Atos - uwaga! Firma nieuczciwa!

Dziwi mnie jedno: od kilku miesięcy zarówno w wątku o nieuczciwych, jak i w atku o  sklepach jeździeckich , koniec końców tutaj - wiele osób pisze o niuczciwości Atosa. A mimo to nadal się tam zamawia...  🤔

Aria powodzenia w odzyskaniu kasy
No tak, tylko że świat na re-volcie się nie kończy. Jakoś nie widzę, żeby stali użytkownicy się pchali do zakupów w atosie. Owszem, pojawiają się nowi poszkodowani na forum, ale najczęściej to są świeżynki, które rejestrują się już po fakcie.

Ja mam pomysł jak można utrzeć nosa temu chamidłu i ukrócić częściowo jej oszustwa, ale to nie do końca legalne  😀iabeł:

A z takich grzeczniejszych pomysłów: zmówcie się i zrobicie pannie porządną antyreklamę w sieci. Masowo, wszędzie gdzie tylko się da. Załóżcie grupę na FB i udostępniajcie znajomym. Zróbcie screeny jej wpisów i wstawiajcie publicznie, żeby klienci wiedzieli, za kogo ich ma ta przedsiębiorcza zakała. Niech smród się rozniesie dalej niż na forum.
desire   Druhu nieoceniony...
23 grudnia 2013 12:13
ekhem, do tego większa liczba osób musiałaby powiadomić odpowiednie instytucje kontrolujące takie "przedsiębiorstwa"   🍴
desire, o to to to.
ludzie, wkurzcie się w końcu i zacznijcie działać! Zrobienie czegokolwiek jest lepsze niż wylewanie żalów na forum, które ta bezczelna panna czyta i urządza sobie zabawę waszym kosztem.
też mam jeden pomysł, ale na pw 😉
Moi Drodzy, osobiście nie miałam kontaktów z tą firmą, ale Koleżanka ma z nimi spore problemy. Nie trafiła na odpowiedni wątek na RV przed złożeniem zamówienia. Teraz w trakcie rejestrowania się na RV, a w międzyczasie podesłałam mi link. Adres jest inny, ale NIP się zgadza.

[url=http://www.certyfikatuczciwosci.pl/index.php/component/sobipro/8776-firma-uslugowo-handlowa-atos-monika-kuzynowska?Itemid=0]LINK
Nie znam sie na tym certyfikacie ale 75% takich odznaczeń jest kupnych. Laury konsumenta itp.... Ściema.
Moi Drodzy, osobiście nie miałam kontaktów z tą firmą, ale Koleżanka ma z nimi spore problemy. Nie trafiła na odpowiedni wątek na RV przed złożeniem zamówienia. Teraz w trakcie rejestrowania się na RV, a w międzyczasie podesłałam mi link. Adres jest inny, ale NIP się zgadza.

[url=http://www.certyfikatuczciwosci.pl/index.php/component/sobipro/8776-firma-uslugowo-handlowa-atos-monika-kuzynowska?Itemid=0]LINK


Adres się zgadza. Ona miała dwie siedziby. Wstyd się przyznać ale to moja ziomalka.
a ktoś próbował skontaktowac się z rzecznikiem praw konsumenta?
certyfikaty i tytuł rzetelna firma się kupuje - abonament.
jesli ktos nie zgłosi, że cos nei tak - ma się nadal. jak zgłosi - to moze i usunął ze strony, ale pieczatki nie zabierają ;]
tak samo jak z centralnym rejestrem dłużników - trzeba zapłacić żeby kogoś wpisac jako dłużnika (przynajmniej tak było) - to tez prywatna firma.

gaga - przepraszam, ale rzuciłam przykładem rodzajów spraw bez kojarzenia z tobą, zresztą opisałaś na forum, ze brałas w takiej udzial, więc orientujesz sie w specyfice, nie wiem po co oburzenie, że taki też wymieniłam. sprawa to sprawa. chodziło o rozróżnienie rodzai.

a pisanie publicznie, na forum, że się nie da nic zrobić, że się nei opłaca itd - to raczej wspieranie takich oszustów - utwierdzanie w przekonaniu o bezkarności, a nie pomaganie oszukanym, wspieranie, zapobieganie. 
Dlatego jedynym sensownym rozwiązaniem byłoby zebranie grupy pokrzywdzonych ludzi
Mam to szczęście, ze się do nich nie zaliczam - Ty również, zatem możemy sobie co najwyżej pogadać
tak, my tylko na jej pośrednictwie straciłyśmy -bo tylko domniemanie, wiec nie ma o co sie sadzić.

ale podpowiedzieć droge działania (np rzecznik praw czy kontrole) mogę. i jak trzeba prawników opłacanych przez miasto/reklamujących się.
moze to sposób na odzyskanie pieniędzy i zaprzestanie procederu.
tylko ktos musi to zrobić - ktoś z pokrzywdzonych
horse_art, z tym że osoby które piszą w tym temacie odzyskały pieniądze
w takiej sytuacji cięzko cokolwiek zrobić :-/
nie wszystkie. i też dzieki właśnsie publicznemu wpisaniu, wysłaniu nakazu zapłaty czy groźbą zgłoszenia do służb. niestety widac kolejny wpis, że oszukuje nadal kolejnych.

