In memoriam

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
09 grudnia 2013 20:53
Antony FRH  [']
O rety, ale dziewczyna miała prezent na święta 🙁 Wyrazy współczucia, śliczny koń
taka przykra informacja ! a trzymałam kciuki, żeby przezyl !! 🙁
Kinia16322, a co się stało? Bo w artykule nic nie napisali
Biedna Kasia [*]
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
29 grudnia 2013 21:03
Niestety... Biedna Kasia, biedny Chery.  😕
Również jestem bardzo ciekawa co się stało.Zajmowałam się trochę nim jak był jeszcze u pierwszego właściciela.Od początku był bardzo dobrze zapowiadającym się koniem.Jeżeli ktoś wie jaka była przyczyna odejścia a nie chce pisać na forum,poprosiłabym o pw.Kibicowałam mu od początku.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 grudnia 2013 21:53
Szkoda konia, bo to bardzo dobre zwierzę było. Mam nadzieję, że Kasia się trzyma jakoś.
A myślałam że limit złych wiadomości na ten rok wyczerpany.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 grudnia 2013 21:56
Mi najpierw wyskoczył na fejsie post Kasi, że dziś u niej stypa po śmierci Cherego i zaprasza...pomyślałam, że czarny humor...a potem pokazały się newsy i aż mi się zimno zrobiło.... 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
30 grudnia 2013 14:50
Wodan [*]
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 stycznia 2014 12:55
Wczoraj w wieku 30 lat odszedł koń legenda - holsztyński reproduktor Contender. Został poddany eutanazji.
[*]
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 stycznia 2014 17:12
sam jestem chory jak słyszę w telefonie kolka  🤔
Ogier Zagon xx - kilka dni temu też padł na kolkę.
Asumpt

02.08.1988 - 18.01.2014

charyzmatyczny, piękny, mój pierwszy nauczyciel przekroczył tęczowy most....
Lionheart westf.
Miał 12 lat, musiał zostać uśpiony po drugiej operacji kolki.
Pursat   Абсолют чистой крови
19 stycznia 2014 12:12
Rekreacyjna kobyłka Paradna wlkp 1990-2014

http://akhaltekes.blogspot.com/2014/01/paradna-1990-2014.html
Dava   kiss kiss bang bang
19 stycznia 2014 13:39
Paradna... 
Strasznie mi przykro  😕
jeździłam na niej zaraz po jej przyjściu do Michałowic. Nie była jeszcze wtedy końskim "aniołkiem". Na tej jeździe uratował mnie wytok 😉
Szkoda...Odchodzą legendy Starego Młyna...Starzejemy się 🙁
Meteoryt wlkp. 10.04.1992r.- 02.02.2014r.
nasz Mieciu  🙁
Kopyciak, co się stało? 🙁
Od lat miał problemy z prawą komorą serca, a dziś po prostu nie obudził się z popołudniowej drzemki  🙁
bardzo współczuje. trzymaj się.... .jakos  :przytul:
Od lat miał problemy z prawą komorą serca, a dziś po prostu nie obudził się z popołudniowej drzemki  🙁

Piękna śmierć, piękny wiek. Trzymaj się, to zawsze przykre  😕
Dziękuję bardzo za wsparcie  :kwiatek: Nie mogę jeszcze w to uwierzyć...
Kopyciak, Pursat, A+A... bardzo mi przykro... 🙁 Trzymajcie się ....
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 lutego 2014 08:35
Może to nie jest najlepsze miejsce bo człowiek ten zasłużył na swój własny wątek, ale napisze bo pewnie nie jedna osoba będzie tęsknić tak jak ja.
Wczoraj po południu odszedł wielki człowiek Marek Gajewski, trener, sędzia, inicjator założenia w polsce i promowania jazdy w damskim siodle a także producent wędzideł i jeden z najlepszych ludzi jakich w życiu spotkałam. Miałam wielkie szczęście ze był moim nauczycielem, zawsze można było na niego liczyć, służył pomocą, dobra radą i uśmiechem! Mało już takich ludzi, ogromna strata!
BASZNIA   mleczna i deserowa
03 lutego 2014 11:14
Kopyciakowi jeszcze raz-trzymajcie sie 🙁.

Zairka, ja tez jestem zdruzgotana smiercia Pana Marka. Wydawal sie niezniszczalny, a jego "Czesc, hej" za kazdym razem brzmialo tak samo mocno. Z wpisow w wielu miejscach widze, jakie rzesze ludzi, takze o grube dekady mlodszych, placze z zalu, ze nas opuscil.
Malo juz takich ludzi, zgadzam sie. Zal, zal, wielki zal.
BASZNIA, mało takich ludzi. Tak pozytywnych, tak radosnych na co dzień. On był zawsze uśmiechnięty, zawsze. I faktycznie, z tą swoją energią wydawał się niezniszczalny. Ja przed wczoraj stwierdziłam, że muszę zadzwonić do niego w pon. i zamówić wędzidło...Robił dla rudego konia takie niewymiarowe - i zawsze, zawsze jak go widziałam to pamiętał i pytał czy koń je lubi, czy mu odpowiada.
Bardzo smutno, bardzo żal 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się