Perfumy

Averis   Czarny charakter
12 stycznia 2013 09:35
zonk, nic dziwnego 😀
tunrida ja używam tylko słodkich perfum. Z takich, które mogą pasować do Twojego opisu, a które mam/miałam i lubie to:
-212vip -Carolina Herrera
-Divanna -La perla
-Black xs -Paco Rabane
-Miss Dior Cherie -Dior
-Amore Amore -Cacharel miałam czerwone i fioletowe. Ja wolałam fioletowe.
-Alien -Thery Mugler chyba najbardziej intensywne ze wszystkich i moje najulubieńsze😉
O...fajnie, że napisałaś, bo się właśnie lada moment wybieram na zakupy. Zbliżają mi się imieniny i urodziny i planowałam nabyć coś do pachnięcia. Notuję skrupulatnie.  :kwiatek:
Moimi ukochanym perfumami są Calvin Klein Truth, kolejnymi są Dolce&Gabbana The One, obecnie jeszcze dostałam Lanvin Oxygene i są na prawdę ładne,  różowe Versace też miałam i mi na lato podchodzi ten zapach jak najbardziej, jest też wiele perfum które lubię, ale jakoś nie mogę się przekonać do coco channel wszystkie zapachy są dla mnie za ciężkie.
Miałyście kiedyś do czynienia z perfumami w kremie Song of India? Tego typu: http://www.helfy.pl/perfumy-konwalia-kwiatowe-orientalne ?
Szczerze mówiąc bardzo mnie zaintrygowały, ale nie wiem czy najlepszym pomysłem jest kupowanie perfum bez wąchania.  👀
-Miss Dior Cherie -Dior

oj tak, te 😍 i chanel chance, moja siostra używała, eleganckie, ale nieciężkie.
Krupnik, z tymi konkretnymi nie miałam do czynienia, ale ogólnie z perfumami w kremie tak i wolę je od 'zwykłych'. Nie boli mnie głowa, mam wrażenie, że dłużej trzymają i zapach też odrobinę inny. Natomiast kupowanie jakichkolwiek perfum bez wąchania... nie wiem, chyba bym się nie odważyła.
Dziewczyny, potrzebuję pomocy. chcę kupić znajomemu jakąś wodę toaletową, jego najukochańsza to diamonds for men armaniego, użwał też euphorii cleina, możecie polecić coś w tym guście?  :kwiatek: nie mam kompletnie głowy do męskich pachnideł, dla mnie wszystkie są takie same  😁 ewentualnie podpowie mi ktoś jakiś fajny męski zapach?
zakochałam się ostatnio w beyonce heat rush  😍
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 grudnia 2013 20:20
Odświeże temat, bo chyba wpadłam w perfumomanie i muszę uspokoić swoje sumienie!

Pytanie no. 1 - Macie może porównanie zapachu Miss Dior Cherie EDT z 2010 r. (przezroczysta kokardka) do aktualnej wersji (srebrna kokardka)? Czy zapach uległ reformulacji (na pewno!)? I jak dużej?

I dla uspokojenia własnego sumienia, ile macie flakonów w swoich domach? Bo nie wiem czy mam się obawiać mając 6 i aktualnie zbierając się do zakupu kolejnego...
Ja mam aż 6 różnych Coco Chanel, ale w pojemności 2 ml i dwa po 30 ml  😜kupiłam w takiej ilości na akucji allegro u gościa co sprowadza je z Francji. Do tego mam też inne fajne próbki. Ostatnio zmienił mi się gust zapachowy i związku z tym żeby nie wydawać od razu całej wypłaty. Staram się rozważnie wybrać te perfumy które zakupię w ilości 100 ml. Sprawdzam też ich trwałość, jak dla mnie rewelka...
Arivle możesz miec spokojne sumienie😉
Chyba, ze ja powinnam miec niespokojne...😉 swoją liczna kolekcje mogę tylko troche usprawiedliwić tym, ze czesto dostaje perfumy w prezencie😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 grudnia 2013 20:35
Julita, pochwal się kolekcją! 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 grudnia 2013 09:38
arivle
Jak dla mnie z 6 flakonami jak najbardziej mieścisz się w granicach normy. Też mam coś koło tego i oczywiście ciągle mi mało. Szykuję się do zakupów, a lista marzeń jest jeszcze dość długa 😉
Nudno by było używać dwóch zapachów na zmianę.
Nudno by było używać dwóch zapachów na zmianę.


To ja tak mam...  😁 Mój absolutny ulubieniec DKNY Be delicious (używam od... chyba pięciu lat) i Jimmy Choo Flash, którego zakupiłam z bonu prezentowego w tamtym roku, elegancki taki mydełkowy zapach.  💘 I też mam próbkę Chanel Chance, jest piękny, trochę cięższy i bardziej mi pasuje na jakieś wieczorne wyjścia. Uwielbiam piękne zapachy.

