Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Gdzie najlepiej kupić wsówki do koka. Mam zanieść do fryzjera na czesanie a wszędzie same dziadostwo a mam duzo wlosow.
szalonakobyła, wsUwki? czy szpilki? Wsuwki powinny być w Rossmanie.
halo masz rację. U. rosmanowskie nie nadają się niestety do niczego...
Jeszcze masz do wyboru chińskie sklepy i sklepy zaopatrzenia salonów fryzjerskich.
ale jak to możliwe, że fryzjer nie ma własnych wsuwek?
Graba.   je ne sais pas
01 stycznia 2014 17:19
słuchajcie, mam pytanie. Ukradli mi wczoraj portfel, pogodziłam się z jego stratą, a dziś rano na fb napisał do mnie chlopak, ze znalazl i oddał na policję. W związku z tym powinnam sie zgłosić na najblizszy komisariat, zeby go odebrac albo zeby sie dowiedziec gdzie jest? Czy na mój "rejonowy"? (niestety ten, pod który należę jest dalej ode mnie).
Graba., zapytaj się chłopaka, na którą policję oddał
Graba.   je ne sais pas
01 stycznia 2014 17:31
ikarina, dzieki, w sumie tak bedzie chyba najprosciej 🙂
Przez przypadek jak się logowałam na Facebooka kliknęłam żeby zapamiętał hasło i teraz na nie moim komputerze od razu to wejściu na główną stronę Facebooka nawet jak się wyloguje jest już wpisane moje hasło i mail . Da się to jakoś odkręcić?
Sonkowa, wydaje mi się, że po usunięciu historii i zaznaczeniu "usuń zapisane hasła" powinno być dobrze. Nie wiem jakie są inne metody.  😡
Historie usunęłam i nic to nie dało. Opcji z usunięciem zapisanych haseł nie mogę znaleźć. Gdzie to może być ? To jest przeglądarka Google Chrome.

edit. Już znalazłam. Dzięki za pomoc. 🙂
Halo dziekuje 🙂 Ikarina nie mam pojecia. ide do niej 1 raz z polecenia koleżanki. Jak się zapisywałam kazała przynieść.
Nie wiem, czy piszę w dobrym wątku, ale zaryzykuję, bo sprawa jest dość ważna
Czy jest tutaj może ktoś, kto mieszka w Finlandii i zna tamtejsze stadniny? Konkretnie chodzi mi o Luvian  Ratsastuskoulu.
Sosnkowa http://pomoc.onet.pl/46,4340,faq_serwis.html naprawdę w googlach znajdziesz wszystko 🙂
dostał ktoś Was kupony do Maca? Odrywam, daje w kasie i płace czy trzeba spelniac jakies warunki? bo nic nie napisano
Takie zwykłe, kartonikowe kupony zniżkowe? Jeżeli tak, to po prostu podchodzisz z takim do kasy i płacisz, nic więcej nie potrzeba 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 stycznia 2014 18:14
Odrywasz, dajesz w kasie i tyle 🙂 ewentualnie mozna sciagnac je jeszcze na tablet/telefon i takie pokazywac - rowniez akceptuja 🙂
dziękuję dziewczyny :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2014 18:36
szalonakobyla, na niektórych jest napisane małym druczkiem, że dotyczą jedynie oferty śniadaniowej. Pozostałe są realizowanie w punktach wymienionych na stronie, tylko nie mogę tego znaleźć  😤
Poncioch - o widzisz, jednak coś tam wiem z tej mojej pracy :P
Facella, z tą ofertą śniadaniową jest trochę inaczej, bo ogólnie rzeczy z śniadaniowej nie są podawane później, a rzeczy z regularnej nie są podawane rano 😉 Więc te 'niektóre' rzeczy to po prostu żarcie z oferty śniadaniowej, którego później i bez kuponu nie dostaniesz.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2014 19:07
infantil, to miałam na myśli (-; tylko przyznam, że nie chciało mi się tego rozwijać.
Facella , tak myślałam, że może ci o to chodzić, więc w sumie napisałam to bardziej dla szalonakobyła , żeby nagle nie przeglądała wszystkich kuponów szukając małych druczków  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 stycznia 2014 19:16
One są chyba (mam dzisiaj lenia i nie chce mi się sprawdzać) w innym kolorze, więc nie trzeba ich specjalnie szukać  😁
Akurat oferta śniadaniowa jest wyraźnie oznaczona. Ja raz się nadziałam jak był kupon obowiązujący tylko w nocy  🙄
Ech te małe druczki.
Ale kupon obowiązujący tylko w Macu 24h też ma inny kolor. 😉 Tak samo do McCafe.

Chyba coś przełączyłam i autokorekta podkreśla mi dosłownie każde słowo. Jak to wyłączyć?
Dzięki dziewczyny jakbyście jeszcze miały info gdzie są realizowane :kwiatek:
flygirl, słownik autokorekty zmienić z angielskiego na polski?
Jest jeszcze darmowa aplikacja na androida z kuponami do mcd, wygodniejsze to i każdy kupon można parę razy użyć 😉
halo a gdzie to się zmienia? Szukam i szukam i nic.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się