paznokcie, żele, tipsy

Mi hybrydy zniszczyły bardzo płytkę, a szkoda, bo nieodpryskujący lakier mi bardzo pasował 😉
In.   tęczowy kucyk <3
30 grudnia 2013 20:26
Głupie pytanie... Czy mając żele nadal mogę używać odżywek do skórek i oliwy na ręce? Nie wpłynie to na "przyczepność" żelu? Nie zacznie się odklejać?
Mi hybrydy zniszczyły bardzo płytkę, a szkoda, bo nieodpryskujący lakier mi bardzo pasował 😉


A co sie stało z Twoja płytka?
Nie głupie pytanie. Możesz normalnie używać oliwki, odżywki do skórek. Przy tipsach najważniejsza jest beztłuszczowa higiena podczas zakładania i korekty 😉

Mnie tipsy bardzo zniszczyły paznokcie, wiec o hybrydach nawet nie myślę.
Tzn. to nie jest tak, że tipsy czy hybrydy same w sobie niszczą,  paznokcie niszczą sie podczas ściągania czyli piłowania, miałam cienkie jak papier  🙁
Azbuka tylko, ze hybryd nie pilujesz tylko ściągasz acetonem. Dlatego łudzę sie, ze nie niszczą😉 aczkolwiek wlasnie tez mam aktualnie cieniutkie po piłowaniu przez durana kosmetyczke:/
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 grudnia 2013 20:56
ja tez nie piłuje, przykładam wacik z acetonem na ok. 10 min. i wszystko ładnie samo odchodzi z paznokcie. Sama nakładam więc i matowię delikatnie żeby płytki nie zetrzeć bardzo, kosmetyczce na tym nie zależy dla niej ważne jest żeby lakier długo trzymał sie paznokcia. Puki co jestem zadowolona z wytrzymałości i sposobu nakładania i zdejmowania.
In.   tęczowy kucyk <3
30 grudnia 2013 21:23
Azbuka, dzięki!

Mi kosmetyczka powiedziała tak - żele są lepsze niż hybrydy (lepsze w sensie dla płytki), bo żeli się tak często nie ściąga, a przy hybrydach ściągasz cały czas i za każdym razem trzeba przed założeniem zmatowić paznokcie, więc po kilku tygodniach paznokcie są cienkie jak papier.

W Superpharm promocja na lakiery Essie. Z 35zł na 20zł.


nie wiesz do kiedy?
Ważna do 2 stycznia.
In., po 1 wcale nie trzeba matowić paznokcia przy hybrydzie - na pewno nie przy spn i opi czyli dwóch najlepszych IMO systemach.
Po 2 - ściąganie polega na odmoczeniu acetonem, a nie jak przy żelu spiłowaniu (czasem tylko top niektórych firm się lekko spiłowuje - ale nie docierasz do paznokcia)

Ja sobie "załatwiłam" paznokcie na kilka tygodni słabszą bazą, która nie trzymała mi się paznokcia i schodziła jak "plasterek" razem z wierzchnią warstwą płytki (cieniutką). Po 2 czy 3 razach miałam cieniutkie paznokcie...
Ale zmieniłam bazę i już powinno nie być problemów 😉
Seksta   brumby drover !
31 grudnia 2013 00:17
A w TK Maxx zakupilam 3 szt essie za 45 zl😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 grudnia 2013 08:04
Ja mam już drugi raz i gorąco polecam robienie paznokci shellac'iem trzyma się świetnie-i tak podobno na większości paznokcie-nie ma odprysków ani nic jedyne co to odrost co jest naturalne. Najpierw miałąm na krótszych paznokciach i było fajnie, ale bez szału, wczoraj robiłam drugi raz i są fenomenalne takie dłuższe w fiolecie z odrobina brokatu. Do tego kondycja paznokci się poprawiła i kształt, bo jednak po uformowaniu zostały utwardzone i forma została zachowana przez to teraz już wyglądają naprawdę fajnie. Metoda nie droga, więc można sobie pozwolić. Ja mam drugi raz, a czuje, że będę robiłą regularnie 🙂
a ja z trochę innej beczki, czym różnią się lakiery, odżywki itd. Sally Hansen z ''normalnej'' drogerii za ok 20-40 zł od tych z Allegro za 9- 20 ? Bo nawet z przesyłką jest różnica ?  :kwiatek:
Mimibell te z allegro to albo podróbki, albo ściągnięte ze stanów.
W stanach są dość tanie i czesto jeszcze są w rożnych promocjach.
[quote author=Bay link=topic=11436.msg1964714#msg1964714 date=1388434285]
Mi hybrydy zniszczyły bardzo płytkę, a szkoda, bo nieodpryskujący lakier mi bardzo pasował 😉


