym koniem. Co 4 miesiące (życia konia, czyli co 4 dni - dopisek) zamiast rzepy może pojawić się diament, który zostanie dodany do Twoich zapasów. Możesz podbić jego umiejętności dzięki diamentom."

Taaa  Agatowi już podziękujemy. Może da..  😜
Znając moje szczęście to by mi dawał same rzepy  😁
PILNIE. potrzebny mi boks w ośrodku z lekcjami +58 equus.
dla źrebaka do wytrenowania .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się