Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Ona jest piękna <3 na Cavaliadzie ją oglądałam. Taka średnio gruba,ale myślę,że ciepła 🙂
To może jednak się skuszę. Teraz patrzę na puchówki z equishopu i ceny nie są znacznie wyższe jak FP... Trudny wybór 👀
Ta FP jest genialna,sama bym ją kupiła,gdybym wcześniej nie kupiła Horze.
Jak kupisz to się pochwal jak leży ^ ^
z tym,że na Cavaliadzie ona była za 650zł bodajże,bo chciałam  się skusić.
dodzilla, ciepła, ciepła  😀

Fufu, frak śliczny  💘
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 grudnia 2013 08:32
KLIK

Któraś z Was posiada taki frak? Polecacie czy raczej nie? Moja koleżanka bzdurała sobie ostatnio, że chce ten i tylko ten.  😵
Mile widziane byłby zdjęcia.  :kwiatek:
Znacie zagraniczne strony internetowe, na których można dostać fraki animo ?  :kwiatek:
Sama ostatnio szukam tak do 500zł fraczka, względnie anatomicznego - uwydatniającego sylwetkę, najlepiej z przedłużaną wersją rękawów, talii, koniecznie ciemno-granatowego.
To tak apropo postu malinowaa - cena przystępna i OBŁĘDNY krój 😉 Ale... Zdobienia tego fraczka z przodu i z tyłu i te ocieplenia wystające z rękawa...  No na zawody bym tego już nie mogła wziąć 😀 No ale każdy ma Swój styl 😉

Tak czy siak: nie jestem na bieżąco we fraczkach jakby ktoś kojarzył jakąś firmę, która robi takie z mojego opisu i cenowo przystępne to byłabym wdzięczna za info 😀
(po cichu tez liczę, że może ktoś z RV jakąś używkę będzie miał może się załapie :P)
Wychodzi na to  że  to takie ocieplenie 🙂 , można to wypiąć , kiedy się chce . Mi tam się baaaardzo podoba.
Znalazłam taki opis ,, Bardzo ciekawą marynarkę konkursową znaleźliśmy w ofercie włoskiej firmy Fixdesign. Posiada ciekawe wstawki w rozcięciach z tyłu, ozdobny haft na kieszonce i przede wszystkim odpinaną podszewkę wykończoną w stylu swetera. Dostępna jest w kolorze czarnym i granatowym w rozmiarach od XXS do XL. Fixdesign "
Ciekawe jak rozmiarówka  🤔  . Znalazłam jeszcze inne fajne modele 🙂.
http://fixdesignhorses.it/home.php

Edit . Znalazłam też tabelke wymiarów , jakby ktoś potrzebował 😉 http://shop.fixdesignhorses.it/product.php?id_product=12
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 grudnia 2013 16:46
figaro2046, jesteś wielka, tyle się naszukałam tej firmy i znaleźć nie mogłam. Podobają mi się ich rzeczy, no powiedzcie, kto by nie chciał bryczesów z silikonowymi serduszkami jako lej?  😁

Dla zainteresowanych powyższy frak jest również w wersji czarnej i faktycznie to ocieplenie jest odpinane. 🙂 Gdzieś mi mignęła jeszcze na ich stronie wersja bez kołnierza, ale teraz nie mogę znaleźć. W sumie to może zastanowiłabym się nad kupnem, gdybym właśnie nie kupiła innego fraka, ale może koleżanka będzie z zakupu zadowolona.
Ta z motylkiem przecudowna  😍 😍 😍
Ach... tylko ceny za duże :P Niestety na razie pozostaje mi czatować na jakieś używki innych firm 🙂
PILNIE!

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
o moja fotka i moja podłoga
Naprawde? 😀
Zdjęcie znalezione w google  👀
A derka może na sprzedaż? Bo jak tak to ja chętna  😍
Wracając do kurtki ES Carlotta. Rozmiar S jest rozmiarem S. Kolor fioletowy jest śliczny (po raz kolejny stwierdzam, że fotki na stronie ooteman mają przekłamane kolory), nasycony, czego oczywiście na zdjęciach nie widać. Kutka wykonana z dbałością o detale, ma takie błyszczące elementy koło zamków i na ściągaczach. Bardzo się cieszę, że udało mi się ją kupić  na promocji 😉 Tylko nie wiem, czy ją do stajni zabiorę, bo jest za ładna.



