kącik skoków

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 stycznia 2014 08:43
deborah, niesprzyjające okoliczności zawodowe 😉

zuzia639639, ja mam w tym sezonie zamiar wrócić do regularnego jeżdżenia konkursów 130 😉
ktoś życzę ci powodzenia  😉
deborah   koń by się uśmiał...
02 stycznia 2014 08:49
Ktoś, trzymam zatem kciuki za sprzyjające okoliczności  🥂 dla wszystkich skoczków.

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 stycznia 2014 09:14
otóż to, u nas też ciągle niesprzyjające okoliczności pt ciągle coś z koniem... :/ "jak nie paluszek to główka"
Ja cały sezon miałam 'niesprzyjające okoliczności' 🙁 Jak nie koń to ja, albo uziemiony trener, albo jeszcze coś innego... No i z planów startowych nic nie wyszło. W tym sezonie życzę wszystkim (i sobie) osiągnięcia postawionych celów.
Zuzu wzajemnie  😉 ja mam zamiar startować 5 kwietnia w Kętrzynie  🏇
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 stycznia 2014 08:16
Cały rok 2013 był usiany niesprzyjającymi okolicznościami. Życzę wszystkim skoczkom sukcesów, osiągnięciai zrealizowania swoich założeń 😉 czas na lata grube mam nadzieję 😉
tyskakonik a po czym jest Twój Eter? 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 stycznia 2014 10:29
Po niczym szczególnym 🙂 Ojciec małopolski Wig, matka również małopolska Elma 😉 Wieczorem wstawię link do całego rodowodu. Typowo polskie pochodzenie 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
03 stycznia 2014 11:42
eeeej, polskie nie znaczy gorsze... wielu polskich zawodników ma bardzo polskie konie 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 stycznia 2014 11:59
Ależ ja wcale nie twierdzę, że gorsze 🙂 Wręcz przeciwnie! Ale potencjał tego konia był bardzo dużą niespodzianką 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
03 stycznia 2014 17:52
Ponia   Szefowa forever.
03 stycznia 2014 20:32
deborah,  ja z chęcią poskaczę wyżej na twoim jakbyś chciała 😎 🏇

Właśnie! Wszystkim najbardziej sprzyjających warunków do startów! Też mam zamiar wrócić do regularnych startów  🏇
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 stycznia 2014 21:35
ponia - ale musi byc fotorelacja/film bo bardzo chetnie bym to zobaczyla!
Ponia   Szefowa forever.
03 stycznia 2014 22:44
margaritka, i wtedy wyjdzie na jaw, że  Ponia jeździć nie umie  :P
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Kalendarz bogusławicki na 2014. No kurde nigdzie nie ma, zawody by się przydały, a Aromeru nie lubię, Robsony daleko i nie wiadomo co tu zrobić bez tych Bogusławic... 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 stycznia 2014 22:56
😂Ponia, to już od dawna wiadomo  😂
Lov   all my life is changin' every day.
04 stycznia 2014 16:22
Dobrą informację dzisiaj usłyszałam, że teraz na towarzyskich zawodach nie można postawić więcej niż L1?
w przepisach skoków nic nie ma na ten temat, poza tym co z samymi towarzyskimi? Podobno FEI zakazało?
Lov   all my life is changin' every day.
04 stycznia 2014 17:06
Chyba nadal funkcjonują jako przejazdy treningowe, ale może teraz ograniczyli wysokość?
Ja znalazłam na stronie PZJ coś takiego http://pzj.pl/sites/default/files/przepisy/Uchwala_20.12.2013_konkursy_towarzyskie.pdf

I też od znajomego sędziego słyszałam że max do L1 teraz będzie mogło być zgodnie z zasadami konkursów towarzyskich. Towarzyskie jako takie funkcjonują ale muszą być autoryzowane przez OZJ żeby ani sędzia ani zawodnicy nie starcili prawa do startu w regionalnych o ile mają wykupione licencje oczywiście.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 stycznia 2014 19:26
jestem zmuszona na chwilowe przestawienie na owijki ( a nie jestem ich zwolennikiem - zbyt dlugo zajmuje ich zakladanie 😁 😁 ) i stad moje pytanie jakie najlepiej na skoki? polar , akryl, elastyk?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2014 19:28
margaritka, elastyczne ekadrona 😀
Ponia   Szefowa forever.
04 stycznia 2014 21:11
margaritka, już Ci mówiłam  - climatexy 🙂

Ktoś, w sumie racja :P
Dobrze,że na własnym coś mi czasem wychodzi 😀




już sobie idę 😉
Gillian   four letter word
04 stycznia 2014 21:15
Ponia, a co tam za budowy w tle? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 stycznia 2014 21:16
Gillian, rury z gazem 😀
deborah   koń by się uśmiał...
04 stycznia 2014 21:18
Ponia, jak patrzę na Twoje zdjecia to 120 wydaje mi się być bułką z masłem. z grzbietu konia jakoś trudniej wyciągać takie wnioski 😉
Gillian   four letter word
04 stycznia 2014 21:21
Strzyga, aa, myślałam że jakieś inwestycje stajenne 😉
Złocisz jak zwykle cudowny, ale to już chyba nie trzeba powtarzać 😀
Ponia   Szefowa forever.
04 stycznia 2014 21:22
Gillian, a wiesz krajobraz urozmaicam ;P
a tak serio, to nowy gazociąg.  Coś mi świta,że w twoich okolicach też coś robią.

deborah, bo to jest bułka z masłem. Na takim koniu jak twój to już z pewnością.

Patrząc z perspektywy czasu, moim zdaniem trzeba też dorosnąć do skakania większych rzeczy. Bo jak człowiek  ma w głowie poukładane to odrazu inaczej, no nie wolno zapominać o umiejętnościach oczywiście również.
Lov   all my life is changin' every day.
04 stycznia 2014 21:22
Ponia, weź, bo wstyd przynosisz takimi beznadziejnymi skokami! 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się