Czy chcemy zmian? Ulepszenie forum.

ja proszę dodawanie załączników poprawić, bo pliki jpg wchodzą bez problemu, ale już JPEG nie chcą. 🙁
A mi bardzo przeszkadza, że w wysłanych nie pokazuje mi się do kogo wysłałam daną wiadomość. Nie wiem czy to u mnie tylko tak jest czy wszyscy tak mają, bo niby rubryka na to jest...
milena1013   kopyta i sznurki ^^
04 listopada 2013 18:51
A ja bym chciała żeby wątek, w którym pojawił się nowy post podjeżdżał na samą górę spisu wątków w danym dziale  🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 listopada 2013 19:00
No to chyba tak jest... Na górze są przyklejone tematy, które zawsze są na górze i pod nimi wątki, w których ktoś dodał nową odpowiedź...

zoriczkowa, mam to samo i też mi trochę przeszkadza, faktycznie można by wprowadzić wyświetlanie odbiorcy.
Może jakieś rangi za ilość wątków na forum ?
In.   tęczowy kucyk <3
05 listopada 2013 17:57
TapaTalk! Prosimy!
Może jakieś rangi za ilość wątków na forum ?
po co? Żeby zaczęło się nabijanie postów?
I jeszcze żeby przy profilu zawsze był przycisk 'ogłoszenia', nieraz ktoś do mnie pisze pw o coś, co chciałam kupić, a ni cholery nie mogę sobie przypomnieć co albo gdzie to było i szału dostaję od klikania: profil->pokaż ostatnie wiadomości->ogłoszenia. A jak ktoś nie ma żadnych wiadomości to już w ogóle kicha 🤔
I żeby można było przejść na stronę o podanym numerze. Przy długich wątkach trzeba się naklikać żeby dotrzeć gdzieś w środek.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 grudnia 2013 06:51
tereska, już dawno o to prosiłam... 🙁
I żeby można było przejść na stronę o podanym numerze. Przy długich wątkach trzeba się naklikać żeby dotrzeć gdzieś w środek.


Można to zrobić "ręcznie"... Np. wątek "Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania":

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89332.0.html - 1 strona
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89332.30.html - 2 strona
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89332.22230/topicseen.html - ostatnia strona

Jak widać zmienia się liczba po kropce. Co się stanie jak podzielimy 22230 na pół?

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89332.11115/topicseen.html - proszę bardzo, środek wątku.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 grudnia 2013 15:09
Na jednej stronie jest 30 postów. Żeby przejść na 10 stronę wystarczy policzyć (10-1) x 30 i wpisać to między numerem wątku a .html. Czyli na przykładzie powyższym byłoby to http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,89332.270.html Dlaczego 10-1? Ano dlatego, że strona 1. to są posty od 1. do 30., a więc w jej adresie jest 0.
Ja mam pomysł!!!! Przy zakładaniu nowego wątku, żeby wyskakiwało okienko z informacją w stylu "przed założeniem nowego wątku upewnij się, czy nie istnieje podobny"

Może ograniczyłoby choć troszkę te milion dublowanych wątków.  😵
Ja mam fantastyczny pomysł. W tytułach wątków potrzebne są kategorie "wstęp tylko dla maturzystów/zakochanych/posiadaczy kotów/matek/rozwodzących się/itd" oraz przy niektórych "wstęp tylko z wazeliną".
jestem jak najbardziej za ulepszeniem forum;zoriczkowa dobry pomysł  🙂
Przy szukaniu koni na sprzedaż, bardzo ułatwiłoby wyszukiwanie po zakresie wieku i wzrostu 🙂
Ja jestem za ulepszeniem forum, a przede wszystkim za usunięciem zamkniętych wątków np w technicznych.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 lutego 2014 16:42
błahe ale napiszę - ja bym proponowała, aby wysyłane wiadomości zapisywały się, żeby nie trzeba było zaznaczać "Zachowaj kopię w wysłanych".
błahe ale napiszę - ja bym proponowała, aby wysyłane wiadomości zapisywały się, żeby nie trzeba było zaznaczać "Zachowaj kopię w wysłanych".


Profil -> Opcje prywatnych wiadomości -> Domyslnie zachowuj kopię każdej prywatnej wiadomości w wysłanych.