Dlaczego zostałam ostrzeżona? ...
ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 grudnia 2013 12:30
Ogłoszenie w niewłaściwym miejscu.
Aa ok, dziękuje, jak pisałam jestem nowa i trochę nie ogarniam :/
anai, zła kobieto...
Dobrze, że czerwonej nie wstawiłaś, bo dalej jestem nią zachwycona 😉
Gdzie kupiłaś na promocji?
Moona, poszedł pw. Czerwonej w promocji nie było, inaczej wzięłabym ją zamiast fioletu 😉
anai, uważaj na mankiety rękawów. Wydaje mi się, że są z takiego samego materiału, jak w Marissie (takiego dość rozciągliwego) - robię w tej kurtce wszystko przy koniach i trochę się ten materiał skulkował (jak na to, kiedy ją kupiłam, to nawet "trochę bardzo", w zasadzie już po kilku razach w stajni było widać zmechacenia). 🤔 Po miesiącu użytkowania kurtka nadal wygląda jak nowa, a te mankiety psują całe nabożeństwo...
Moona, czerwona jest przepiękna, potwierdzam. 😉
Miałąm już nie kupować kolejnych kurtek po zakupie pomarańczowej Pikeur, ale jak zobaczyłam czerwoną ES Carlottę na wieszaku w sklepie to niestety, portfel ponownie ucierpiał. 😉
Klami, wiem, ja ją nawet mierzyłam, i pasowała, i w sumie jedyne co byłam w stanie powiedzieć to "trzeba jej przyznać, że jest ładna"...  Tylko 600zł piechotą nie chodzi, a miałam możliwość wzięcia kurtki Euro-stara z poprzedniej kolekcji za 300zł, więc wybór był dość oczywisty, choć mimo to trudny  😉

sumire, nie masz możliwości pożyczenia od kogoś golarki do ubrań? To zupełnie załatwia sprawę.
Nie lubię używać golarki do drobnych rzeczy, bo łatwo je uszkodzić, ale ostatnio udało mi się odnowić okropnie zmechacone rękawiczki Euro-stara  🙂
Moona, mam w domu, tylko denerwujące jest, że one się skulkowały tak szybko. 😉 Skoro już tak dbają o jakość wykonania, to spodziewałabym się, że dotyczy to wszystkich elementów. Zwłaszcza, że mankiet ma biały pasek (no dobra, najdalej po drugim czyszczeniu robi się szary :icon_rolleyes🙂 i... no po prostu to jest nieestetyczne, widać te zmechacenia. A obawiam się, że ogolę i po kolejnych dwóch wizytach w stajni będzie to samo.
Co nie zmienia faktu, że niezmiennie jestem w tej kurtce zakochana. 😉
Dziewczyny,
znacie jakieś sztyblety+sztylpy w kolorze brązu-mahoniu-cognac-coś w tym guście?
juliadna ma oficerki w tym odcieniu - załączam zdjęcie juliadny 🙂 Dzięki za inspiracje.
Dobrej firmy takiej mocniejszej 🙂
mils   ig: milen.ju
01 stycznia 2014 21:50
Dziewczyny, wiecie może czy jest jeszcze gdzieś do dostania/ściągnięcia granatowy frak Nenita Pikeura? 👀 Lub czy jakaś inna dobra firma ma jakieś fajne fraki w podobnym kolorze? Podoba mi się też np. Pikeur Shannon, ale granatowych nie ma niestety.
mils, jeśli może być w normalnej niezniżkowej cenie to pytaj w warszawskim Mustangu. Ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli tylko coś fizycznie na jakimś magazynie istnieje to oni to sprawnie ściągną do PL.
Hell nie ma nic w tym kolorze. Hippica miała przez chwilę zbliżony, chociaż ciemniejszy. Teraz mają nowe skóry i są już całkiem czekoladowe. Z tańszych oficerek w tym kolorze polecam Verona HKM-u-o trwałości się nie wypowiem, bo muszą do lipca poleżeć, a zdążyłam przejeździć ledwie dwa miesiące-ale te wspominam bardzo dobrze. Zwłaszcza, że to moje pierwsze oficerki-wcześniej zawsze mi coś nie pasowało.
mils   ig: milen.ju
09 stycznia 2014 21:41
Jeśli wierzyć tej stronie... Pikeur 2014
bryczesy straszne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się