Konie zimnokrwiste i pogrubiane

(przepraszam, może to niemądre pytanie, ale...)
czy te konisie są tak samo delikatne w pysku i wrażliwe na pomoce...???
to raczej zależy od osobnika, tak samo jak i u "chudych"
OK. czyli czeka mnie wycieczka  🙂  🏇
wizjoanna, o kurcze ale cudowna !
Borys plus dwa lekkie siwulce do kontrastu :P



Tu jest jeszcze jedno zdjęcie cudownej Ławry 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Łamanie regulaminu mimo próśb i ostrzeżeń. Tym razem za duże zdjęcia.
zuzia639639, to skoro znasz Ławrę  🤣 napisz mi proszę, jaka jest w pysku i jak reaguje na łydkę?
PROSZĘ!!!
ok,ok nie ma sprawy  😉 jest delikatna w pysku (na tym filmiku ja na niej jeździłam),z łatwością się robi wolty i td. Na łydkę reaguje szybko,nie ma czegoś takiego,że przykładam jej łydki a ona np. stoi lub nadal idzie stempem . Jest bardzo sympatyczną,odważną i spokojną klaczą  🙂 Zawsze lubiłam na niej jeździć,POLECAM  🏇 😀 Na zdjęciu jest jej mama(Łatka) i siostra (Łyna)  😀
any, jaki fajny kontrast, piękne wszystkie trzy 😀
wzjoanna, pochwal się koniecznie, jeśli jakiś pomysł się "zrodzi" co do klaczki 😉
Nosze sie z zamiarem kupna pogrubionego konia do rekreacji dla siebie.  Znacie moze kogos,kto chce sprzedac takiego konika?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
01 stycznia 2014 13:18
Andaluzja powiem ci szczerze, że warto zamieścić ogłoszenie KUPIĘ KONIA i zwyczajnie jeździć po okolicach i pytać. Ja rok temu szukałam po ogłoszeniach i naprawdę nie było dużego wyboru a w rzeczywistości w każdej wiosce znajdziesz lepszego lub gorszego zimnioczka, zależy jakiego szukasz. Ja szukałam młodego konia, napisałam ogłoszenie KUPIĘ i po dwóch dniach miałam konia w domu.  😜
Igon z dzisiaj 🙂
Mazia   wolność przede wszystkim
01 stycznia 2014 13:37
piękne zdjęcia ogiera
Mazia dziekujemy  :kwiatek:
.
uszatkowa   Insta: kingaielif
01 stycznia 2014 14:33
bezunia82 wow ale ma potężną szyję!
Glanek my zapraszamy 🙂

Uszatkowa no ma ten kark aż nie normalny 🙂

Takie jeszcze fotki mam.
bezunia82 Jaki on śliczny  😍 I ma taki poczciwy wyraz pyska  🙂
bezunia82, bardzo urokliwy zwierz, aż miło patrzeć. Domagam się więcej i częściej.
bezunia82, woooow, kawał ciała  😍
harja dziękujemy 😉
glanek ja byłam w szoku jak wyjrzałam przez okno rano :P tak czy inaczej nie mogłam przepuścić okazji do zrobienia choć kilku zdjęć :P
później wybraliśmy się w terenik na spacer - szron częściowo już zniknął

co by było cieplej w tyłek zrezygnowaliśmy z siodła :P
Ale ładniusi  💘
.
harja no, to szukam dalej...  😕

any, jaki fajny kontrast, piękne wszystkie trzy 😀
wzjoanna, pochwal się koniecznie, jeśli jakiś pomysł się "zrodzi" co do klaczki 😉
wzjoanna, ojej... to powodzenia w szukaniu :kwiatek:
jakby któraś z miłych Pań (przepraszam - i miłych Panów!) słyszała, że jakieś fajne konisko szuka nowego domu, to ja chętnie...
.
glanek - poszło na priv
pierwszy raz siedziałam na ziemniaku,kołyszący chód-marzenie,w siodle można pić kawę i gazetę czytać,z tyłu pies, koń nawet ogonem nie machnął,las ,jezioro zaliczone,nawet chłop nie da takich doznań;szkoda,że Ławra jest na sprzedaż,kto ją kupi to ,...... 💘
any jestem fanką Twego cudeńka  😀
bezunia82 ale maszynka  😍

To tak śniegowo wyszperane z przed dwóch lat 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się