Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

pewnie też w bergo 😀
no to nie trudno było zauważyć , pytam o inne .
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
29 grudnia 2013 19:34
[sup][/sup]Promocje na kaski są też w konik.com.pl  🙂 I tam też kupiłam 🙂

edit: uzupełniłam adres sklepu 😉
poprawny adres tego sklepu to konik.com.pl 🙂
Szukam jakiejś promocji na wędzidła, widział ktoś coś ?
Oczywiście wyprzedaż wędzideł w konik.com.pl
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 grudnia 2013 09:04
kiedy jest jakaś zimowa wyprzedaż eskadrona w equishopie ?


Naciau pewnie gdzies w lutym
A wyprzedaże termobutów to wie ktoś kiedy mogą być? 🙂
już się zaczynają- tylko że w różnych sklepach różne modele są z obniżonymi cenami

szukasz jakichś konkretnych ?
Dziewczyny, które otrzymały już bryczesy z Bergo - jak jakościowo z bryczesami Villa Horse?
Moona Ja otrzymałam 🙂 są mega wygodne do jazdy i świetnie trzymają w siodle 🙂 Materiał szybko się nie brudzi więc ogólnie są fajne 😀
Jak dla mnie to materiał spoko, nie łapie brudu i wydaje się to być ich jedynym plusem  😉 Są mało elastyczne i zwijają/nie układają się w kroku i na kolanach, a tego nie lubię po prostu  😉
Lej też taki sobie.
Jakość według mnie jest warta ceny po tej promocji w Bergo, ale nie wyjściowej  🥂
A jak wypada rozmiarówka?
Ktoś wie może o jakiś promocjach kaloszków?🙂
http://www.sklep-skoczek.pl/category/dla-konia-ochraniacze-kalosze-kalosze
tu są -15% na wszystko, nie tylko kalosze  🙂
Onyxx a skąd wiesz, że w tym sklepie -15% na wszystko? 👀
Losia, na głównej jest taka informacja

Zrób zakupy pomiędzy 5 a 31 grudnia a zwrócimy ci 15% ich wartości w postaci bonu do wykorzystania w styczniu 2014r.



777, uuu w okserze to bym sie bała mimo wszystko coś zamówić 😉


a co z okserem jest nie tak?
ja jak dotąd nie narzekałam
desire   Druhu nieoceniony...
31 grudnia 2013 07:35
777, wystarczy wejść w wątek "sklepy internetowe" i wpisać nazwę sklepu w wyszukiwarkę, miłej lektury 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
31 grudnia 2013 10:23
Również większych problemów z okserem nie miałam. Jak towar miał przyjść później (miesiąc-dwa), to do mnie dzwonili i o tym informowali.
Czy mogę tutaj wpisać adres użytkownika allegro, który ma różne fajne ciekawe rzeczy w dobrych cenach ze względu na wyprzedaż po likwidacji sklepu?
dawaj 🙂
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1157599

do jutra wieczorem ma wrzucić kosmetyki pielęgnacyjne i trochę innych jeszcze rzeczy. Cały czas coś dorzuca. Gdyby ktoś z Was mieszkał blisko mnie, mogę zakupić osobiście bez opłaty za przesyłkę i możemy się spotkać i przekazać-  Piotrków Trybunalski, Opoczno, bywam w Przysusze i Radomiu, mam możliwość dostarczenia do Gorlic, Warszawa na wiosnę (kwiecień/maj), podczas zawodów w Bogusławicach też na przykład.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 stycznia 2014 19:17
-15% z Hidalgo promocja nie obejmuje siodeł 🙂
Czy wie ktoś czy są gdzieś jakieś promocje na ogłowia lub popręgi skokowe?
Czy ma ktoś może kod rabatowy do sklepu dobry-kon i wie, że go nie wykorzysta? Byłabym wdzięczna  :kwiatek:
a może ktos widział promocje, gdzie taniej kupić buty dla koni? (szukam głównie easyboot glove ). mogą być sklepy zagraniczne, albo prywatne ogłoszenia (także o używanych) i siodło rajdowe (takie lekkie, sportowe)
(w bergo nie ma :P)
kasska  możesz dać linka do tego zestawu?  😀
W stacjonarnym Yard Equites wyprzedaż -20% na derki, termobuty i odzież zimową od 6 do 10 stycznia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się