Teamspeak3 Re-Volta

ok przeczytam,więcej się to nie powtórzy  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
01 stycznia 2014 15:09
Ale do takiego TSa musiałoby być ograniczenie wiekowe i stażowe 😁
Lov, właśnie nie, nudno by wtedy było 😁
Nie! Nie może być timszpik. Bo jąkający się będzie dyskryminowany a taki z ciężką anginą wykluczony. Pomysł odpada.
Gdyby było z obrazem (Facella-wiem, wiem, że nie jest) to by na migi można było.
no to co za problem, robimy skype-konferencję i jest git 🙂
Pomysł ciekawy, ale wątpię żeby się przyjął. Chociaż powiem wam, że gdyby coś takiego istniało, to ja bym z ciekawości weszła. Jest wiele osób z którymi bym bardzo chętnie porozmawiała.
Kiedyś na pewno będzie można i widzieć i słyszeć dużą grupę bez przeszkód. Całkiem niedawno zakładałam wątek z nieśmiałym pytaniem czy ktoś korzysta z FB. A teraz, proszę. Aż tytuł wątku dziwnie brzmi.
Mnie nadal działa na wyobraźnię ta wersja z obrazem (Facella, wiem, wiem, że w timszpiku nie ma  😉 )
Na przykład odchudzający się mogliby pokazać co im stęchło, włosomaniaczki co im wyleniało czy urosło. A chorzy... oj to już całkiem by mogli np. gardło okazać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 stycznia 2014 15:18
Kiedyś był chyba re-voltowy czat, ale umarł 🙁
Pamiętam, że coś takiego było. Nigdy jednak nie dało mi się na coś takiego załapac
Tania - aż wyobraziłam sobie, jak każdy wątek ma wersję mówioną z obrazem xD Pierwsze co mi do głowy przyszło - Kącik pomocy medycznej  😁
Badanie przez internet i pokazywanie różnych zmian chorobowych  😂
Ja sobie wyobrażam pokój "nastoletni naturalsi", do którego wejdzie wrotki i ElaPe 😁
ten czat to na starej volcie chyba był, re-volta już tego raczej nie uświadczyła  😉
buyaka, uświadczyła 🙂 Jeszcze jakieś 2 lata temu tam odbywał się forumowy sylwester 🙂
Pomysł z  teamspeakiem chyba nie jest zbyt trafiony...
Po pierwsze za dużo tu ludzi na forum (może nie każdy chce gadać z każdym  :hihi🙂
Po drugie koszta, kanały na  teamspeaku nie są darmowe (chyba że ktoś ma zaprzyjaźnionego admina, który udostępni cały kanał)
wooo, Dworcik, no to mnie nieźle zaskoczyłaś!
Nie byłam świadoma takich rewelacji!
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 stycznia 2014 18:52
Pomysł ciekawy, ale wątpię żeby się przyjął. Chociaż powiem wam, że gdyby coś takiego istniało, to ja bym z ciekawości weszła. Jest wiele osób z którymi bym bardzo chętnie porozmawiała.


Ogólnie sama idea nie jest zła. Ale w przypadku forum, na którym jest tak dużo osób, musiałby być jakiś moderator tych wypwiedzi, ktoś, kto by pilnował porządku.

Też pamiętam czat na volcie. W ogole możliwość nawiązywania połączeń za free jak w skype przez forum z wybranymi użytkownikami, robienie konferencji - to by mi się podobało. Sam czat też byłby fajny.
No i też musiałyby byc jakieś limity, np 5 osób. Nie wyobrażam sobie próbowac się przedrzec przez rozmowę stu osób jednocześnie
Dziewczyny, na każdym kanale można pozakładać "pokoje", nie muszą wszyscy siedzieć na jednym. Poza tym zawsze jest moderator z odpowiednimi uprawnieniami do pilnowania porządku. Ale tak jak pisała, kto bedzie fundował opłacenie Teamspeaka?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 stycznia 2014 18:59
To chyba już lepiej się na Skypie zgadywać 😉 Bo bezpłatnie
Dokładnie, zawsze można się umówic 😉
fajnieby było gdyby był taki czat jak napisała Opolanka  🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 stycznia 2014 21:11
Jest jeszcze tinychat i on jest z obrazem 🙂
kastorkowa też można  🙂
był już czat re-volty, niestety już dawno zapomniany
mogli by go "odnowić"  🙁
wrzesień 2010 ,dawno ot było  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się