Niemniej mogłoby być domyślnie włączone.
To co najbardziej mnie razi na tym forum, to totalny nieład. Szukam konkretnych informacji, np problemów zdrowotnych i muszę studiować cały dział konie... wiem, że jest opcja szukaj, ale jak chce sobie ogólnie poczytać zagadnienia, to się w życiu nie dokopie do tematów mnie interesujących. Nie można po prostu podzielić dział konie na wątki? M.in wątek: Zdrowie, Skoki, Ujeżdżenie, Rekreacja, Kącik ras, Pensjonaty, itp. Bluzgi lecą na osoby, które wcześniej nie sprawdziły czy dany wątek już istnienie na forum, ale nie dziwcie się, że nowe osoby nie przestudiowały 80 kilku stron z tematami, czy aby na pewno w danym temacie nie padło podobne pytanie. Jakby weszli w odpowiedni dział i zobaczyli 10 zamiast 80 stron, to mniejsze prawdopodobieństwo, że uniknie się dublowania. I wtedy bluzgi będą zdecydowanie uzasadnione 😉
Vonka, póki co polecam http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,85100.0.html , revoltowicze z większą wprawą zazwyczaj znajdą Ci wszystko, sztuka wpisania odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę
Mnie denerwuje cały silnik tego forum ale "nowa jestem i się nie znam". Na dobrą sprawę dałoby radę to samo postawić na którymś z darmowych, a o wiele funkcjonalniejszych silników. Zresztą, nie tylko użytkownikom, ale i moderacji byłoby łatwiej to poogarniać.
Do szaleju doprowadza mnie przerzucanie nie do tematu, ale do działu po wysłaniu postu, ale jak mówiłam "nowa jestem i się nie znam" 🙂
Brak kategorii w dziale, jakiegoś uporządkowania, też nie wpływa zachęcająco. Wiem, że łatwiej jest powiedzieć, niż zrobić, ale biorąc pod uwagę ilość rzeczy do poprawki, o wiele mniej pracy byłoby z przerzuceniem pod nowy silnik, niż z grzebaniem w kodzie dla pojedynczych zmian.
Luna_s20, Profil -> Opcje wyglądu forum -> Domyślnie powracaj do wątków po wysłaniu wiadomości.
Luna_s20, na razie wymieniłaś 2 rzeczy, z których jedna jest już rozwiązana, a druga to nie wiem, może jest zamierzona 😉

Nie będziemy tworzyć "listy wad forum" bo silnik idealny zwyczajnie nie istnieje, każdy jakąś swoją "listę" posiada. To, jak funkcjonalna jest  strona, zależy od tego, ile pracy się w nią włoży. Po prostu jestem zdania, że szkoda nakładu pracy nad tym, by osiągnąć coś, co już istnieje i jest na wyciągnięcie ręki. Jedyne, co tłumaczyłoby "pieszą zabawę", to czas i wysiłek już włożony w dopracowanie strony. Nie znam powodów tutejszej administracji, mogę co najwyżej powiedzieć jak to wygląda "moim okiem".
Fakt, opcji z wątkami nie dopatrzyłam, ale i bym się jej tam nie spodziewała 🙂
Mnie odpowiada to co jest. Nie czuję jakichś braków. I nie jest to pisane na kolanie przez admina 😉 Zerknij sobie na dół każdej strony. Tak więc dalej nie wiem o co ci chodzi.
Nigdzie nie powiedziałam, że jest pisane na kolanie przez admina. Wiem też, gdzie jest stopka i co zawiera. Może to mój błąd, ale zasugerowałam się tytułem tematu oraz ankietą 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2014 19:04
Ankieta jest sprzed wieków... Btw, można by ją chyba zlikwidować już  😉
A no to OK. Odczytałem twoją wiadomość jak "wszystko jest do d..." 😉

Brak nazwy użytkownika w wysłanych wiadomościach też mnie wkurza, ale jakoś nie wierzę, że to "gdzieś głęboko w silniku"...

Multi-cytat to nie wiem dokładnie co autor miał na myśli, więc się nie wypowiem. Przechodzenie do konkretnej strony wątku pewnie by się przydało, ale to też wygląda na prostą sprawę do zrobienia.

W ogóle w tym wątku jest wiele pomysłów na zmiany, ale wątpię, żeby było jakieś istniejące forum, które ma je wszystkie. A pewnie będzie miało swoje/inne wady.

Moim zdaniem głównym problemem jest to, że nie ma kogoś kto by miał umiejętności i czas żeby zajmować się forum od strony administracji/zmian (nie mam na myśli moderacji).

No i twoja sygnaturka ma tu zastosowanie 😉

---

[s]Facella, ankieta jest ledwo sprzed 1.5 roku 😉[/s] [s]EDIT: Ups, sprzed 2.5 roku  😡[/s] EDIT2: Jednak 1.5 roku, nie wiem co się ze mną dzieje...  😡

A w sumie dlaczego nie wprowadzono zmian? Większość jest za.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2014 19:08
Piotrek, czas mi płynie tak szybko, że mam wrażenie, jakby to było wieki temu 😉
+ z pierwszego posta:
Ankieta trwa do 6 lutego do 10:51
Jest nieaktualna i nie wiem, czemu tu jeszcze wisi 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się