Końska rewia mody cz. VII (2013)

W tym roku wyprzedaż w Equishopie zaczęła się 22 stycznia - sprawdziłam na datę złożenia zamówienia, a pamiętam że weszłam wtedy na re-voltę, ktoś napisał że ruszyła wyprzedaż i od razu na stronę Equi i z telefonu robiłam zamówienie 😀 I dobrze bo jak wróciłam do domu to już połowy rzeczy nie było 🙂
wątek zamknięty
Bacik90 ale czad z tym siodłem i strzemionami! 😍
wątek zamknięty
Potrzebuje porady 😉

Dla takiej siwki:



Ktory z tych jarpolow?😉
wątek zamknięty
Stawiałabym na środkowy, ewentualnie fiolet. Ostatni kompletnie mi nie leży 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 grudnia 2013 07:03
Bacik90 ale czad z tym siodłem i strzemionami! 😍

a tak!  super jest!

faith fioletowy ! nic innego! pod szaliczek będzie Ci pasować 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2013 08:10
Bacik, bardzo ładnie, ta lamówka fajnie kontrastuje 🙂

faith, ja bym stawiała na fiolet, te inne mi już nie pasują 🙂 Ale może rozważyłabyś jeszcze pistację albo kobalt?
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
31 grudnia 2013 08:59
bacik90 cudo ten czaprak wszystko takie dopasowane  💘 dla mnie to hit sezonu bo kocham tę kolekcje  😍
wątek zamknięty
Kaskada w FP Topaz. Na siodło nie patrzcie, stajenne  😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Wodze czarne psują efekt - ale zapomniałam ich w domu gdy brałam brązowe ogłowie..  hehe.
A pod spodem jeszcze wrzucam zdjęcia czapraka z euro-stara kolekcja sportive ebony ? to jest czaprak którego nigdy nie sprzedam, bardzo go lubię 🙂 Niestety lepszego ujęcia nie mam 🙁
oraz w kantarze skórzanym hv polo 🙂
faith  ja się ciesze że nie mam Siwej bo chyba bym żadnego czapraka nie sprzedała - we wszystkich kolorach jej będzie ładnie 😀
wątek zamknięty
edit pomyłka
wątek zamknięty
Bacik90 w obydwu czaprakach super, ale zdecydowanie lepiej w eskadronie.  🙂
Faith z tych 3 to stanowczo fiolet.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Bacik90 jak wypada rozmiarowo ten kantar hv polo? Przymierzam się do kupna ale moje konisko raz ma cob za mały a raz full za duży i nie wiem w jaki rozmiar celować...No i czy warto w ogóle??😀😀
wątek zamknięty
redhorse wypada bardzo duży. Moja klacz nosi pomiędzy cob a full i ten kantar mam w rozmiarze COB i jest  za duży w sumie.. 🙂 więc polecam COB 🙂
wątek zamknięty
Bacik90 pięknie w tym kantarze!!  😲 gdzie mozna nabyć takie cudo?
wątek zamknięty
alnama na febro można taki dostać, już nawet wyszedł nowszy model, nie wiem czy nie ładniejszy od tego 🙂
tutaj link :
http://myfebro.pl/tag/hv-polo/
wątek zamknięty
Dzieki dziewczyny! chyba faktycznie wezme fiolet 😀 i derke do kompletu😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 grudnia 2013 16:36
Dziewczyny, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia szmatkowych marzeń i kolekcji, które się nie podobają (i w ten sposób oszczędzą wasze portfele) 😁 Niech wam się wiedzie 🙂
wątek zamknięty
hallo kochani,

od jakiegos czasu czytam Wasze forum i ogladam wspaniale fotki, dlatego wpadlam na pomysl, zeby was o cos poprosic.
Pochodze z Niemiec i w 2010 roku powolalam do zycia strone internetowa o konich i trendach, zeby zebrac i stworzyc centralny zbior fotek koni w roznych kolekcjach. Ta strona stopniowo sie powieksza i planowana jest na tlumaczenie w roznych jezykach. Trendy z koniami sa znane poza granicami NIemiec i chcialabym je rozszerzac i rozwijac dalej, w pierwszej linii poprzez zbior obrazow.
Dlatego chcialabym zapytac, czy znajda sie chetni zainteresowani nasza strona (to jest wspolny projekt wszystkich, ktorzy zamieszczaja swoje fotki), aby wspierac strone i mnie w programowaniu i zamieszczaniu fotek.

Kazda fotka otrzyma wlasne logo ze strony oraz ochrone praw autorskich.

Kazdy fotograf i wlasciciel konia bedzie na zyczenie wymieniony i oczywiscie prawa wlasnosci fotki zostana zachowane.
Jesli jestescie zainteresowani strona i projektem, i byc czescia trendow koni, bede wdzieczna za kontakt ze mna poprzez email: kontakt@pferdetrends.com (czekam na fotki w formacie poziomym minimum 640 x 480 pixeli i format pionowy 480 x 640 pixeli) . Poniewaz zupelnie nie znam jezyka polskiego i ta prosba jest tlumaczona po przyjacielsku,
prosze was piszcie po angielsku lub niemiecku.

Prosze o podawanie marki produktów, jaki producent itp. Takze fotki oglowia, uzdy sa mile widziane na stronie.
Duze ale i male marki artykulow jezdzieckich znajda miejsce na naszej stronie.

Warto zobaczyc
serdeczne pozdrowienia 

-> www.pferdetrends.com
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2014 08:36
faith, tylko fiolet, będzie prze-szał!  😀

A mi... znów niebieskiego/błękitnego się chce teraz...  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2014 10:27
Dziewczyny, przenieście się do nowego watku: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93531.0.html

Ten zgłoszę do zamknięcia 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.