Edit: Jak jeszcze działały te niemieckie sklepy Schleker czy jakoś tak, to często tam zachodziłam, bo sprowadzali od czasu do czasu oryginały w śmiesznych cenach. 50ml DKNY kupiłam u nich kiedyś za 70zł! Szkoda, że już nie ma tych drogerii. W tym Daily coś tam nie widziałam takich okazji.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 stycznia 2014 16:51
sandrita, DKNY Be Delicious też uwielbiam. Używam już chyba od 5 lat niezmiennie, aktualnie jestem zakochana w Pradzie Candy L'eau

Chciałam nowe perfumy i wyszło jak zwykle, przez cudownego konia specjalnej troski znów 0 na koncie, a dzisiaj dopiero 2 stycznia!

Ma ktoś porównanie roses de Chloe i Dolce&Gabanna roses the one? Jak z trwałością perfum Dolce&Gabanna w ogóle?
Oszalałam na punkcie tego cudeńka
Codziennie się z trudem powstrzymuję, bo na specjalne okazje




Na pocieszenie mam DKNY i Aqua di Gioa
zakochałam się ostatnio w beyonce heat rush  😍


dziwnym trafem stałam się posiadaczką i potwierdzam. zapach fajny, energiczny, mój typ na przyszłe lato! choć trwałość w porównaniu z diorem... żadna. po godzinie już nie czuję JA zapachu, a otoczenie po dwóch. a HP czułam aż do prania ciucha, nawet z tydzień w koszu pachniały swetry 😉

myślę nad czymś nowym, bo właściwie"od zawsze" używam tylko jakiegoś cytrusowego lekkiego pachnidła na największe skwary, a reszta roku należy bezapelacyjnie do Hypnotic Poison Diora. nie mogę w sepho znalezc nic w tym klimacie. albo owocowe albo kwiatowe (które śmierdzą mi albo tandetą albo babcią), a Dior jakoś tak... no inaczej. jeszcze addict granatowy Diora jest w moim "topie". ktoś lubi te klimaty i ma inne typy?
Tutaj macie aukcje allegro, można kupić sobie kilka próbek z atomizerem. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20698147 Mnie 2 ml starcza na 10/13 psiknięć. Starcza żeby dobrze poznać swój gust.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
02 stycznia 2014 17:33
Codziennie sie moge patrzec i psikac tym cudeńkiem 🙂

Dziewczyny, czy widziałyście gdzieś DKNY ultraviolet? Koleżanka kiedyś miała i się zakochałam, ale nigdzie ich nie ma! Natomiast paco rabanne ma podobną, okrągłą bytelkę i teraz zastanawiam się czy to nie było Paco.. Ultraviolet na pewno, 100%. Byłam przekonana że to DKNY, ale może jeszcze wtedy nie wiedziałam o istnieniu Paco :p
whitemoon071, ja mam fioletowe DKNY i nazywa się 'delicious night', uwielbiam ten zapach!
Lola Jacobsa też jest genialna i bardzo trwała
ale te delicious jest inaczej fioletowe! :p Aż jutro pójdę sprawdzę te paco rabanne! :p
whitemoon071, wiem, dużo bardziej intensywny odcień fioletu na butelce, ten od Paco jest bardzo delikatny 🙂
Paco Ultraviolet męskie są boskie.
Ja natomiast dostałam Florabotanica Balenciagi i jestem zauroczona 😉
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
02 stycznia 2014 19:37
Uwielbiam florabotanica !!♥
arivle roses de Chloe są przepiękne ale niestety mało trwałe, przynajmniej jak na Chloe, choć w zasadzie porównywalne trwałością do D&G


arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 stycznia 2014 23:23
Natasha, czyli mniej więcej ile czasu? Tak pi razy oko? 😉
Tak na mój nos na ciele nie wytrzymują całego dnia, na ubraniu i włosach trzymają się od rana do wieczora. W porównaniu z Chloe Signature czy Intense to jest dość krótko ale też Roses de Chloe to tylko woda toaletowa a zdecydowanie trwalsze są wody perfumowane.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 stycznia 2014 09:27
kajpo
Ten zapach i Bright Crystal, to kolejne pozycje na mojej liście must have 😍
Zawsze staram się mieć w domu: Crystal Noir Versace, Dolce Vita Diora i Amore Amore czerwone. Ale z uwagi na cenę na codzień raczej używam zdecydowanie tańszych typu Puma Jamajka, Bruno Banani Pure Women.

madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 stycznia 2014 17:23
zakochałam się w Burberry, tych o:

jak tylko wpadną mi dodatkowe pieniądze, będą moje  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się