Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

trzynastka   In love with the ordinary
22 listopada 2013 16:05
Gdzies był wątek albo tylko dyskusja, czy można koniem po mieście spokojnie jeździć... ktoś pamięta?
potrzebuję odświeżyć tą wiedze.
nine, tu? http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,88187.0.html

Pamiętacie burzliwą dyskusję, m.in ja versus quanta nt. poprawności chodów? Zaczęło się od jakiegoś filmiku. To w młodych koniach było? Gdzie albo chociaż - kiedy? Wpisuję w wyszukiwarkę - i nie mam pojęcia co wpisać, nie mogę znaleźć.
trzynastka   In love with the ordinary
24 listopada 2013 14:16
Dziękuję  :kwiatek:
halo,  raczej w młodych koniach. Ale jeśli myślimy o tym samym to chyba zaczęło się od kolejności stawiania nóg Eno?

edit:
pomyłka. http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1010.540.html czy może chodziło o to? (wcześniej jest o lonżowaniu bez patentów, później rozwinięta dyskusja o kolejności stawiania nóg)
Isabelle, dzięki wielkie! :kwiatek: Nie wpadłabym na to. Po prostu chciałam coś dopisać.
Mamy jakiś wątek o nartach biegowych?
Teo wg mnie nie
Szukam wątku o regulaminach. Znalazłam tylko te z regulaminami hali, a chodzi mi raczej o regulaminy stajni.
Coś typu:
1. Przed podjęciem nauki w szkółce jeźdźcy musza wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy, w którym zawarte są podstawowe dane osobowe, numery kontaktowe oraz zobowiązanie iż jeździec ubezpieczy się we własnym zakresie. W przypadku osób niepełnoletnich zgody na jazdę udzielają rodzice lub prawni opiekunowie.
2.Jeźdźcy są zobowiązani, do przyjścia do stajni przed umówiona godziną jazdy, odpowiednio wcześnie, aby samodzielnie przygotować konia do jazdy

Oraz coś w typie kwestionariusza zgłoszeniowego, w którym są zawarte informacje kontaktowe o jeźdźcach, zobowiązanie się do przestrzegania regulaminu, zgody rodziców w przypadku osób niepełnoletnich, ubezpieczenia...

Chcemy uniknąć "luk" i umieścić tam jak najwięcej ważnych informacji.

Jest wątek z czymś takim? 

był taki wątek o oleju w żywieniu koni czy mi się przyśniło? wyszukiwarka mi wypluwa tylko pojedyncze posty z wątku o witaminach itp., a głowę bym sobie dała uciąć, że był taki o samym oleju (i to chyba tylko ryżowym)... 🤔wirek:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92532.0.html
Mi tam wyszukiwarka coś jednak pokazała. 🙂
Czy jest możliwość zamieszczenia na forum linku do wydarzenia związanego z akcją na rzecz psów? Jeśli tak to w jakim wątku powinnam to zrobić? Chodzi generalnie o to że fundacja buduje schronisko na ok 30 psów,w miejscu gdzie takiego miejsca nie ma a gmina i władze mimo interwencji nie widzą problemu bezdomności zwierząt...
ja nie wiem,ale może zapytaj się Wawrka jest akurat online 🙂
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,92532.0.html
Mi tam wyszukiwarka coś jednak pokazała. 🙂

Dzięki, na szczęście ktoś go podbił i sobie o nim przypomniałam. 😉 Wpisywałam "olej ryżowy", "gamma oryzanol", "olej (ryżowy) w żywieniu koni" i... guzik, ciągle wyskakiwały mi witaminy. 🤔wirek: Marzy mi się wyszukiwarka, dla której tego typu zapytania będą jednak wystarczająco specyficzne. 😉

edit: a teraz dla odmiany jak szukam tych postów o gamma-oryzanolu z wątku witaminowego, to wyskakuje mi tylko wątek olejowy - wtf? 🤔
Czy można na forum zamieszczać fanpage do polubienia? A jeśli tak to gdzie? Nie chodzi o konkurs 😉
Ja mam swój fanpejdż w stronie WWW w profilu.
O, dzięki 🙂 Choć mając ich kilka trzeba by zmieniać dane profilu co jakiś czas.
A to fakt, ja mam jeden - o tyle dobrze :p
Jest jakiś wątek o odczulaniu koni na strachy?
A ja szukam wątku gdzie mogłabym znaleźć info lub zapytać o "pienieniu pyska" a konkretniej jednostronnym- nie wiem czy to w kontekście zębów, treningu, czy w ogóle jak ugryźć temat.
nie ma juz watku kupie/sprzedam??
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 stycznia 2014 17:36
mundialowa, ja mam ukryty link w podpisie  😁 Ale kiedyś widniał jako "fanpage" i nie było problemu. Jako stronę www mam albo fp, albo blogspot.

Alladynka, wydaje mi się, że m. in. o odczulaniu może być w niesubordynacjach: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7002.0.html

nerechta, nie ma, bo są ogłoszenia...

Edit: mamy coś o lakierach do paznokci?  👀
odkopie ktoś wątek o braku energii? bo nie mam nawet pomysłu jak szukać 😉
szukam wątku o "papierkowych sprawach"  : wyrobienie paszportu, zmiana posiadacza, świadectwo urodzenia itp.
Czy jest wątek dotyczący grach przeglądarkowych o koniach ? :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam,
Długi czas mnie tu nie było więc proszę o pomoc.

Bardzo interesuje mnie temat sędziowski (oraz instruktor/trener)
Chodzi mi o to czy są gdzieś dyskusje na ten temat.
Chodzi mi o to jak to wygląda jako praca oraz jakie uprawnienia są potrzebne.

Najbardziej interesuje mnie sędzia.
Chciałam założyć temat, ale nie wiem czy było coś już o tym.
(Szukałam w wyszukiwarce - i tego nie znalazłam)

Nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem wątku o przygotowaniu koni na pokazy, championaty... czy jest takowy?
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 stycznia 2014 21:33
drey, klik
marthinka, klik
Dziękuję bardzo za pomoc 🙂
P.S. sporo szukałam, ale nie znalazłam  🤔wirek:
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
29 stycznia 2014 15:06
Bardzo proszę. 😉
jest moze gdzies jakis watek a propos pracy przy koniach za granica? czy ktos byl, jak gdzie szukac, cos w tym stylu? bardzo dziekuje za wszelka pomoc 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się