A co sie stało z Twoja płytka?
[/quote]

Przede wszystkim wygladała tak, jakby ktoś mi te hybrydy po prostu zerwał, wizualnie bardzo zniszczona. Oprócz tego straciły na grubości, zaczęły sie łamać. Płytka była brzydka cały czas, mimo kremów, olejków. Czy to była wina kosmetyczki (źle ściągnięte?)- moze. W kazdym razie nieprędko powtórzę to doświadczenie 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 grudnia 2013 10:47
W sklepie z lakierami jestem niczym dziecko w sklepie z zabawkami.
Moje dzisiejsze nabytki. Na razie naniosłam je na wzorniki i wiem jedno: wszystkie kolory są cudne  💘

Od lewej: Minnie Style, A Definite Moust Have, Innie Minnie Mightie Bow, Chick From Ears To Tail, Magazine Cover Mouse (cała 5 z kolekcji Couture de Minnie), Polka.com, I Saw... U Saw... We Saw... Warsaw (oba z kolekcji Euro Centrale), Berlin There Done That (Germany Collection), Alpine Snow i na końcu Lights Of Emerald City (kolekcja Oz The Great and Powerful)  💘

Czuję się jakby znowu była gwiazka.
Jak nie miała żelowych paznokci to z lakierami miałam to samo... Teraz tak mam z cieniami do oczu..
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
31 grudnia 2013 11:00
Ja za bardzo lubię kupować lakiery, żeby zakładać hybrydy 😉

Teraz OPI wypuszcza kolejną kolekcję - Gwen Stefani. Znowu będę musiała zgarnąć wszystko  😁
http://www.thepolishaholic.com/2013/12/OPI-Gwen-Stefani-Collection-Swatches-Review.html
czarny z drobinkami i złoty piękne!  💘
In.   tęczowy kucyk <3
31 grudnia 2013 12:39
Hybrydy się robi z normalnymi lakierami?
In. Nie. Do hybryd używa sie lakierów hybrydowych😉 w wyglądzie i metodzie nakładania nie różnią sie od normalnych ale po włożeniu ręki pod lampę utwardzaja sie na paznokciach jak żel.

A i nie rozumiem czemu kosmetyczka powiedziała Ci ze żele sie zdejmuje rzadziej? Przecież i pod hybryda i pod żelem paznokcie rosną tak samo szybko.
Uzupełniasz jakoś sam odrost w zelach tak żeby nie zdejmować całości jak jest odrost?

Ja miałam kiedyś kilka razy żel i jak szlam po kilku tyg jak odorosły to zawsze miałam spilowywana całość.
ash   Sukces jest koloru blond....
31 grudnia 2013 13:21
Julita, mam żele od 6 lat i nigdy przy uzupełnieniu nie miałam spiłowanej całej płytki. Frezarką spiłowana zostaje część przy brzegu odrostu. Dlatego nazywa się to uzupełnienie i kosztuje jak uzupełnienie a nie jak założenie żelu.

Oooo no to fajnie! Widocznie ja jakoś zle trafiłam. Ale moje żele po tych 3 tygodniach nie wyglądały ładnie i samo uzupełnienie by im nie pomogło bo na końcach były popękane:/ ale ja mam pecha do kosmetyczk wyjątkowego:/
In.   tęczowy kucyk <3
31 grudnia 2013 14:40
Julita, ja w sobote bylam pierwszy raz w zyciu u kosmetyczki z paznokciami 😉
Julita bardzo dziękuję  :kwiatek: a czy jest coś co może wskazywac czy podróba czy sprowadzony ?
kujka   new better life mode: on
02 stycznia 2014 19:42
😜 Pierwszy raz uzylam Seche Vite i... WOW! Kocham go i juz niczego innego nie będę używać jako wysuszacza!
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 stycznia 2014 08:21
Mam taki magnetyczny zwykły (nie nadający się do hybrydy) i maluje się normalnie, jak zwykłym lakierem. Są takie blaszki do robienia wzorków na takim lakierze.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 stycznia 2014 08:26
ale pisze na nich lakier hybrydowy  🙄 , czas utwardzania  około 1 minty w urządzeniu z lampą LED i około 3 minuty w urządzeniu z lampą UV
Napisałam jak się maluje zwykłym magnetycznym. A to chyba się podobnie maluje hybrydą jak zwykłym lakierem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się