Teamspeak3 Re-Volta

Co wy na to aby stworzyć taki voltowy teamspeak,oczywiście ja nie mogę tego zrobić,bo nie umiem  🤔 ale może byłby ktoś chętny  🙂
zuzia639639, a co to?
zuzia639639, a co to?

Ja doczytałam. Moglibyśmy gadać nagębnie. Aż mnie ciarki przeszły jak sobie to wyobraziłam.  👀
Ale nie jestem na NIE.
to jest coś takiego jak skype,ale może tam być baaardzo dużo osób,są tak zwane "pokoje" np. ktoś zamawia jesden pokój(będzie to już tej osoby pokój) i nazwie go np.(w moim przypadku) pokój zuzi .Coś w tym stylu.Można tam rozmawiać i pisać  🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 stycznia 2014 14:26
A po co?
Ja się w takie coś nie bawię. Założę się, że tego typu "impreza" wyciąga bardzo dużo informacji od użytkowników
A po co?

No właśnie Ikarina  napisała po co.
A ja już widzę taki pokój- na drzwiach napis np. Naturalsi.  😎
I Klasyk tam ... puk...puk... hihihi
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 stycznia 2014 14:31
Teamspeak jest wygodny tylko do gier, kiedy trzeba się szybko porozumieć i jeśli w pokoju jest nie więcej niż 5 osób, inaczej tworzy się niesamowity chaos. Poza tym, słowo pisane zostaje i można z niego czerpać, słowo mówione trwa tylko chwilę (nie ma historii rozmów na TSie), wtedy dyskusja toczy się jedynie w czasie rzeczywistym, więc nie każdy będzie się mógł udzielać. Założę się, że nikomu nie będzie się chciało opowiadać całej dyskusji komuś, kto dopiero do niej dołączył.

zuziu-z-masą-cyfr, poczytaj sobie regulamin i przynajmniej kilka wątków na re-volcie, ze zrozumieniem jeśli łaska... Chcesz, to sobie zakładaj teamspeaki, wrzuć tu info i kto będzie chciał, ten sobie będzie korzystał...
A po co?

żeby porozmawiać  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 stycznia 2014 14:32
To co my tu robimy, jak nie rozmawiamy?  👀
zuzia639639, ci, co chcą sobie ze sobą porozmawiac F2F, robią to przez skype, proste.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 stycznia 2014 14:34
Facella, ale forma pisana męcząca jest hihi 😉
i do tego krzyczą, jak ktoś zrobi jakiś błąd ort
Averis   Czarny charakter
01 stycznia 2014 14:38
Dziewczęta, nie przesadzajcie już. Temat równie potrzebny i z sensem, jak te o składzie obiadu i podobne . Zapytała i tyle. Pomysł średni, ale otrzyjcie  jad 😉
Nie, no, temat potrzebny, przynajmniej dowiedzieliśmy się, co to teamspeak 😉 Ale niestety, u nas się nie przyjmie 🙁
Averis   Czarny charakter
01 stycznia 2014 14:41
ikarina, też nie wiedziałam. Zastanawia mnie tylko, czy niektóre voltowe harpie w wersji mówionej też byłyby takie harde. Bo na żywo często takie rącze nie są  😉
Ja też nie widzę nic złego w pomyśle ani w pytaniu. A to by było z obrazem? To by dopiero było ciekawe. 
zuziu-z-masą-cyfr, poczytaj sobie regulamin i przynajmniej kilka wątków na re-volcie, ze zrozumieniem jeśli łaska... Chcesz, to sobie zakładaj teamspeaki, wrzuć tu info i kto będzie chciał, ten sobie będzie korzystał...


A co ma regulamin i inne wątki do tego tematu?
Wyjaśnij "jeśli łaska".
Averis   Czarny charakter
01 stycznia 2014 14:44
Tania, naprawdę chciałabym to zobaczyć (dosłownie) 😀.

A temat zgodny z regulaminem. W dobrym dziale i z jasnym tytułem.
Tania, naprawdę chciałabym to zobaczyć (dosłownie) 😀.

No ja też.
Pewnie tak, jak konferencja w skype
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 stycznia 2014 14:46
Tania, TS nie ma obrazu, tylko gadanie i słuchanie.

Dworcika, dziewczę się zupełnie na re-volcie nie odnajduje, już się popisała w kilku wątkach nieznajomością regulaminu, co zupełnie nie przeszkadza jej w założeniu dość bzdurnego dla tego forum tematu. Gdyby choć trochę poczytała, to zastanowiłaby się kilka razy przed jego założeniem.
Facella, ale co przeszkadza, żeby założyła temat o nowince technicznej? Zrobiła błąd w jednym temacie, ale to nie upoważnia do szydzenia z niej, kiedy zrobiła coś w porządku (bo napisała grzecznie i krótko... i nie prosi o darmowe prezenty w przeciwienstwie do kilku nowych użytkowników)
Mnie się skojarzyło jakoś tak:
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 stycznia 2014 14:53
Nie szydzę. Tylko obawiam się, że zaraz zaroi się tu od podobnych dziewcząt, które wpadną, napiszą swoje z kosmosu i wypadną. PS: Teamspeak nie jest żadną nowością, istnieje już od dawna, do technicznej nowinki już bym go nie zaliczała  😉 A to, że nie wszyscy wiedzieli o jego istnieniu - no cóż, powstał dla graczy, nie po to, by tworzyć tam forum mówione.
Tania, nie nie, to Skype. TeamSpeak nie ma obrazu.
to jeśli chcecie mogę potem nad tym ts3 posiedzieć  🙂
nie wiem o co chodzi,nie łamię regulaminu  😉
Facella, mamy wątek o Howrse, ebayu i allegro - dlaczego nie może byc miejsca teamspeaku?

Tania, podejrzewam, że gdyby z RV to wypaliło, to by były jeszcze większe jaja
Ikarina- właśnie tak. Wyobrażam sobie taką dyskusję typu "z popcornem".  😉 Nocną.
Facella- ja korzystam ze Skype, dziękuję za tłumaczenia, ale ja już kiedyś widziałam komputer, to wiem.
Tania-  😁
zuzia639639, jednak przeczytaj ten regulamin, znowu masz powód, aby dostac ostrzeżenie (nie piszemy postów składających się z samych emotikon)

EDIT - nie, to jednak zły pomysł, jakby same revoltowe "stare pierniki" się zebrały, to bym nigdy od kompa nie odeszła  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się