Końska rewia mody cz. VIII (2014)

dodofon czemu?  😲
wątek zamknięty
Leży na maksa na łopatkach.
wątek zamknięty
czaprak powinien wystawiać także z przodu jak na zdjęciach innych - które są wklejanie, a z przodu ńic nie wystaje, za to za dużo ma z tył, i tak jak poprzedniczka pisze - wg mnie siodlo leży "prawie na szyi"
Przynajmńiej tak to wyglada na zdjęciach.
wątek zamknięty
lenka1z, boska szmata!
wątek zamknięty
juliadna oba zestawy obłędne! ale pomarańcz jest the best 🙂

Orientuje się ktoś czy pomarańczowe owijki z zeszłorocznego nexta będą pasować do tegorocznego mango? Czy te odcienie pomarańczu są podobne?
wątek zamknięty
ratana pasuje  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2014 08:13
lenka, piękny ten Enamel, bardzo pasuje do karych 🙂
wątek zamknięty
zuzia639639 dzięki 🙂
wątek zamknięty
Kary w Carbon z Taupe/walnut /winterred, jesień/ zima 2012/2013.

Jak już ktoś napisał ten czaprak to rzeczywiście jakiś kameleon. 🤣
Nie dosyć,że w każdym świetle wygląda inaczej, to teraz jeszcze przez użytkowanie zmienia kolor z ciemnego grafitu na brunatny brąz (czego jeszcze na tym zdjęciu nie widać).
wątek zamknięty
chestnutt mnie się carbon troszkę przegrał 😉
juliadna w pomarańczowym obłednie! 😉

A ja mam Żyrafa w big square navy z kolekcji wiosna/ lato 2013 oraz  w dralonie treningowym aqua/brown 😉
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2014 18:31
Aimee, on jest taki wielki czy to siodło malutkie? Uroczo to wygląda  😀
wątek zamknięty
no wiecie co? tyle pieknych szmat, a ja czekam ciagle na wyplate zeby jarpolka zamowic  😁
Aimee wielkokon!😀 ale bardzo fajnie, ja uwielbiam granaty na kazdej masci🙂
wątek zamknięty
Facella odpowiem za Aimee siodło malutkie + z tego co patrzyłam to pad większy od zwykłych cottonów.  🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2014 19:01
Dzięki  :kwiatek: Ale koń chyba też słusznego wzrostu?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
02 stycznia 2014 19:04
Dawno mnie nie było, życie i praca wciąga niemiłosiernie.
Tutaj coś nowego:
Anky shitake:

Eskadron nici violet



Może jakieś się nada...
wątek zamknięty
Facella dziękuję, ona jest wielka - 175 w kłębie i dłuuuuga 😉 Siodło mam też małe, bo to 16 calowy euroriding z krótką tybinką.
Pozwolę sobie dodać zdjęcię Opera ze mną - tu widać nasze różnice wzrostowe 😉
Faith dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2014 19:17
Aimee, uwielbiam takie wielkoludy  😍 A jakbyś się kiedyś pozbywała siodła, to bij do mnie, a nuż akurat mnie będzie stać  😁
wątek zamknięty
Facella poszedł priv  :kwiatek:
wątek zamknięty
Piękne szmatki macie  😍
Dlatego stwierdziłąm , że pokaże Wam moją klaczynę w prezencie gwiazdkowym ( jakość telefonowa ^^ )
🙂
wątek zamknięty
Strzałek, wow, jaka żarówa 😉)
wątek zamknięty
harja prawda? 😉 ogólnie jestem fanką zieleni i większość szmatek jest w takim kolorze, ale no nie mogłam jak zobaczyłam  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2014 10:30
chestnutt, dla mnie strasznie smutno wygląda połączenie karego z tym Carbonem, wolę nieco weselsze i żywsze kolory 🙂

Aimee, fajnie w big square 🙂

vissenna, witaj z powrotem! W Niciaku super 🙂

wątek zamknięty
hallo kochani,

od jakiegos czasu czytam Wasze forum i ogladam wspaniale fotki, dlatego wpadlam na pomysl, zeby was o cos poprosic.
Pochodze z Niemiec i w 2010 roku powolalam do zycia strone internetowa o konich i trendach, zeby zebrac i stworzyc centralny zbior fotek koni w roznych kolekcjach. Ta strona stopniowo sie powieksza i planowana jest na tlumaczenie w roznych jezykach. Trendy z koniami sa znane poza granicami NIemiec i chcialabym je rozszerzac i rozwijac dalej, w pierwszej linii poprzez zbior obrazow.
Dlatego chcialabym zapytac, czy znajda sie chetni zainteresowani nasza strona (to jest wspolny projekt wszystkich, ktorzy zamieszczaja swoje fotki), aby wspierac strone i mnie w programowaniu i zamieszczaniu fotek.

Kazda fotka otrzyma wlasne logo ze strony oraz ochrone praw autorskich.

Kazdy fotograf i wlasciciel konia bedzie na zyczenie wymieniony i oczywiscie prawa wlasnosci fotki zostana zachowane.
Jesli jestescie zainteresowani strona i projektem, i byc czescia trendow koni, bede wdzieczna za kontakt ze mna poprzez email: kontakt@pferdetrends.com (czekam na fotki w formacie poziomym minimum 640 x 480 pixeli i format pionowy 480 x 640 pixeli) . Poniewaz zupelnie nie znam jezyka polskiego i ta prosba jest tlumaczona po przyjacielsku,
prosze was piszcie po angielsku lub niemiecku.

Prosze o podawanie marki produktów, jaki producent itp. Takze fotki oglowia, uzdy sa mile widziane na stronie.
Duze ale i male marki artykulow jezdzieckich znajda miejsce na naszej stronie.

Warto zobaczyc
serdeczne pozdrowienia 

-> www.pferdetrends.com
wątek zamknięty
vissenna - niciaka zazdraszczam, bo to moja wymarzona szmatka  😍
Aimee - fajne wielkie rude 😀 Big square akurat tu mi się wybitnie podoba, choć sam w sobie nigdy mnie nie łapał za oko 😉
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 stycznia 2014 16:12
[b]chestnutt[/b] czekam na coś bardziej kolorowego!  😀

Aimee rzczywiście fajnie wygląda ten big square, i derka też bardzo ładna 😉

vissenna niciak fajnie ale Anky dla mnie bezszał, chyba ten kolor w ogóle mi się nie podoba 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2014 16:30
Dotarł do mnie dzisiaj brillant Blackberry, jest przecudny  😍 I ma czarną lamówkę, a nie fioletową 🙂 Niech no tylko się u nas ładna pogoda powtórzy 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 stycznia 2014 16:39
Livia , zrobisz zdjęcie " na sucho" ? 🙂 i jak  byś miała możliwość  porównać z oberzyną ?
wątek zamknięty
Strzałek, czasem trzeba zaszaleć 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2014 17:07
juliadna, mówisz i masz 🙂



I z oberżyną:

wątek zamknięty
Wow! Livia, naprawdę ładny 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.