polecam np. rzecznika - bo po jego interwencji może zajmie to krócej niż wiele miesiecy
Mnie przyszedł do głowy UKS. Bo firma nie może tak działać. Nie może przyjmować zapłaty nie mając towaru w magazynie.
No, w życiu z podatkami się nie zgodzi. UKS jak poszuka, to znajdzie.
Oszustwa są ścigane Z URZĘDU. Zgłoście sprawę na policji.
Ja tak byłam raz ofiarą internetowego oszustwa, kasy nadal nie odzyskałam,
ale laska ma wyrok.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 grudnia 2013 09:23
Żeby UKS się tym zainteresował albo chociaż US to musi być zgłoszenie podpisane, osoba składająca donos musi przyjść na przesłuchanie lub musi zostać złożonych kilka takich samych donosów przez różne osoby.
O ile dobrze się orientuje  to tej firmy nie ma już na allegro.
heca-3001,też nie mogę znaleźć  🙂
Sklep działa. Atos nie zawsze wystawiał się na Allegro... nie ma, ale pewnikiem wróci
przydałoby się to gdzies zgłośić,ale gdzie ?
zuzia co chcesz zgłaszać?
Jeśli zostałaś oszukana - to zgłoś na policję, czy do Rzecznika Ochrony Konsumenta
Jeśli nie - to zdaje się nie ma czego zgłaszać...
Spora część wątku to dyskusja co można zrobić z takimi oszustami. Generalnie niewiele, bo pieniądze, lub towar w końcu docierajądo klientów - z tym że do jednych po tygodniu, do innych po pół roku...  😫
Przepraszam,nie doczytałam 🤣
Potwierdzam zamieszczone tu wpisy o nieuczciwości firmy Atos!

Zamawiałam trawokulki wiosną 2013 roku. Miały przyjść dwa worki. Po około miesiącu czekania (przelew puściłam od razu po zamówieniu) i wielu udanych i nieudanych telefonach do Pani Kuzynowskiej dostałam jeden worek. Potem telefon milczał kilka tygodni. Zaczęłam dzwonić z telefonu męża, rodziców... Dostawałam zapewnienie, że wszystko zostało wysłane. Później znów telefon Kuzynowskiej milczał, więc zaczęłam dzwonić z zastrzeżonego. W ostateczności druga paczka przyszła ok. trzech miesięcy od daty zamówienia. Wysyłałam też niejednego maila, m.in. z pytaniem o nazwę firmy kurierskiej i numer listu przewozowego. Nigdy nie dostałam odpowiedzi. Paczki przyniósł listonosz! P. Kuzynowska - o ile to ona odbierała telefon - zawsze udawała zaskoczoną i zawsze pytała o numer zamówienia.

Ostrzegam przed firmą Atos!

Witam, ja również zostałam oszukana przez sklep Atos. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie sprawy na policję i złożenie doniesienia na prokuraturę. Myślę, że można to spokojnie zrobić zbiorowo, z resztą pismo do rzecznika praw konsumenta też powinno zostać napisane zbiorowo żeby miało większy sens. Proszę o kontakt na maila jeżeli ktoś jest zainteresowany taką formą. Osobiście będę tą sprawę konsultować w przyszłym tygodniu z prawnikiem. Pozdrawiam  p.s. uważam też, że dobrą formą rozpowszechnienia informacji o tym nieuczciwym sklepie jest po prostu rozpowszechnianie informacji o oszustwach na fb. Nie można tu mówić o pomówieniu ( tak jak się odgraża Pani Monika). Pomówieniem byłoby określanie tego jako kradzież ewentualnie ale jako oszustwo jak najbardziej można ze względu na to, że sam fakt czucia się oszukanym jest subiektywnym odczuciem każdego człowieka :-) Uważam, że trzeba walczyć z takimi pijawkami o każdą złotówkę choćby i dla samej zasady. Przyznam szczerze, że w życiu nie spotkałam tak prostej i bezczelnej osoby :-)  (baby.doll@interia.pl)
Ja niestety na ten wątek trafiłam dopiero teraz :-/ czyli po fakcie. A skusiła mnie trochę niższa cena paszy..czekam już 2 tydzień, może to nie długo ale po waszych opiniach i komentarzach wnioskuję że to dopiero początek. Kontakt ze sklepem jest straszny, maile bez ładu i składu i beż żadnych konkretnych informacji...Pasza ma być w przyszłym tygodniu, zobaczymy..
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
17 stycznia 2014 17:56
Hekate1, zapłaciłam za zamówienie 11 listopada 2013 towar dotarł w drugim tygodniu 2014. Czyli dolicz jeszcze z 6 tygodni  🙄
Smutne jest to, że nie raz, gdy szukam przez google jakichś sklepów z konkretnymi paszami na pierwszym miejscu mam sklep Atos.
Nie chce nawet wiedzieć, ile osób spoza forum nacięło się na nich  😲
Do firmy Atos to brak jest słów, jak przysyłają to jedną pasze z zamawianych 8 raz na miesiąc i jeszcze nie to co zamawiane, trzeba dręczyć przedtem ich telefonicznie, meilowo i na gg .Wrrrrrrr brak już komentarza na to wszystko i jeszcze takie fajne coś mają http://www.atos.oferteo.pl/ 🤦
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
18 stycznia 2014 20:09
Praktycznie nie ma jak wystawić negatywnego komentarza  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się